реклама

реклама

 У виборчому окрузі №194 (з центром в Черкасах) є так звані «виборці резерву». Про це сьогодні на прес-конференції повідомила депутат Черкаської облради, кандидат-самовисуванець Любов Майборода.


– Півтори тисячі – це колонія, 500 осіб – в СІЗО і ще приблизно до 1,5 тисячі – це лікарні, які прикріплені до округу. Зрозуміло, що влада намагатиметься використовувати там адмінресурс, – сказала Любов Майборода. – Я хочу попередити Сергія Борисовича (Тулуба – голову Черкаської ОДА, – ред.) як гаранта дотримання вільних виборів: якщо результати на цих виборчих дільницях відрізнятимуться від загальноокружних, то ми доведемо це до відома всієї світової громадськості, всіх міжнародних інститутів. Це буде ганьба для Черкащини і ми добиватимемося, щоб винні взагалі були невиїзними особами. Бо я особисто співпрацюю з багатьма міжнародними організаціями і ми залучимо їхніх представників до спостереження в день виборів!

реклама

Коментарі  

 
+1 #15 Шляхтич 20.09.2012 22:59
Цитую Бразер:
ПР в отставку. Я вижу новый парлпмент во главе с Виталием Кличко. А Вы?

А я з Ющенком. Тільки він бореться за мову. Він і є справжній опозіціонер, а не ті союзники регіоналів БЮТівці. Вона Тимошенко здала інтереси держави у Москві, довела країну до кризової пропасті і зараз вони намагаються присвоїти собі лаври опозіціонеров. Досить зрадників, геть юлеботів
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Василь 20.09.2012 13:19
Цитую Курсант:
Мы всегда голосуем за кого нам скажут.


бо в русскоязичних ніколи не було ні роду ні племені
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Василь 20.09.2012 13:18
Цитую Бразер:
ПР в отставку. Я вижу новый парлпмент во главе с Виталием Кличко. А Вы?


...вже раз бачили Білу Бахіню, яка спасає Україну. Так що не зглазьте
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 избиратель Пупкин 20.09.2012 09:57
Цитую Бразер:
ПР в отставку. Я вижу новый парлпмент во главе с Виталием Кличко. А Вы?

Литвин уже в ПР? Или я что-то пропустил? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Курсант 20.09.2012 09:33
Мы всегда голосуем за кого нам скажут.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Сіренький 20.09.2012 08:42
Цитую Кирил:
То, что Майборода - агент ЦРУ - давно известно. Нам не нужны ни американцы, ни Майборода. :P Вернем страну народу!

А от компартія повинна бути заборонена!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Світлий 19.09.2012 20:19
,,Засунем через 39 дней донецкую окуппацию с наших улиц в их поганые шахты!" і будемо топити кізяками і соломою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Гость 19.09.2012 18:39
Наоборот, пусть катятся ко всем ч..ям.
Украина вздохнет от таких п.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #7 Бразер 19.09.2012 18:35
ПР в отставку. Я вижу новый парлпмент во главе с Виталием Кличко. А Вы?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Не лохторат 19.09.2012 17:04
Проголосувати, шановні мало - головні фальсифікації будуть під час обрахунку голосів та по дорозі до ЦВК!!! А красти вони звикли без міри і по бєспрєдєлу...