реклама

реклама

Депутатку Черкаської міської ради від фракції "За майбутнє" Любов Майбороду позбавили повноважень. За це проголосували сьогодні, 18 січня, на сесії ЧМР, пише Про все

hqdefault

Партія "За майбутнє" в Черкаській міській раді відкликала депутатку Любов Майбороду. На її місце прийшов наступний за списком член партії - Юрій Єфремов.

- 15 грудня відбулися збори організації. Мене не запрошували, я в цей час перебувала на лікуванні. З самого початку я найняла адвоката, я буду оскаржувати це рішення, - сказала Майборода.

 Депутат від "За майбутнє" Геннадій Шевченко відповів, що всі листи Любов Майбороді надсилали.

До 2020 року та потрапляння у список партії “За майбутнє” Єфремов мав політичний досвід участі у нині забороненій проросійській партії “Опозиційний блок”, пише 18000

реклама

Коментарі  

 
-9 #30 Мавр 22.01.2024 18:29
Пора Майбороді йти на політичну пенсію!
Було так багато метань що рябить в очах
ПРинциповість ставала нормою,а норма все спускалась до низу.
Фініта ля комедія!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #29 вигідна для всіх 21.01.2024 15:12
якщо знаєш, що тебе рано чи пізно використають і викинуть, але свідомо ідеш на це N-раз, то може це така гра на публіку в "жертву", щоб потім це повторити на наступних виборах з новим партнером
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #28 Давайте вже свіжі новини 21.01.2024 14:09
Цей комікс обіцяє бути цікавим. Можливо, має сенс навіть заснувати нову рубрику - "Стежками прикоритної війни". Це була перша частина -"Сокиру війни відкопано!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #27 &&&&& 21.01.2024 11:39
КП "Экология" ? Это как? В городе никакой экологии нет, а коммунальное предприятие есть. Во загадка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #26 блазень 21.01.2024 01:45
Эх нажаль, остання з могікан черкаських, залишились бабуіни
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #25 Пшонка 19.01.2024 18:20
Якою б епатажною не була Майборода, але вона - патріотка України, і цього ніхто не заперечить. Юрій Єфремов - "регіонал" за своєю суттю, пророссійський, спостерігав його Фейсбук не один рік...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #24 Висновок з коментарів 19.01.2024 18:05
Зразу помітно, що в сортах черкаських депутатів читачі добре розбираються.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #23 Петро 19.01.2024 12:24
Пані Люба - компететна депутатка, виступала по суті. Вочевидь готувалась до сесій на відміну від шарікових шевченок. Наразі ворюги всіх мастей, більшість яких сидить у раді, дихнули з полегшенням: нарешті Майбороді "закрили рот". Як можна таке стадо зібрати в одному місті??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #22 ваші варіанти 19.01.2024 12:16
Цитую Володимир:
Браво. Непотріб поміняли на мураєвсько медведчуковсько го холуя!!! Аплодисменти!!! А хлопці кожного дня кладуть свої життя! Браво Черкаси ! Браво тоді! Дивіться не удавіться!!!

Кого ви бачите замість Майбороди??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #21 шампунь 19.01.2024 12:14
Цитую Шило та мило:
Основне питання черкаської філософії - що було спочатку й яка відбулась переміна? На існування пересічного наріду зміна аж ніяк не відобразиться по діфолту. Хоча? Їсти буде він менше, бо нововоссєдший поки відгодується до відповідних розмірів буде жерти як не в себе. Але жити стане веселіше. Медіа отримали тему "Прикоритна тусня". Всі ж "люблять дивиться, як непонажеравшиєс я, біля корита бігають, сується", відштовхують одне одного, судяться за кращу калюжу біля нього, щоб лежати поряд з ним і жерти, жерти, жерти..., та поспати, поспати, поспати,..... . Комікси з серії (Далі буде)

БОЛТОВНЯ НІ ПРО ЩО, БЕЗ ПРИВ`ЯЗКИ ДО КОНКРЕТНИХ ПОДІЙ, А ПАГАВАРІТЬ :D :lol: :D :lol: