реклама

реклама

У зв'язку із проведенням заходів, патрулями та робочими групами Уманського РТЦК та СП спільно з поліцією, із розшуку військовозобов'язаних та офіцерів запасу інформуємо про необхідність населенню чоловічої статі віком від 18 років мати при собі паспорт та військовий документ, які будуть перевірятись з метою уточнення військово-облікових даних.

У випадку відсутності паспорта, чи військового документа, такі особи будуть доставлятись до органів поліції для уточнення військово-облікових даних

Джерело: Уманська міськрада

329726297_1331246447661383_1367333960589869874_n

реклама

Коментарі  

 
+14 #10 Пшонка 10.02.2023 20:38
Цитую Кочубей:
Цитую Solid///:
Цитую Правда України:
Чому діти порошенка не на фронті, а в Лондоні?

По тій же причині що й порошенківський "СОЛДАТ" тут бреше.


Я останнім часом слідкую за коментарями цього, так би мовити, «СОЛДАТа»(а їх дуже багато і кидаються в очі, бо він чомусь пише свій "нік" "капслоком", і нам відомо, хто так робить).Так от, «СОЛДАТ» себе позіціонує, здається, ветераном українсько-російської війни? Справжній воїн не буде сидіти цілодобово у мережі, та "воювати" із усякими "макухами" та "тараньками". Фейковий він «СОЛДАТ», диванний воїн, бульбашка.

А іще він чмо у німецьких кальсонах. У німецьких, не в простих, зважте!.. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #9 Solid/// 10.02.2023 19:42
Цитую Кочубей:
Цитую Solid///:
Цитую Правда України:
Чому діти порошенка не на фронті, а в Лондоні?

По тій же причині що й порошенківський "СОЛДАТ" тут бреше.


Я останнім часом слідкую за коментарями цього, так би мовити, «СОЛДАТа»(а їх дуже багато і кидаються в очі, бо він чомусь пише свій "нік" "капслоком", і нам відомо, хто так робить).Так от, «СОЛДАТ» себе позіціонує, здається, ветераном українсько-російської війни? Справжній воїн не буде сидіти цілодобово у мережі, та "воювати" із усякими "макухами" та "тараньками". Фейковий він «СОЛДАТ», диванний воїн, бульбашка.

не варто так перейматись капслоковим шизофреніком.
там одна пригожинсько-потрохнява методічка на всю голову.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-20 #8 СОЛДАТ 10.02.2023 14:57
Цитую Кочубей:
Цитую Solid///:
Цитую Правда України:
Чому діти порошенка не на фронті, а в Лондоні?

По тій же причині що й порошенківський "СОЛДАТ" тут бреше.


Я останнім часом слідкую за коментарями цього, так би мовити, «СОЛДАТа»(а їх дуже багато і кидаються в очі, бо він чомусь пише свій "нік" "капслоком", і нам відомо, хто так робить).Так от, «СОЛДАТ» себе позіціонує, здається, ветераном українсько-російської війни? Справжній воїн не буде сидіти цілодобово у мережі, та "воювати" із усякими "макухами" та "тараньками". Фейковий він «СОЛДАТ», диванний воїн, бульбашка.

Сильно слідкуєш? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #7 Кочубей 10.02.2023 12:17
Цитую Solid///:
Цитую Правда України:
Чому діти порошенка не на фронті, а в Лондоні?

По тій же причині що й порошенківський "СОЛДАТ" тут бреше.


Я останнім часом слідкую за коментарями цього, так би мовити, «СОЛДАТа»(а їх дуже багато і кидаються в очі, бо він чомусь пише свій "нік" "капслоком", і нам відомо, хто так робить).Так от, «СОЛДАТ» себе позіціонує, здається, ветераном українсько-російської війни? Справжній воїн не буде сидіти цілодобово у мережі, та "воювати" із усякими "макухами" та "тараньками". Фейковий він «СОЛДАТ», диванний воїн, бульбашка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 Solid/// 10.02.2023 04:07
Цитую Правда України:
Чому діти порошенка не на фронті, а в Лондоні?

По тій же причині що й порошенківський "СОЛДАТ" тут бреше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-25 #5 СОЛДАТ 09.02.2023 10:22
Цитую Правда України:
Чому діти порошенка не на фронті, а в Лондоні?

Ти,комуняко, мабуть на прямому звязку з Генштабом ЗСУ і МЗС Великобританіі якщо знаєш хто де перебуває :lol: А де діти сіманєнка чи каламойського не знаєш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #4 Правда України 08.02.2023 19:04
Чому діти порошенка не на фронті, а в Лондоні?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #3 Кріс 08.02.2023 08:20
Нехай жінки ходять перевіряють,а ці хай ідуть воювати .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 Перехожий 08.02.2023 06:08
Навіщо було впроваджувати "паспорт нового зразка", а потім безсоромно нав'язувати всім його, якщо його власники повинні із собою тягати якусь "виписку про місце проживання".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #1 Перехожий 08.02.2023 05:52
Взагалі то вже майже рік так. Навіть стаття відповідна у Адмінкодексі є.