реклама

реклама

15 нових тролейбусів можуть з’явитися цього тижня на черкаських вулицях, проте де вони зараз поки невідомо. Таку інформацію надав сьогодні черкаським журналістам перший заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко, інформує кореспондент «Прочерку».

– Ви ж знаєте, що мене тиждень не було, бо я був у Вашингтоні. Я буду говорити інформацію тижневої давності. Я не знаю останньої інформації. Ви про це знаєте, так? – попередив журналістів перший заступник мера Віктор Беззубенко.

За його словами, тиждень тому на території «Азоту» стояли 15 куплених для міста тролейбусів.

Механізм, як вони потраплять у власність міста, поки не відпрацьований. Таких розглядають кілька. Однією з ідей є створення спільного підприємства, яке дасть можливість експлуатувати ці тролейбуси на території міста Черкаси. Якщо спільне підприємство таки створять, воно буде акціонерним товариством.

– Абсолютно ніяких девідентів, привілегій, знижок «Азот» за купівлю тролейбусів не отримав, окрім доброї волі допомогти місту Черкаси в тому, щоб на наших вулицях з’явилися нові тролейбуси, – переконував Віктор Анатолійович.

На запитання журналістів про те, чи не міг би «Азот» просто подарувати ці тролейбуси, пан Беззубенко помахав головою і кілька разів повторив: «Ні!». Мовляв, занадто дорого, адже загальна вартість тролейбусів – 30 мільйонів.

Щодо того, як міська влада «відпрацює» «Азоту» витрачені кошти теж поки невідомо...

– Я думаю, ми озвучимо, яким чином буде відбуватися компенсація «Азоту» втрачених коштів. Вона повинна бути абсолютно законною, – сказав Віктор Беззубенко.

На його переконання, питання з тролейбусами має вирішитися вже цього тижня. Тож є надія, що вже до 25 листопада черкащани зможуть покататися на нових тролейбусах.

реклама

Коментарі  

 
+6 #22 1 2 3 4 5 20.11.2012 13:09
Жуковська таки має "розібратись" з Одаричем, який нахвалявся, що може навіть собаку провестти в депутати. А її, видно, він ставить в своєму рейтингу нижче, ніж собаку. І її провести в депутати він не те що не зміг, а просто не схотів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #21 Оба-на 20.11.2012 10:52
[quote name="Володимир МАМАЛИГА"]Одарич зробить депутатом хоч мавпу, хоч собаку... А Жуковську не зміг!...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #20 Оксана Колісник 19.11.2012 23:42
Цитую Ужасть:
Цитую Виборець:
Цитую коментар:
Цитую Resto:
Місту Жуковська ще не раз ікнеться.
Якби виграла-подарували б уже давно.
А так - віртуальні тролейбуси.....


А чим ікнувся Булатецький? Якою корисною справою?


Ну может тогда хватит пламенных речей о ни чем. Может шановные паны кандидаты (вы знаете о ком я двоих) опубликуют подготовленные ими законопректы о методах ликвидации дефицита пенсионного фонда :-) как уже чрез квартал увеличить пенсию :-) как решить проблемы здравохранения :-) обеспечения гарантированого рабочего места выпускника ВУЗа :-) увеличения прдолжительност и ждизни населения :-) Пожалуйста...мы ждем. А орать бандыты!!!! много ума не надо... 8)
"Ууужасть", ну "Уууужасть" же ж! Ну вистачить вже смішити людей. Ви, мабуть, "очєнь бивший". Таке враження, що вже понаписували всі ці пропозиції і так і чекаєте, що всі проситимуть: "Прийди, о "Ужасть"! І скажи всім, як жити!"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #19 Володимир МАМАЛИГА 19.11.2012 21:02
Одарич зробить депутатом хоч мавпу, хоч собаку... Про це він сам казав 8) 8) 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Шура 19.11.2012 20:10
Цитую костя:
А ничего что азот строили наши деды и отцы, а он ему достался за просто так?!
Так что это все наши деньги.

Фигассе ,костя -700 млн баксов -это для вас "за просто так"? :o :o :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 братки 19.11.2012 18:47
Цитую студент:
Что за чушь. Не надо наводить тень на плетень, господа "журналисты" Прочерка. Весь вопрос - как грамотно поставить троллейбусы на баланс города- ни о каких компенсациях Азоту и речи нет - это подарок в рамках социальной угоды

Виктор Анатолич, когда это ты стал студентом? или это Жуковская? Или ты, Сережа?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 Ужасть 19.11.2012 18:12
Цитую Виборець:
Цитую коментар:
Цитую Resto:
Місту Жуковська ще не раз ікнеться.
Якби виграла-подарували б уже давно.
А так - віртуальні тролейбуси.....


А чим ікнувся Булатецький? Якою корисною справою?

Вибори - не тендер, а кастинг на кращого законодавця від регіону, який не бабло розкидує, щоб лишень пролізти у Раду, а готовий чесно відстоювати права виборців. На таких як ви ..............ставку і роблять.


Ну может тогда хватит пламенных речей о ни чем. Может шановные паны кандидаты (вы знаете о ком я двоих) опубликуют подготовленные ими законопректы о методах ликвидации дефицита пенсионного фонда :-) как уже чрез квартал увеличить пенсию :-) как решить проблемы здравохранения :-) обеспечения гарантированого рабочего места выпускника ВУЗа :-) увеличения прдолжительност и ждизни населения :-) Пожалуйста...мы ждем. А орать бандыты!!!! много ума не надо... 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 Ужасть 19.11.2012 18:05
Цитую костя:
Ребята, ну что Жуковская со своих кровных денег делала "добрые дела "? аааа, ну это деньги Фирташа, вы мне скажите. А ничего что азот строили наши деды и отцы, а он ему достался за просто так?!
Так что это все наши деньги.

Уважаемый! А чем отличается шановный пан Булатецкий? Может ему Геронимовка и другие земли Драбовского района в наследство от его дедушки-кулака остались? И он что на своих землях благотворительн остью занимается? Компьютерне классы в сельской школе обустроил, дороги новые построил, зарплату платит больше чем на Азоте?? Так же как Фирташ зарабатывает бабло эксплуатируя жителей села. А были бы деньги прикупил бы и "Азот". Или вы думаете он в депутаты идет, бо не хватает полномочий платить зарплату в селе своим батракам по 4-5 тысяч гривень?? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 $$$ 19.11.2012 16:35
Цитую Виборець:
Депутат йде в Раду не тому, що щось "зробив", а для того, щоб робити.


Ну не скажи! Как гласит народная мудрость - Видно птицу по полёту, а Булатецкого по помёту.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 Виборець 19.11.2012 14:30