Сьогодні на засідання Черкаської координаційної ради громадського руху «Чесно» прийшов кандидат в народні депутати по 194-му виборчому округу Микола Булатецький і емоційною промовою вивів із себе навіть завжди спокійного і стриманого експерта від Комітету виборців України Юрія Саса.


На засіданні руху «Чесно» його представники презентували, чи відповідає критеріям доброчесності діяльність кандидатів у нардепи.

Взявши слово, Микола Іванович почав обурюватися фактами підкупу голосів виборців, результатами деяких соціологічних досліджень та діями координатора кампанії спостереження Громадської мережі «ОПОРА» в Черкаській області Сергія Варича, який, за словами Булатецького, в ефірі телеканалу «Вікка» агітував голосувати за партію «УДАР» Віталія Кличка. На це Сергій Варич відповів Миколі Івановичу, що подасть на нього до суду…


Булатецький так голосно висловлював своє невдоволення, що Юрій Сас навіть гуркнув по столі кулаком, зазначаючи, що Миколу Івановича вже «просто понесло».

Після кількахвилинного виступу Микола Іванович покинув залу, тому що запізнювався на зустріч в черкаський СІЗО, де, мовляв, йому наразі потрібніше бути.

реклама

Коментарі  

 
+6 #26 Катря 23.10.2012 10:16
Вчора дивилася по телевізору спітч М.Булатецького. Дуже емоційно, так щиро, завзято...але незрозуміло що і про що хотів мовити. Набір полум'яних слів, жестів а суті ніякої :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #25 Микола 22.10.2012 16:35
Цитую Сонька Золотая Ручка:
Коляша, почему ты не открыл на весь рот свой матюгальник, всеравно ты будешь первым...

Можливо, на майбутніх? Вот тільки б політичну силу вгадати, від якої наступного разу:cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #24 Сонька Золотая Ручка 22.10.2012 16:07
Коляша, почему ты не открыл на весь рот свой матюгальник, всеравно ты будешь первым...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #23 Мохнатый шмель 22.10.2012 11:45
Буйный он, это точно. Но уж лучше за буйного Булатецкого, чем за тихую тень Фирташа!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #22 Катря 22.10.2012 11:21
Цитую Людина:
Ну, покричав, а хто не кричить і не обурюється, коли його дурять? До деяких твердолобих важко доходять людські слова.

Це він мабуть, на своїй панщині, у Геронимівці, на людях натренувався, орати та кулаком стукати :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #21 Микола 22.10.2012 10:25
А чого це Микола Іванович обійшов стороною терористичний акт проти його соратника? Де він, соратнкик? Ранетий? Що з ним? Рятувати треба людину :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #20 Та не треба 22.10.2012 09:06
Цитую НЕ БІЙТЕСЬ!:
Цитую Аналітик-2:
Цитую Олександр:
Цей КВУ - замовна ригівська контора нещодавно намалював Жуковськsй перше місце серед виборців 194го округу, тому Булатецький ще мало на них поорав, їм ще й дрина гарного треба дати

Це не контора намалювала Жуковськый, а розумно проведена кампанія.А у Булатецького за плечима- слюні, соплі,гвалт і істерія.Навіть не впевнений, що він буде другим.

НЕ СМІШІТЬ ЛЮДЕЙ. В ЯКІЙ КРАЇНІ ПІДКУП ВИБОРЦІВ Є "РОЗУМНО ПРОВЕДЕНОЮ КАМПАНІЄЮ" :P ? ПРЕДСТАВНИЦЯ КЛАНУ МІЛІАРДЕРІВ ЗАХИЩАЄ СВОЄ ОСИННЕ ГНІЗДО. А НАМ ЩО ДО ТОГО? ЖОДНОГО ГОЛОСУ ПРЕДСТАВНИЦІ ОЗИМОГО ПОКОЛІННЯ!!

Ну давай вже хоч один факт підкупу? А то одна тріпотня, слюні та істерія
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Ипподром 22.10.2012 08:35
Конюшня-194:1.Парашютистка 2.Турникет 3.Большевик 4.Эпидемия 5.ОтСеВ 6.Партнерша.Делайте Ваши ставки, господа!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Иванов 21.10.2012 19:41
Это ж Ноздрев, товарищи, вылитый!Интерес но, будут ли учавствовать в голосовании его мертвые души? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #17 НЕ БІЙТЕСЬ! 21.10.2012 18:12
Цитую Аналітик-2:
Цитую Олександр: