В місті Умань відбувся відкритий Кубок Черкаської області з веслування на байдарках і каное на призи чемпіона Олімпійських ігор 1964 року в Токіо (Японія) Андрія Івановича Хіміча. Ці змагання є традиційними на Черкащині. Цього року їх провели під патронатом Національного олімпійського комітету України.

296134361_2195643780616389_1387988944837411988_n

Учасниками змагань стали близько ста спортсменів із Черкас, Умані та Сміли. Тривали старти на території водної бази Уманської дитячо-юнацької спортивної школи № 1. Змагалися веслувальники в кількох вікових категоріях. Учасники долали дистанції на воді на 200, 500 та 1000 метрів.

Кубок Олімпійського чемпіона Андрія Хіміча здобув кращий на дистанції на 1000 метрів у каное, адже саме на цій дистанції Андрій Іванович виборов олімпійське «золото». Тож головний приз змагань виборов Михайло Назаренко з Черкас.