Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків та дівчат 2007–2008 р.н. відбувся в Києві. Тривали старти 26–28 січня. Участь у змаганнях узяли легкоатлети Черкащини та вибороли низку нагород.

423225386_395544596176716_276219970733820885_n

Анна Шевченко стала чемпіонкою України зі стрибків у довжину. Вона представляє Черкаську обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву. Підготував спортсменку тренер Сергій Лисенко.

Кристина Макарова виборола срібну медаль із бігу на 200 м серед дівчат із результатом 25.89 сек. Вона представляє Черкаську обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву. Підготувала спортсменку тренер Ірина Проценко.

Адам Білокінь здобув золото з бігу на 60 м з/б із результатом 8,17 секунди. Він також представляє Черкаську обласну спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву. Підготували спортсмена тренери Яна Мануйлова та В. Білоконь.

Легкоатлетична команда Черкаської ОСДЮСШОР завоювала друге місце серед команд СДЮСШОР на цих змаганнях.

Про це повідомляє Федерація легкої атлетики Черкаської області.