реклама

реклама

Як стати ще більш конкурентоспроможними, відповідати вимогам, які диктує ринок і час, як найефективніше готувати потрібних державі фахівців. Про це йшлося на зустрічі начальника Черкаської ОВА з ректорами вищих навчальних закладів області.

422686055_384402477537355_9057790146723279999_n

У межах Стратегії розвитку вищої освіти в Україні модернізують мережу таких закладів. Це позиція Міністерства освіти і науки: концентрувати ресурси та об’єднувати зусилля. У результаті – створити дієву мережу закладів із потужною базою.

422719753_384402504204019_8688243240252993614_n

– Зрозуміло, що кожна трансформація – індивідуальна історія, – наголосив начальник ОВА Ігор Табурець. – Тому на рівні області ретельно вивчаємо це питання. А напрацьовані пропозиції передамо МОНу. Дякую керівникам ВНЗ за конструктивну комунікацію! Такою вона і має бути для ефективних рішень.

Пресслужба Черкаської ОВА

реклама

Коментарі  

 
+8 #11 &&&&& 27.02.2024 23:12
Цитую Трудящий:
Стильна жінка. Розумна. Досвідчена. Тих пересиділа і цих пересидить.

Так-так, пані стильно, розумно, досвідчено навчить дітей поважати ПР, Януковича, ну і в кінці-кінців одну країну на схід від нас. Григор, до речі, наскільки я чув приблизно такий же.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 СОЛДАТ 27.02.2024 21:10
Цитую Трудящий:
Цитую Кореш:
Цитую &&&&&:
А зліва сидить Інна Яківна Губенко. Вона і досі на посту, хоча багато років підтримувала Партію Регіонів і Януковича.

Чиновники вони всі такі :-x
Стильна жінка. Розумна. Досвідчена. Тих пересиділа і цих пересидить.

Ще ровесниця вальки "півстакана" матвієнко.Навіть зовні чимось схожі.І в ленінграді теж свого часу ошивалася :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Трудящий 27.02.2024 19:37
Цитую Кореш:
Цитую &&&&&:
А зліва сидить Інна Яківна Губенко. Вона і досі на посту, хоча багато років підтримувала Партію Регіонів і Януковича.

Чиновники вони всі такі :-x
Стильна жінка. Розумна. Досвідчена. Тих пересиділа і цих пересидить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #8 Кореш 27.02.2024 13:51
Цитую &&&&&:
А зліва сидить Інна Яківна Губенко. Вона і досі на посту, хоча багато років підтримувала Партію Регіонів і Януковича.

Чиновники вони всі такі :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 &&&&& 27.02.2024 10:44
А зліва сидить Інна Яківна Губенко. Вона і досі на посту, хоча багато років підтримувала Партію Регіонів і Януковича.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 &&&&& 27.02.2024 10:42
Цитую Адміністратор:
Я взагалі за те, щоб відкрити в нашому університетсько му місті цілу Академію Модерного Перформанса. Вже й ректора на удалёнкі для неї примітив. От такой парєнь!!! От такой парень!!! Хочь і маладой.

Це Ви про кого? Не всі у курсі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #5 Перформанс jr 26.02.2024 16:38
Цитую Адміністратор:
Я взагалі за те, щоб відкрити в нашому університетсько му місті цілу Академію Модерного Перформанса. Вже й ректора на удалёнкі для неї примітив. От такой парєнь!!! От такой парень!!! Хочь і маладой.

А куди тоді подіти золотопідковано го ректора?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 Адміністратор 26.02.2024 15:49
Я взагалі за те, щоб відкрити в нашому університетсько му місті цілу Академію Модерного Перформанса. Вже й ректора на удалёнкі для неї примітив. От такой парєнь!!! От такой парень!!! Хочь і маладой.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #3 Мантія 26.02.2024 12:41
Радість на обличчях відображує наскільки комфортно почуваються ці особи у середовищі застарілих методів освіти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #2 Вася 26.02.2024 10:44
а давайте переведем с новояза на простой язык.
Вузы будут громить, а большую часть работающих - выбрасывать на улицу...