Завтра вранці міський голова Черкас Сергій Одарич вирушить до США разом зі своїм першим заступником Віктором Беззубенком на запрошення Міжнародного республіканського інституту. Про це Сергій Одарич повідомив сьогодні на прес-конференції.

За словами Сергія Одарича, Міжнародний республіканський інститут – це урядова організація при Республіканській партії, яка фінансується з державного бюджету США. Він займаються реалізацією різноманітних демократичних проектів в різних країнах світу.

– Після того, як ми трохи більше місяця тому провели конференцію, обмінювалися з іншими містами України нашим досвідом в організації ЦНАПу, в забезпеченні прозорості міської влади, в галузі енергоефективності, надійшло запрошення від головного офісу відвідати Вашингтон, провести низку зустрічей та розповісти про свій досвід, – сказав Сергій Одарич.

У Вашингтоні мер зустрінеться з керівництвом інституту, з низкою конгресменів, сенаторів та керівництвом USAID.

– Сподіваюся, що це допоможе місту Черкаси ще реалізувати низку різноманітних, цікавих і корисних проектів, – висловив надію міський голова.

Повернутися Одарич з Беззубенком в Черкас повинні у неділю.

реклама

Коментарі  

 
+5 #19 Лідія Іванівна 15.11.2012 13:17
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Лідія Іванівна:
Щасливої дороги Сергію Олеговичу, але наразі отримайте консультацію в Міжнародному Республікансько му Інституті для того, щоб узяти пенсіонеру довідку про нараховану заробітну плату в Управлінні власністю міста .................. Чи там усе по іншому? Можливо там працівники мерії цінують свою роботу і мають повагу до пенсіонерів? Бо ж не за горами самі такі будуть? ЦЕ є рівень ваших підлеглих які мають статус -службовця органів місцевого самоврядування? За що ж вони обидві тоді отримують такі великі заробітні плати що деяким черкащанам і не снилось?
Ой! А центр надання адміністративни х послуг як? Невже там не впоралися із видачею довідки?

Оксано який центр? Довідка до пенсійного фонду службовцям органів місцевого самоврядування видається на спеціальній формі затвердженій Пенсійним фондом? Оце ж такі спеціалісти в Одарича.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Оксана Колісник 15.11.2012 02:13
Цитую Лідія Іванівна:
Щасливої дороги Сергію Олеговичу, але наразі отримайте консультацію в Міжнародному Республікансько му Інституті для того, щоб узяти пенсіонеру довідку про нараховану заробітну плату в Управлінні власністю міста .................. Чи там усе по іншому? Можливо там працівники мерії цінують свою роботу і мають повагу до пенсіонерів? Бо ж не за горами самі такі будуть? ЦЕ є рівень ваших підлеглих які мають статус -службовця органів місцевого самоврядування? За що ж вони обидві тоді отримують такі великі заробітні плати що деяким черкащанам і не снилось?
Ой! А центр надання адміністративни х послуг як? Невже там не впоралися із видачею довідки?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 Лідія Іванівна 14.11.2012 19:46
Щасливої дороги Сергію Олеговичу, але наразі отримайте консультацію в Міжнародному Республікансько му Інституті для того, щоб узяти пенсіонеру довідку про нараховану заробітну плату в Управлінні власністю міста .................. Чи там усе по іншому? Можливо там працівники мерії цінують свою роботу і мають повагу до пенсіонерів? Бо ж не за горами самі такі будуть? ЦЕ є рівень ваших підлеглих які мають статус -службовця органів місцевого самоврядування? За що ж вони обидві тоді отримують такі великі заробітні плати що деяким черкащанам і не снилось?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #16 Ужасть 12.11.2012 17:34
Цитую Оксана Колісник:
Цитую Оксана Колісник:
Низку за низкою, нижемо, занизуємо й перенизуємо, а ще низати - нанинизувати - ніяк не перенизати:)
А що Вам не подобається? Цеж справді - музика слова і глибокий символізм :)Мені так прикольно почиталося: "низка зустрічей" з "низкою конгресменів" для "низки заходів". Так і уявилися лялечки на низочках і глядачики усього цього шоу, яке триває, триває...є...є...є...


Наш пострел, везде поспел :lol: :lol: :lol:
Оксана, ну поберегите Вы себя.... ну не надо так пучиться... :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 Soft 12.11.2012 17:29
Цитую Оксана Колісник:
А що Вам не подобається?



ТИ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-13 #14 Пивовар 12.11.2012 16:37
Цитую Серпень:
Цитую Пивовар:
Цитую Серпень:
Якби хоч хто з нас мав таку "ефективність" відряджень, давно на фіг би з роботи виперли.

Дайте посилання на ваші роботи і ми прокоментуємо ВАШУ ефективність.

А хто такі "ми"? Микола ІІ? І хіба я Вам щось винен, щоб давати? А втім- не шкода.Посилання даю. Можете починати йти... :lol:

Дякую за пораду. Я подумаю чи скористатися вашим "посиланням", а ось ви - то, бачу, вже давно там.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Новый Гость 12.11.2012 16:13
Да же Олейник до такой наглости не дожил.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Новый Гость 12.11.2012 16:10
Это уже открытое издевательство над Черкасщанами!?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Оксана Колісник 12.11.2012 15:36
Цитую Оксана Колісник:
Низку за низкою, нижемо, занизуємо й перенизуємо, а ще низати - нанинизувати - ніяк не перенизати:)
А що Вам не подобається? Цеж справді - музика слова і глибокий символізм :)Мені так прикольно почиталося: "низка зустрічей" з "низкою конгресменів" для "низки заходів". Так і уявилися лялечки на низочках і глядачики усього цього шоу, яке триває, триває...є...є...є...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Серпень 12.11.2012 15:14
Цитую Пивовар:
Цитую Серпень: