У місті Сміла мер Сміли Сергій Ананко, що йшов на вибори кандидатом від провладної партії», отримуватиме у 2024 році щомісячну премію в розмірі 250%.

Про це йдеться у відповіді на запит видання, що надана виконавчим комітетом міськради.

1_6004193075e40

Сесія відбулася 20 грудня. ЗА проголосували 21 депутат. Проти – лише 2 депутати. Як йдеться у рішенні, меру встановили щомісячну премію у розмірі 250% посадового окладу у межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці.

Як відомо, депутати Черкаської міської ради не проголосували за преміювання мера у 2024 році. Раніше Анатолій Бондаренко публічно заявив, що відмовляється від премії, тому це питання підтримувати не варто.

1_6004193075e40

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Андрій 12.01.2024 12:34
Я в шоці!Половині Смілян , грошей вистачкє тільки на їжу. А тут премія 250%. За що такі премії? Вже всі дороги біля будинків поробив , як і обіцяв? Останню Совість втратили?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 jack 09.01.2024 22:22
А де було оте стадо ахтивістів, що горлало в Черкасах про дрони замість бруківки? Чи за Смілу їм не платять?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 jack 09.01.2024 22:21
Цитую Час змін!:
Прочерк зміниться на очах! Тепер пойдёт троїста музика не та! З вливанням в його ряди нових співробітників, потік новин про гламурне життя юрушеваа-скічка почне литись мощними струями. Й судячи по томному з поволокою новому погляді, ці новини про чіжолі будні в пошуках худёв з принтом уні, додаткових трусів для нових рекордів та запланованих виїздок з Анічкою на її конячках, очікуються саме з такої точки зору.

Я не знаю, що там в редакції Прочерку робиться. Але, судячи з Вашого коментаря, який жодним чином не стосується обговорюваної новини - або ВАС з тої редакції погнали, або ВИ гавкаєте на чиєсь замовлення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Час змін! 09.01.2024 11:37
Прочерк зміниться на очах! Тепер пойдёт троїста музика не та! З вливанням в його ряди нових співробітників, потік новин про гламурне життя юрушеваа-скічка почне литись мощними струями. Й судячи по томному з поволокою новому погляді, ці новини про чіжолі будні в пошуках худёв з принтом уні, додаткових трусів для нових рекордів та запланованих виїздок з Анічкою на її конячках, очікуються саме з такої точки зору.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #9 дивно 08.01.2024 23:53
Вам не до вподоби європейські цінності?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Вододимир 07.01.2024 21:17
Ох-їти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Вова КОКС 07.01.2024 13:03
То баран з моєї отари, треба нагородити його орденом "За мужність".Як пікалова з кошовим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Смілянські А***сти 06.01.2024 21:33
Браво!!!! Так тримати!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #5 Пшонка 06.01.2024 18:37
Це сама чудова новина, яку надав Прочерк останнім часом.
Може ж у нашому житті щось бути й хороше..
Кращою була б тільки новина з італійського життя-буття Єлизавети Юрушевої, яку ми усі вже зачекались, щось давно не балував цей ресурс. :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Здогадка 06.01.2024 15:51
Цитую Ольга Іванівна:
Прикольно. Вірною дорогою ідете, сміляни. Не зупиняйтесь.
Це за совітів такого не було, ОБХСС усякі стримували. А зараз усе можна. Демократія та добробут для кращих з кращих.