реклама

реклама

У депутата Черкаської міської ради від “За майбутнє” з’явився коштовний позашляховик Toyota. На цій автівці він приїхав на сесію міської ради, на якій розподіляли 1,6 млрд гривень на витрати протягом цього року.

Про це пише “18000”.

IMG_6217-1536x1152

Один із співзасновників міського осередку політичної сили “За майбутнє” Андрій Мушієк приїхав на сесію міської ради на позашляховику Toyota Prado з останньої модельної лінійки виробника. Вартість автівки у салонах розпочинається від 1,5 млн гривень і піднімається у рази залежно від комплектації.

Андрій Мушієк є сином депутата і заступника керівника Черкаської обласної ради Михайла Мушієка. Він працює заступником директора комунального підприємства “Благоустрій”. Ми спробували взяти коментар у Мушієка-молодшого, втім він сказав що “зайнятий”.

– Я зайнятий. Не можу говорити, – двічі сказав депутат під час розмови з журналістом

Раніше, влітку минулого року, Андрія Мушієка працевлаштували в комунальне підприємство “Благоустрій”, і він не хотів зізнаватися в цьому.

реклама

Коментарі  

 
+5 #16 Муші Яка 17.02.2023 16:37
Передались на генетичному рівні його нащадкам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #15 Ага! 17.02.2023 12:16
Цитую Кий:
Цитую Марк:
Символічне фото: обдерті двері виконкому і бульдог мушіяки. :D :P :D :lol:

така вся країна. Парочка крадіїв і хабарників на новому Лексусі і Прадо. А інші на обдертих автобусах. Поки ці паразити сидять у владних кабінетах, то ніхто нас в ЄС не аізьме.

Наївність це хронічна хвороба, яка не лікується. А в ЄС по твоєму щось інакше?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #14 Кий 17.02.2023 09:15
Цитую Марк:
Символічне фото: обдерті двері виконкому і бульдог мушіяки. :D :P :D :lol:

така вся країна. Парочка крадіїв і хабарників на новому Лексусі і Прадо. А інші на обдертих автобусах. Поки ці паразити сидять у владних кабінетах, то ніхто нас в ЄС не аізьме.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Зараз багато підніметься. 16.02.2023 21:59
На війні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 СОЛДАТ 16.02.2023 17:41
...І одинока "Деу" між двома позашляховиками ....Хто ж цей "сиротина"???? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #11 Пшонка 16.02.2023 14:35
Вибачаюсь, звісно ж Михайлович. Григорович - то батя цього Андрія, який теж потребує детального обговорення.
А Андрій Михайлович став зіркою інтернету через цю машиньошку..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #10 Пшонка 15.02.2023 22:43
"Мушієк Андрій Григорович, рік народження 1984"
Виходить, що цьому "відомому політику" зараз повних 38 років, якраз нормальний вік для захисту Батьківщини (не партії).
Нє, не хо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #9 барашек Шон 15.02.2023 20:32
Простим людям воєнкомат, мобілізація і багно в окопах, синочкам депутата новенький Прадо, халявна робота дрібним чиновником, броніровка від воєнкомата, можливо і корочка інваліда від знайомого лікаря. Не бачу, щоб щось в країні щось зминилося. Судячи з номерів на фото Са1307Ка, купили 24 січня цього року, новим в салоні, об'єм 4 літра для мажора-ледацюги, приблизно за 57 000 доларів. Не хіло в нас живут в Благоустрії клерки бондаренки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #8 Віктор 15.02.2023 18:21
Люди, як ви не можете зрозуміти, що мушієк вирішив показати, яке авто він придбав для захисників країни, які боронять східні рубежі. Днями це авто вже вирушить на фронт і мушієк особисто передасть його нашим захисникам. Геройський вчинок ! А можливо ще й сам залишиться захищати Бахмут. Треба в людині бачити не тільки негатив, а й позитив.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #7 Семен 15.02.2023 15:01
Цитую Оля:
Що зміниться з того, що ми тепер знаємо що у Андрія така гарна машина?

Голосуватиму за Національний корпус. Прийдуть хлопці з фронту-випустять жиру крадіям