реклама

реклама

Жителі Черкас закликають депутатів Черкаської міської ради скасувати ремонти низки вулиць в місті та спрямувати 500 мільйонів гривень бойовим підрозділам, пише «ВиЧЕрпно».

 105210

“Ми прийшли сюди сказати про те, що нам болить й поставити вам кілька риторичних питань. Чому, поки парамедики стабілізують тих, кому не вистачило турнікетів, ви кладете асфальт на 500 мільйонів в цьому році? Поки ви утеплюєте будівлі за завищеними цінами, військові мають ходити й просити гроші? Чому, поки люди стають інвалідами, ви будуєте Алею музикантів? Чого ви розклеюєте борди про один мільярд на ЗСУ і думаєте, що ми дурні? І від цих нескінченних “чому” нам болить! Ви фінансуєте збиткові концерти й не допомагаєте військовим! Спочатку перемога, а потім все інше, — сказала дружина військового, черкащанка Валерія Цимбал. — Ми вимагаємо виділити 500 мільйонів на допомогу бойовим підрозділам! І вже зараз припинити ремонт вулиць Гагаріна та Кулика, зупинити фінансування “Черкаських мавп”, а також  зупинити ремонт Палацу молоді. Аби ви розібрали, то ми принесли вам подарунок — бюджетний кодекс!”

Водночас депутатка Любов Майборода зазначила, що всі звернення містян будуть розглянуті на наступній сесії.

“Армія та фронт болить нам найбільше, але важливо не тільки хотіли, а й могти. Всі ваші пропозиції будуть розглянути. Ви можете звернутися до мене, до депутатів, яким ви довіряєте! Ми поставимо їх на голосування! Дякую вам”,— сказала Любов Майборода.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #11 БджОЛЯрка 25.10.2023 06:35
Цитую Пропозиція:
Міняю карася на Цимбал. :D :lol: :-? :zzz

Він не риба, яку так просто поміняєш. Спочатку тре залізяку поміняти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Щас! 24.10.2023 21:04
А оце вже дурна ідея - припинити ремонт вулиці Гагаріна. На дорозі шар асфальту зняли і отак перед зимою кинути? Що потім буде з тою дорогою через кілька місяців і у скільки сотень мільйонів обійдеться її повне відновлення? Нехай закінчать те, що роблять, а нове не починають. Бюджет величезний і щоб виділити пів мільярда військовим зовсім не обов'язково нищити дорогу, яка щодня інтенсивно експлуатується всім містом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Питання на засипку 24.10.2023 16:20
Цитую Кочубей:
Цитую Гарно:
Цитую Кочубей:
Цитую Майборода:
краще б поділилася досвідом переходів із партій в партії.Цікаво було б послухати.

Вам до Майбороди як до Шанхая рачки :zzz назвіть "партію", за яку ви голосуєте :sad:

вилизали,тільки назві партію в якій вона не була....

Жаба давить?? :zzz назвіть прізвище депутата 5 скликань :-x

Від якої такої партії????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Кочубей 24.10.2023 15:37
Цитую Гарно:
Цитую Кочубей:
Цитую Майборода:
краще б поділилася досвідом переходів із партій в партії.Цікаво було б послухати.

Вам до Майбороди як до Шанхая рачки :zzz назвіть "партію", за яку ви голосуєте :sad:

вилизали,тільки назві партію в якій вона не була....

Жаба давить?? :zzz назвіть прізвище депутата 5 скликань :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+30 #7 Гарно 24.10.2023 14:06
Цитую Кочубей:
Цитую Майборода:
краще б поділилася досвідом переходів із партій в партії.Цікаво було б послухати.

Вам до Майбороди як до Шанхая рачки :zzz назвіть "партію", за яку ви голосуєте :sad:

вилизали,тільки назві партію в якій вона не була....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #6 Кочубей 24.10.2023 12:34
Цитую Майборода:
краще б поділилася досвідом переходів із партій в партії.Цікаво було б послухати.

Вам до Майбороди як до Шанхая рачки :zzz назвіть "партію", за яку ви голосуєте :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Майборода 24.10.2023 12:27
краще б поділилася досвідом переходів із партій в партії.Цікаво було б послухати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+42 #4 Пропозиція 24.10.2023 12:04
Міняю карася на Цимбал. :D :lol: :-? :zzz