27-28 вересня в Черкасах відбудеться Всеукраїнська конференція на тему «Досвід Черкас у проведенні реформ». До участі запрошені делегації з міст України, представники Міжнародного республіканського інституту в Україні, а також провідні експерти та аналітики.

Під час конференції міська влада Черкас поділиться власними ініціативами та досвідом діяльності у реалізації ряду реформ, повідомляє прес-служба міськвиконкому. Зокрема, використання досвіду міст Грузії у таких сферах: планування розвитку міста, надання адміністративних послуг, житлово-комунальне господарство, впровадження електронних закупівель, прозорість влади, освіта, соціальна політика, співпраця з громадськими організаціями.

Нагадаємо, що у рамках співпраці з Міжнародним республіканським інститутом представники міської влади Черкас на чолі з міським головою Сергієм Одаричем мали можливість відвідати Грузію для вивчення досвіду проведення реформ у містах цієї країни.

Мерія Черкас уже втілює в життя грузинський досвід. Зокрема, відкрили Центр з надання адміністративних послуг. Його зробили за аналогом грузинського «прозорого офісу». Також міська влада приділяє увагу інклюзивній освіті. На базі ЗОШ № 3 діє клас для дітей з особливими потребами. Навчання дітей-інвалідів у звичайній школі дозволяє їм краще адаптуватися до суспільства. У Грузії такі класи вже є нормою, вони діють у кожному місті. Також влада Черкас втілює в життя досвід інших країн у сфері житлово-комунального господарства.

реклама

Коментарі  

 
+19 #9 Неадекватный 12.09.2012 10:54
Цитую Черкащанка:
]
КЛАСС!!! Правду написал ПРОИНФОРМИРОВАН НЫЙ.Я бы еще сделала дополнение п.9 Как уволить неугодного работника с должности и написать в медицинском заключении,о неадекватности работника, не имея на это никакого образования.У Сергея Олеговича даже врачи появились в Департаменте економики.(докладчики- Удод И.И.Крамар И.Н.,Савченко Т.А.)


Я б туда добавил Кудрявцева как главного специалиста по "неадекватам" и двукратному "профессионалу" в области подготовки и проведению избирательных компаний "правильного кандидата".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #8 Rokfeller 12.09.2012 10:17
І за що Бог наказав Черкаси?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #7 Albea 11.09.2012 21:54
Мэрия явно не в адеквате и нуждается в медицинском освидетельствов ании на предмет вменяемости. Предварительно: маниакальный психоз с параноидальным синдромом. Печально все это .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #6 Оксана Колісник 11.09.2012 21:28
Нічого собі перелік! Не дай Боже ніякому місту такі ось "практики" представляти...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #5 Черкащанка 11.09.2012 16:18
]
КЛАСС!!! Правду написал ПРОИНФОРМИРОВАН НЫЙ.Я бы еще сделала дополнение п.9 Как уволить неугодного работника с должности и написать в медицинском заключении,о неадекватности работника, не имея на это никакого образования.У Сергея Олеговича даже врачи появились в Департаменте економики.(докладчики- Удод И.И.Крамар И.Н.,Савченко Т.А.)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #4 Rokfeller 11.09.2012 16:15
Черкаси Грузію давно обскакали.
Правда,у Грузії реформи ВІДЧУТНО,а у нас- СЛОВЕСНО і дуже багато.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+38 #3 проинформированный 11.09.2012 15:15
Предлагаю следующую программу семинара:
1.Как развалить СУБы и отдать монополию в ЖКХ "правильной" фирме(докладчик -Дзюба А.Н)
2.Как захватить Комитеты самоорганизации населения (докладчик-Маринкевич В.П.)
3.Как прикормить главу фракции регионов подрядом на ремонт дорог (докладчик-Отрешко С.В.)
4.Как уничтожить местных рекламистов и отдать все бигборды киевлянам(докла дчик-Одарич С.О.,Полищук О.Н.)
5.Дружба с мэром как гарантия получение свободной земли без аукциона(доклад чик-Мирза Н.А.)
6.Как прихватить асфальтный завод и "эффективно" освоить 60 млн.(докладчик-Одарич С.О.)
7."Не важно,что никакой,главное -свой"-новаторские подходы в кадровой политике(доклад чик-Одарич С.О.)
8.Многолетний "развод" жителей города-авторский семинар Одарича С.О.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #2 Дядя Вано 11.09.2012 14:27
Хоть на Прочерке прочитаю, шо ж за реформы такие наш Одарич...... свершил.Вах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #1 Оксана Колісник 11.09.2012 14:11
Дороги б треба було доремонтувати до приїзду гостей... А то всьому іншому не повірять:)