реклама

реклама

У політичному середовищі Черкащини почали ширитися чутки щодо можливого переходу голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба з його нинішньої посади у Київ.

На фото – Сергій Рябцев в очікуванні синього бантика

На фото – Сергій Рябцев в очікуванні синього бантика


Учора в Долині Троянд на святкуванні 15-ї річниці Партії регіонів журналіст «Прочерку» спробував поцікавитися у першого заступника голови ОДА Сергія Рябцева, чи достовірними
є чутки про те, що у листопаді Тулуб покине пост губернатора.

– Перестань, дружище! Кому ты веришь? - нервово відрізав Рябцев, якому в цей час чіпляли до грудей синього бантика.

Заступник голови Черкаської ОДА Едуард Івакін на аналогічне запитання «Прочерку» відповів, що «це всього на-всього чутки і недоречно давати коментарі з цього приводу».

реклама

Коментарі  

 
+2 #14 Полишинель 28.10.2012 12:22
Чуприна станет губернатором!!! Как завхоз Лешенка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #13 О.ЧУПРИНА 28.10.2012 12:09
Без віри жити не можливо.Вірьте пане Сергію!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Не байдужий 27.10.2012 21:34
Та він і сам вже активно готується тікати, якщо уважно придивитись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 Моссад 27.10.2012 18:34
Да, и раньше Борисыча "плавили".Но в этот раз такой расклад вероятен на 90%.По крайней мере в некоторых непростых кабинетах ОДА очень неспокойно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Вася 27.10.2012 15:15
Не, ну це вже пєрєбор! :lol: минулого разу під час нібито відставки Тулуба його кандидатуру хоча б розглядали офіційно, з офіційними поясненнями і сюжетами на центральних каналах. Про це ще можна було покумєкать. А тут - ну БіБіСі працює на повну)) Давайте запостимо ще й чутки про Жуковську-мера, Путіна-Рептилоіда й інші нісенітніці з вуст бабусів на лавках у дворах
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Новый Гость 27.10.2012 15:04
Давно не видел Рябцева, ну и морду отъел на инвестициях.!?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Новый Гость 27.10.2012 15:03
Черкассы 20лет назад был индустриальным центром Украины, а сейчас город авантюристов и наперстночников .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 підтверджую 27.10.2012 14:22
І у Києві, і у Черкасах від впливових людей чув інфо про швидку відставку Тулуба. Прийнято рішення про зміну голів ОДА у Львові, Житомирі і Черкасах. Як мінімум. На місце Тулуба йде неймовірний кастинг. Зокрема, Володимир Рибак лобіює призначення Віталія Бута.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 Розумниця 27.10.2012 13:45
Цитую Вона:
Дурні думкою багатіють... От і ширять чутки сарафанним радіо, що хтось кудись там піде. На моїй пам'яті це не вперше кудись "відправляють" з Черкас губернатора. Доки не побачу офіційної інформації про це -- все інше вважатиму за чутки. Думаю, така ж позиція і у команди: вони не вірять чуткам.

Дійсно, із-за чтого такий шум-гам? Хтось шось комусь сказав... Давайте ще підем послухаєм, що бабки на лавочках кажуть. Поки ніяких офіційних заяв немає - не треба ці інтернетні "сплєтні" розпускать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 оглядач 27.10.2012 13:44
Народ любить поговорити, так що всім словам вірити, а на справді де факти... :-|