реклама

реклама

З проханням таки розібратися у ситуації щодо знесення зелених насаджень на центральній площі міста Черкас – Соборній – до депутатів Черкаської міськради звернувся на сьогоднішній сесії депутат Володимир Мамалига.

«На нещодавній сесії я оголошував усний депутатський запис щодо знищення зелених насаджень. Виявляється винний у всьому хижий і підступний Кабінет Міністрів, відповідно до розпорядження якого і діяла влада», – зазначив Володимир Мамалига.

Депутат зазначив, що відповідь на його депутатський запит була неповною і залишився ряд питань: Чому рідкісні блакитні ялинки були пересаджені саме на територію Мошнівського лісництва? (Мамалига уточнив, що це ж у селі Мошни проживає мер Черкас Одарич).

«Я також говорив про нецільове використання коштів. Якщо раніше на площі торгували вином і кавою, то нині там торгують автомобілями. Так-так, ви ж подивіться, що на авто, які виставлені на площі, є цінники. Завтра там з’явиться мийка, баня, сауна, бордель…» – зазначив Володимир Мамалига.

«Може не мучитися і зразу АЗС там поставити? – пожартував Сергій Одарич. – А свою відповідь ви отримаєте згідно закону. І уточню, що я не мешкаю на території Мошнівського лісництва…»

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #11 Б. Юхно 03.12.2012 13:07
Баня или бордель-не принципиально. Важно то, что с тех пор, как кирдыкнулся дедушка, власть тупо не видит смыслового, идейного и просто дизайнерского наполнения площади. Да сделайте там памятник трем архитекора- Гесте, Городецкому и Ренькасу, каждый из которых в свое время "делал Черкассы" и дело с концом.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #10 Правда 03.12.2012 12:18
Фантазия Мамалыги не знает пределов... Короче говоря, дядя с беспредельным разумом. Ну вы понимаете, о чем я ;)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Катря 03.12.2012 11:00
Мамалига прогнозує: «Завтра на Соборній площі з’явиться баня,
----
Баня обласному місту дійсно не помішала б. А щоб не сталося так, як прогнозує пан Миколо, то я йому раджу як найшвидше розібратися чому не працює міська баня на вул.Піонерській. Хай проведе депутатське розслідування и зробить реальну добру справу для черкащан. Щоб люди у вихідний чи інший день могли попаритися та помитися. Може він це зробити?, а не тільки балаболити язиком заради власного популізму.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Ужасть 03.12.2012 10:39
За площадь переживать не надо. Всему приходит свое время... так и с дизайном площади. Не моется же Мамалыга в тазике, как делали его дед и баба..а отдает предпочтение ванной или душевой кабине. Я лично хотел услышать о его досягненнях в разбудове областной организации НУНС. Что лично им сделано... а то привык заглядывать под фалды чужих пиджаков.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Смайл 03.12.2012 09:37
Вова, шо, точняк? Маякни, когда откроют ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #6 Валентина 01.12.2012 23:10
Цитую Заріна:
То це ж уже ОДАРИЧУ з його командою ів ХАБІБІ не потрібно буде ходити? Все буде рядом. ПРОВІНЦІЯ 17 жовтня ВЫСТРЕБАНЫ ОБСТРЯХНУТСЯ знайдіть по пошуку і подивіться чим займаються ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ.ПОЗОР!!! Оце так влада.

Зашла и посмотрела... Ну и что?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 Заріна 01.12.2012 14:39
То це ж уже ОДАРИЧУ з його командою ів ХАБІБІ не потрібно буде ходити? Все буде рядом. ПРОВІНЦІЯ 17 жовтня ВЫСТРЕБАНЫ ОБСТРЯХНУТСЯ знайдіть по пошуку і подивіться чим займаються ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ.ПОЗОР!!! Оце так влада.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 Галина 01.12.2012 14:27
Ще два роки правління ОД*РИЧА з його командою і Черкаси будуть повністю знищені.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Иван 29.11.2012 23:37
Мамалига, Воротник, Радуцкий - ягоды одного поля. Что Вы господа хорошие сделали полезного в этом прекрасном городе Черкассы, кроме как критиковать всех, кто находится во власти. Посмотрю я на вас, один другого краше и каждый из вас ну настолько стремится к власти, что судя по-всему никогда ее не получит. Для этого нужно иметь созидательный разум, а не разрушительный. А каждый из вас в отдельности ну ..................... ....... провокаторы отвечаю.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Сергій з Кривалівки 29.11.2012 21:57
Молодець, Володимире!... Приємно, що залишився таким же принциповим як і раніше!... Ми - черкащани -завжди підтримаємо тебе у боротьбі з цими зайдами за право нормально жити у своєму місті !...