реклама

реклама

На сайті Черкаської міськради зареєстровано петицію з проханням знищити всі тополі у Черкасах.

topolya

«Прошу вирубати всі тополі, які є в м. Черкаси, оскільки від тополиного пуху дуже багато мешканців потерпає від алергії. Не виносимо дихати та перебувати на вулиці. Дуже прошу відреагувати на звернення та вирізати всі до одної тополі. А на їх місце висадити каштан чи інше дерево, яке не буде спричинювати алергію», – пише авторка петиції Світлана Бороніна.

Підтримати петицію можна ТУТ.

Аби петицію розглянули на сесії Черкаської міськради, вона має набрати 500 голосів.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-3 #13 Психіатр 09.06.2023 22:42
Цитую СОЛДАТ:
Цитую ЧеркаЩАНИН:
Ще один тест на адекватність влади.Цікаво, чи переможе глузд.

Для початку було б непогано почитати детальну біографію цієі ....Звернутися в психдиспансер чи не стоіть вона там на обліку теж не завадило б ;-)

Тебе самого перевірити не завадило б.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 СОЛДАТ 09.06.2023 19:33
Цитую ЧеркаЩАНИН:
Ще один тест на адекватність влади.Цікаво, чи переможе глузд.

Для початку було б непогано почитати детальну біографію цієі ....Звернутися в психдиспансер чи не стоіть вона там на обліку теж не завадило б ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 ЧеркаЩАНИН 09.06.2023 17:17
Ще один тест на адекватність влади.Цікаво, чи переможе глузд.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 слова із пєсні 09.06.2023 13:43
а як жетепер будуть жити ватні настальгіатори сеерсеер:"Тополінний пух,жара іюнь"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 весна -посадки 09.06.2023 10:59
може краще вирубати всі труби "Азота" Фірташапутлєра ?.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 партія зелених 09.06.2023 07:04
Не називайте зебілів зеленими!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 ПОРА 08.06.2023 20:47
зареєстровано петицію з проханням знищити всі ДЕБІЛЬНІ ПЕТИЦІЇ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Dmytro 08.06.2023 16:07
Цитую А як же:
Край дороги не рубай тополю,
Може та тополя – твоя доля.
Твоя доля світла тополина,
Наче пісня журавлина.
Не рубай тополю, не рубай тополю,
Бо зустрінешся з бідою.
Не рубай тополю, не рубай тополю,
Краще принеси, ти, їй вод...

Чи при зєлёних "это савсем другоє!"
А яким боком бондаренко до *зеленых*?. В Черкасах цар - бондаренко!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 стас 08.06.2023 13:09
Ні тополі, ні їх пух не алергени.І це-факт.
А от берези- "русские березки"-надзвичайно сильний алерген.
І якщо боротись з алергенами, то боротись з березами і амброзією.
Алергію викликає пилок злакових і лугових трав, цвітіння яких співпадає в часі
з тополиним пухом. Кому заважає пух, той може одіти мед. маску.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 Алекс 08.06.2023 10:33
Може вирубати алергіків і не чіпати тополі???