Щойно на прес-конференції в Черкасах кандидати по 194-му виборчому округу Володимир Мамалига (висунутий «Нашою Україною») та Леся Островська (висунута партією «Україна – вперед») заявили про зняття своїх кандидатур на користь кандидата від Об’єднаної опозиції Миколи Булатецького.

Учасники прес-конференції повідомили, що вже сьогодні група черкащан відбуває до Києва для подання заяв до ЦВК.

Микола Булатецький подякував обом вже колишнім опонентам і закликав й інших представників опозиції до об’єднання.

– А хто не приєднається, то нам достатньо для перемоги і тих сил, що ми маємо, – сказав Булатецький.

Далі буде…

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #33 курс180 12.11.2012 12:33
Шановні! Перед вами трійка ситуативних популістів! Трійка політичних .....................!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #32 Він з ПРП 12.10.2012 21:27
Цитую Кошовий:
Мав намір голосувати за Булатецького, але тепер мабуть ні. Якщо він жме руку Мамлизі, який часами гомонів та дарував улибочки идеологу регіоналів Олійнику, друкував ніщевні статті по відношенню до Ю.Тимошенко. Це зрада Булатецького партії "Баьківщина" та особисто Ю.Тимошенко

Бул...голова Черкаського осередку ПРП, партії Пензеника.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #31 Голова 12.10.2012 18:51
ВЫБОРЫ, ВЫБОРЫ!
Кандидаты ВЫБЫЛИ!

:-* :-* :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #30 Сонька Золотая Ручка 12.10.2012 14:51
Николя, ты лучший. Ой боюсь, боюсь Мамалыгу.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #29 Мойша 12.10.2012 10:31
Виходить так, що Одарич-Дзюба-Островська-Булатецький одна компашка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #28 Ужасть 12.10.2012 10:19
Аппазиция рулит...и отжигает... :lol: :lol: :lol:
Эти точно побидют :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #27 Крылов 12.10.2012 10:11
Цитую Ильф и Петров:
На фото
Современная интерпретация - "Дети лейтенанта Шмидта"

Нет.
Это по моей части: Лебедь, рак и щука....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #26 Ох уж еті сказачнікі! 12.10.2012 00:02
А як же тепер буть з тими ******, які розказували, що чоловік Островської, Олег Островський - це "технічний кандидат Тулуба"?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #25 Обізнана 11.10.2012 21:18
Цитую Татьяна:
А Островська дешевше коштує чим Мамалига?


Ага. Оптом дешевле :lol: Осенняя распродажа кандидатов: покупая Мамалыгу, Островскую (Королевскую) получаешь на 50% дешевле. :D :D :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #24 Дмитро 11.10.2012 20:15
Цитую Ужасть:
[quote name="О.Ф,Й."]А Островська узгодила це з Королевською? Вони ж разом зовсім недавно так гламурно укладали асфальт в одному з дворів Черкас. Чи партія Королевської просто здулась і помножилась на 0?

Узгодила http://ukraina-vpered.com/ru/home/view-v-cherkasskoy-oblasty-kandydat-ot-partyy-ukrayna-vpered-snjalsja-v-pol-zu-bat-kyvshchyny.html