Дорога загального користування О241702//Р-10/-Сокирна і Р-10/Світанок. Асфальт закінчився. Кілометри ям на ямі, потім великі ями.. ще ями… Асфальт повернувся. Зустрічна легковушка об’їжджає яму на своїй смузі і виїжджає на узбіччя. Жінка на велосипеді везе дитину, кричить, не знає куди подітися.. думаю, перелякалася «в смерть» Розминулись. Слава Богу, обійшлося без жертв. Про це пише у «Фейсбуці» Олена Іванова, депутатка Будищенської громади від села Свидівок.

«Це лише одна із історій поїздки по дорозі Р-10 Сокирна, яка з’єднує одне із найбагатших сіл Черкаського району Свидівок із містом Черкаси. Таке враження, що представники влади цією дорогою не їздять. Але все таки їздять, бо живуть тут… Можливо, що цей пост суттєвого зрушення у ремонті дороги не зробить. Але мовчати і вірити в чергові обіцянки дорожників, нардепів і всі представників влади немає змоги. Просимо в чергових раз Валерія Бандурко Ігор Табурець Віталій Войцехівський Олександр Воскобойнік

почуйте і відремонтуйте дорогу загального користування О241702//Р-10/-Сокирна», - пише депутат.

341528100_597728339043221_6804118567095221129_n

 Публікація підготовлена в рамках проєкту “Підвищення стійкості українських ЗМІ”, який Реалізується Фондом «Hirondelle» (Швейцарія) та Інститутом регіональної преси та інформації, IRMI (Україна).

реклама

Коментарі  

 
+5 #11 Ігор Олександрович 19.04.2023 18:34
Дорога Канів - Корсунь, це мрія автомобіліста! Не шкідливо було б пану губернатору розіслати своїх чинуш по області розтрясти жирок на обласних та районних дорогах, бо велике панство водії возять по нормальних маршрутах, а прості люди змушені гицати по безкінечних ямах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Василь 19.04.2023 10:00
Коли будувалися бандити в цих селах, і там їздили величезні ваговози,бетоно мішалки, тоді ніхто нічого не бачив!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Евгений 18.04.2023 13:11
А дорога Дуббіївка - Ірдинь - Мліїв взагалі казкова. Рекомендую.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Светлана 17.04.2023 23:26
Цитую Петрович:
А я думав, що найбагатше село в області Білозір'я. Як там з дорогами?
Повна ср.ка! Їх не має. Головеа дорога села - суцільна роздовбана траншея.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Небайдужий 17.04.2023 20:15
Така дорога у селі Червоне Звенигородськог о //колишній Тальнівський /районі у напрямку Катеринопіля уже протягом десятиліть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Кочубей 17.04.2023 17:57
Дороги повернулись в стан 2017-18 років, коли їх не було взагалі. Табурець тільки може медальки отримувати "за мобілізацію", але ж тільки не себе, та не своїх дітей. Навіщо взагалі він тут сидить, відправляйте на фронт! Військові нехай займаються війною, а не відсиджуються по тилах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 Черкаська рибалкиня 17.04.2023 14:42
В тій ямі, що на передньому плані фото, точно кучкуються крупні судаки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #4 Яків Миколайович 17.04.2023 12:39
Ями на фото - на території села. Місцевим куркулям в падло їх заасфальтувати? Чи хай
в мене колеса повідпадають, аби жаба не задавила?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 Петрович 17.04.2023 12:06
А я думав, що найбагатше село в області Білозір'я. Як там з дорогами?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #2 А бідні села мовчать 17.04.2023 11:25
Нє, воно канєшно, найбагатше село має більше прав на ремонт вулиць, ніж інші. Тільки Свидівок може і за свій бюджет цілий автобан забалабасити, але ж там багато чинуш мають маєтки, тому питання продавлять за рахунок бідних сіл і містечок. :oops: