реклама

реклама

Командир 118-ої бригади Анатолій Стуженко у ефірі черкаської інформаційної агенції «18000» розповів про своє бачення рекрутингу в ЗСУ.

f0f65610d0f4f875e38d34572a258cb6_w640

«Ми дограємося у демократію до такого стану, що нас, військових, скоро будуть ногами пінати. Повинно так: не вийшов із машини — прострелили коліно. Тільки так! Інакше ми не переможемо. [Має бути] жорстка мобілізація», — відреагував військовий на регулярні пости у соцмережах, пов'язані із мобілізацією.

реклама

Коментарі  

 
+1 #20 вася 02.02.2024 12:18
теперь про наш ТЦК. отсутсвие элементарных условий типа гардероба - куртками вытираем стены, невозможность выпить горячего чаю.
конешно можно сказать что это бред, но очереди там дичайшие и работа организована на пещерном уровне. очередь в "окно"- управился за час. можно сказать повезло.
В кабинет можно стоять и день и это перед тобой будут 4 человека.
три подписи на бумажке- гарантированно выстоишь день
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 Стужебеккер 02.02.2024 01:21
Цитую Тутешній:
Цитую Бувший:
Взгляд не зовсім здорової людини,а сам перебуває в глибокому тилу.

Коли російські паскуди доберуться до твоєї дружини - подивлюсь на твій погляд. :cry:
Ти головне Стуженка спробуй наздогнати! А потім спробуй затяшти в окопа...тоді поговориш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 Петя 01.02.2024 21:09
Ну прострелили. І далі що?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #17 Стас 01.02.2024 13:39
Цитую Тутешній:
Цитую Бувший:
Взгляд не зовсім здорової людини,а сам перебуває в глибокому тилу.

Коли російські паскуди доберуться до твоєї дружини - подивлюсь на твій погляд. :cry:
Це ти так,бо до твоєї вже дісталися?)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Стас 01.02.2024 13:36
Цитую Solo:
Подивіться ФБ, де дружина рубана кайфує зараз в Єгипті - і ви зрозуиієте Стуженка. І не тільки його.
Зрозумів! Відправити дружину Стуженка в Єгипет-і він подобріщає!))) А вона повернеться? Там таки джигіти...)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #15 &&&&& 01.02.2024 12:37
Цитую Solo:
Подивіться ФБ, де дружина рубана кайфує зараз в Єгипті - і ви зрозуиієте Стуженка. І не тільки його.

Так Стуженко мог уже много раз мобилизировать Рубана, Евпака и прочих депутатов-"патриотов" из гор.совета. Этот коленострел уже много раз приходил на сессии ЧМР, но только для того чтобы депутатикам не повестки, а всякие там похвальные грамоты раздать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #14 Роздуми 01.02.2024 10:29
Думаю, спочатку це необхідно застосувати до командирів, які мали та припустилися втрат понад 20% особового складу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #13 Черкащанин 31.01.2024 22:33
Це що за грим "під Пригожина"?
І головне-публічний заклик до насильства,калі цтва..карається законом.
Якщо у державі він діє(закон). Ну і лікарям психдиспансеру теж є робота.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #12 Тутешній 31.01.2024 21:24
Цитую Бувший:
Взгляд не зовсім здорової людини,а сам перебуває в глибокому тилу.

Коли російські паскуди доберуться до твоєї дружини - подивлюсь на твій погляд. :cry:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #11 Хто за мість нього 31.01.2024 21:22
Цитую Альона:
Голову собі п/////к прострель,за загиблих і зниклих безвісти бійців 157 батальйону(118-ої бригади)... Цікаво після таких заяв недолугих і т////комбригів багато з'явиться охочих мобілізуватися? І

Може ти, Альона, вилізеш зі свого мерса та підеш воювати??