реклама

реклама

5 листопада постійна депутатська комісія Черкаської міськради з правового забезпечення діяльності ради і правоохоронних органів на своєму засіданні розглянула заяву депутата Олександра Радуцького відносно перевищень службових повноважень, зловживань владою, використання службового становища секретарем міськради Віктором Горкуном під час агітаційної компанії з виборів народних депутатів. Про це у Фейсбуці написав депутат міськради Валерій Воротник.

«Віктор Горкун організував підписання так званих соціальної угоди з кількома комітетами самоорганізації населення міста, змісивши їх голів поставити підписи під соціальною угодою з кандидатом Володимиром Зубиком. При тому Віктор Горкун забрав печатку одного з комітетів, давав накази підлеглим примусово збирати голів для підписання. Депутатська комісія, вивчивши матеріали справи, вислухавши свідків та учасників подій, прийшла до висновку про те, що факти викладені в заяві Радуцького мали місце. Одностайно комісія в складі депутатів Воротник, Шабанова, Мамалиги під головуванням Даньковської прийняли рішення доручити відділу правового забезпечення готувати проект рішення з юридичним обґрунтуванням на найближчу сесію ради з пропозицією висловити недовіру секретарю міськради...» – зазначив Валерій Воротник.

Зауважимо, що на нещодавній сесії міськради, під час свого виступу Олександр Радуцький обурювався і говорив, що підписання соціальних угод має бути відкритим рівно для всіх кандидатів у нардепи. Будучи кандидатом, Радуцький подзвонив Горкуну, однак почув у відповідь, що підписання даних угод стосується лише Горкуна і Зубика. Мовляв, це «їхня тема».

 


Проте Віктор Горкун у відповідь зауважив, що соціальна угода насправді була відкритою для підписання іншими учасниками виборчого процесу. Детальніше позицію Віктора Горкуна читайте ТУТ.

реклама

Коментарі  

 
+1 #14 О.ЧУПРИНА 08.11.2012 12:21
Цитую Василь:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Олексію! Ражу Вам раніше думати,а потім писати...


Знали що вибори ПРограєте, відібрали голоси на користь голубих, а тепер роздаєте всім поради? Якби в Вас вистачило совісті, Ви б сюди вже не писали. Хоча, перевірено вже не раз - чим старше людина - тим більше в неї наглості і почуття безвідповідальн ості також :roll:

Ми можемо поговорити про вибори на 195-му округу окремо і публічно.Якщо Ви людина мисляча, то незалежно від віку все зрозумієте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Правда 08.11.2012 12:15
Цитую О.ЧУПРИНА:
Щодо будівництва згіно підписаної угоди нового ливневого колектора,давай те разом контролювати зійснення багаторічної мрії черкащан.Особисто Олексію пропоную бути представником громади,який кожен тиждень нагадуватиме депутату Зубику про його зобов"язання перед громадою.Якщо проблему вирішете,обом присвоїмо звання "Почесний житель міста Черкаси".

А с каких это пор Вы, господин Чуприна, решаете, кому присваивать зания "Почесний житель міста Черкаси"? Если это вопрос не Вашей компетенции, то зачем же обещать??? Хотя нет... Все правильно: это ваш стиль -- обещать то, что красиво звучит, даже если знаете, что сделать не можете)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Василь 08.11.2012 11:34
Цитую О.ЧУПРИНА:
Олексію! Ражу Вам раніше думати,а потім писати...


Знали що вибори ПРограєте, відібрали голоси на користь голубих, а тепер роздаєте всім поради? Якби в Вас вистачило совісті, Ви б сюди вже не писали. Хоча, перевірено вже не раз - чим старше людина - тим більше в неї наглості і почуття безвідповідальн ості також :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 О.ЧУПРИНА 08.11.2012 10:34
Цитую Олексій:
Чуприні - А що вам заважало разом з Радуцьким запропонувати громаді свою соціальну угоду і підписати її з КСН міста Черкаси???
Навіть інакше, якби Зубик не відморозився і ви також підписали б цю цгоду то тоді б Ви не верещали, що вона незаконна???
Смішно!!! Дєятелі...

Олексію! Ражу Вам раніше думати,а потім писати.Незаконність дій держслужбовця Горкуна полягає не в тому,що підписувалася угода,а в тому,що він в робочий час у приміщенні міськради організовував акцію фактично спрямовану на підтримку провладного кандидата.Горкуна безумовно потрібно звільняти.Щодо будівництва згіно підписаної угоди нового ливневого колектора,давай те разом контролювати зійснення багаторічної мрії черкащан.Особисто Олексію пропоную бути представником громади,який кожен тиждень нагадуватиме депутату Зубику про його зобов"язання перед громадою.Якщо проблему вирішете,обом присвоїмо звання "Почесний житель міста Черкаси".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Александра 08.11.2012 10:03
Цитую О.ЧУПРИНА:
Стовідсотково підтверджую сказане Олександром Радуцьким. Як кандидати у народні депутати України ми разом були свідками агітаційного шоу організованого паном Горкуном у приміщенні міської ради.Але за ситуації,що склалася віставки Горкуна замало. Потрібні перевибори всього депутатського складу міської та обласної ради.Разом з регіоналом Горкуном організатором ганебного дійства був і депутат обласної ради член фракції партії "Батьківщина" Максим Колісник.


Поддерживаю!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 опт автозапчастей 07.11.2012 23:59
Ищем опытного продавца автозапчастей для старых, убогих автобусов на территории Черкасс! Желательно большой опыт работы и связи в горисполкоме (хотя бы знать людей в лицо). Обязательные условия: погрызанные ногти, неуважение коллег, низкий уровень IQ, синдром прапорщика (клептомания). Информацию о себе передавать в конверте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Олексій 07.11.2012 18:00
Насправді все прозоро і просто, почитати копію угоди можна на блозі в Горкуна
http://viktorgorkun.livejournal.com/. Як на мене то страшного там нічого нема, комітети, як представники громади повинні піднімати вирішення цього питання перед депутатом, якого обрали, той в свою чергу лобіює питання у ВР.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Владимир Абраменко 07.11.2012 17:09
Підписати соціальну угоду з комітетами самоорганізації з питання будівництва ливневої каналізації, вартість якої дорівнює 10-15 бюджетів Черкаської області виглядає дуже цікаво для тих, кто знає, що це таке, і тих, кто "підписує". Питання: Хто замовляє та хто за це платить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Платон 07.11.2012 14:47
Горкун, злазь з вишні...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 Олексій 07.11.2012 14:01
Чуприні - А що вам заважало разом з Радуцьким запропонувати громаді свою соціальну угоду і підписати її з КСН міста Черкаси???
Навіть інакше, якби Зубик не відморозився і ви також підписали б цю цгоду то тоді б Ви не верещали, що вона незаконна???
Смішно!!! Дєятелі...