Офісом президента Володимира Зеленського вивчається можливість впровадження в Україні продуктових карток, зокрема, електронних, та механізмів втілення такого рішення

Про це у коментарі ВВС News Україна заявив радник президента з економічних питань Олег Устенко, інформує Еспресо.TV.

Перспектива переходу частини населення на продуктові картки, як зазначається, викликана здорожчанням харчів внаслідок різкого стрибка вартості російського газу. Устенко вважає, що в українських умовах зниження чи скасування ПДВ на харчі, навіть тимчасове, потягне додаткові витрати з державного бюджету на адміністрування податків та зашкодить конкуренції між виробниками та реалізаторами харчів.

"У наших умовах це додатковий ризик для економіки", - вважає він.

900

900 

900

900  

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #31 Роман 11.01.2022 02:22
Цитую Морква:
-покрасить самолет

з одного боку. Так в договорі написано. А з другого - хай фарбує той хто в договорі з другого боку прописаний :lol: А щодо карток, ринку і т.п. марення - у нас як завжди шукають свій, український, третій або п'ятий шлях, аби тільки не скористатися досвідом інших країн, що вже "виловили" трохи граблів на аналогічному шляху. Ну ні ж! Треба походити там, де ще ніхто не ходив, а раптом знайдемо граблі з коротшою ручкою, щоб не по лобі, а ... куди дістане...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #30 Лейба 10.01.2022 22:03
Цитую Вічна депутатка:
Коли малозабезпечені не мають грошей на їжу, одежу та комуналку, потрібно дати їм можливість брати цільові кредити на такі потреби.
Тётя, ты откуда с таким приветом? Кредиты отдавать надо, да ещё, представь, с процентами. Кто вас учил, что у него так плохо подучилось? :-?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #29 Степанич 10.01.2022 22:00
Цитую Морква:
Страна, которая строила космические ракеты и самолеты, легко кормила своих 52 миллиона граждан. Теперь, после рыночных "реформ" эта страна заявляет, что не может прокормить тех, кто не сбежал..
Вывод: рынок не способен ничего создать
Способен рынок создать.
В Норвегии, Швеции, Финляндии не рынок?
Только рынок должен быть цивилизованный, с равными условиями для всех, а не дикий, как у нас.
С нормальными судами, правоохранитель ной системой, защитой инвестиций, антирейдерством .
Так что не надо "кучерявить бабушку"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #28 Степанич 10.01.2022 21:54
Цитую Жах:
А розвивати вітчизняну газодобувну галузь--нє-нє-нє, што ви
Так розвивають всілякі "коломойські", а газ продають за ринковими цінами, які є спекулятивними. І виходять в них потім прибутки в 200-300%
А українці мають дулю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-17 #27 Вічна депутатка 10.01.2022 20:49
Коли малозабезпечені не мають грошей на їжу, одежу та комуналку, потрібно дати їм можливість брати цільові кредити на такі потреби.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #26 Тонко! 10.01.2022 20:45
Цитую Ейнштейн:
Цитую Любов Майборода:
Продовальчі карти для малозабезпечени х громадян - реальне вирішення можливих проблем у зв`язку з цінами на продукти внаслідок стрибка цін на газ. Не можна руйнувати ринок та добивати економіку "державним регулюванням". Хто жив у СРСР знає що це таке: Пусті полиці, голодні громадяни, дика торгівля з-під поли. Тягар стрибка цін мають нести більш забезпечені громадяни, а малозабезпечени х має підтримати держава шляхом надання адресної допомоги.

Гарні пропозиції, це Вам у Riverwood Relax Park на ум прийшло?

Про "на ум прийшло". Браво!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #25 Морква 10.01.2022 18:10
Цитую Людина:
А ми шо, не маємо НАЗК та інших органів, які перевіряють чиновників? І що? Вони злякались і всі доходи задекларували? :lol: Як були бідні так ними і залишились, все майно на рідних. Для СВОЇХ закону немає!!! А для прибиральниці, яка працювала за кордоном, а зараз офіційно працює вдома, закон є.

Конешно закона нет...те,кто продал свой старый телефон на ОЛХ,вот они злочынцямы и будут....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #24 Людина 10.01.2022 17:21
А ми шо, не маємо НАЗК та інших органів, які перевіряють чиновників? І що? Вони злякались і всі доходи задекларували? :lol: Як були бідні так ними і залишились, все майно на рідних. Для СВОЇХ закону немає!!! А для прибиральниці, яка працювала за кордоном, а зараз офіційно працює вдома, закон є.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-20 #23 Мазепа 10.01.2022 17:07
Цитую Кочубей:
Цитую Морква:
есть способ решения проблемы голода:
-переименовать пару улиц
-покрасить самолет
-выложить трезубец из сала
Я ничего не упустил?

КОМУНЯКУ-НА ГІЛЛЯКУ!!

а Кочубея на плаху за зраду московського царя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-21 #22 Дональд Трамп 10.01.2022 16:35
Цитую Людина:
Цитую Любов Майборода:
Продовальчі карти для малозабезпечени х громадян - реальне вирішення можливих проблем у зв`язку з цінами на продукти внаслідок стрибка цін на газ. Не можна руйнувати ринок та добивати економіку "державним регулюванням". Хто жив у СРСР знає що це таке: Пусті полиці, голодні громадяни, дика торгівля з-під поли. Тягар стрибка цін мають нести більш забезпечені громадяни, а малозабезпечени х має підтримати держава шляхом надання адресної допомоги.

А хто буде визначати малозабезпечени й чи ні? Прибиральниця- малозабезпечена чи ні? Офіційно працює, доходи не ховає, тобто є забезпеченою громадянкою. На неї перекласти тягар стрибка цін? А депутат не всі доходи показує!

Не треба видумувати велосипед. Продовольчі картки у нас працюють понад 40 років, користуються майже 50 мільйонів людей. Конгрес визначає межу бідності - і вперед!! По продовольчим каркам купити можна лише продукти.