реклама

реклама

На Черкащині викрили депутата Чигиринської міськради, який публічно виправдовував воєнні злочини рашистів та чекав на захоплення області.

Викрили депутата Чигиринської міськради, який публічно виправдовував воєнні злочини рашистів та чекав на захоплення області


За даними слідства, посадовець поширював серед свого оточення антиукраїнські публікації. Деструктивний контент брав з прокремлівських інформресурсів та доповнював його «авторськими» дописами.

Також задокументовано, що фігурант був на прямому зв’язку з екснардепом-зрадником від забороненої Партії регіонів Володимиром Олійником, який переховується за кордоном.

У листуваннях з колишнім «регіоналом» він повідомляв дезінформацію, якою дискредитував українських воїнів та збирав для нього дані про настрої населення на Черкащині.

Депутат міськради планував власну втечу до рф та особисту зустріч з держзрадником.

Викрили депутата Чигиринської міськради, який публічно виправдовував воєнні злочини рашистів та чекав на захоплення області


Крім того затримано ще одного мешканця Черкащини, який поширював заклики до збройного захоплення державної влади в Україні.

Щоб розповсюдити ворожу агітацію, він створив декілька «Телеграм»- і Фейсбук-спільнот та адміністрував Ютуб-канал.

Також у своїх публікаціях зловмисник виправдовував злочини російських окупантів у Бучі.

Про це повідомляє пресслужба СБУ у Черкаській області.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #12 козацька столиця 23.03.2024 18:11
Щось там не так в Чигирині. Заїхав подивитися місцевий музей археології. Здоровяк охоронець (на фронті таких не вистачає) заборонив фоткати фасади будівлі ,а те, що в дворі стоїть замотана огромена скульптура ,то ,каже, секретна таємниця, бо військовий стан. Одним словом чувак на посту ,охороняє співробітників музею від туристів. Тому мабуть там і не видно відвідувачів. Хоча сам факт існування такого музею в цікавій старій будівлі +,в ЧЕ і такого не має.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Макуха 23.03.2024 18:00
Цитую А як там собачка ?:
Яку олень в своїй кединогорській хатинці кинув, коли когті на парашу рвав? Бравия охоронці, виділені нарідними слугами для сторожування оленячого добра, хоч годують її, чи здохла вже давним-давно з голодухи?


Не переймайся так кединогірським майном Миколайовича та його собачкою. Там регулярно його молоді нащадки зажигають, святкують Івана Купала і таке інше... Фейєрверки, салюти - усе як годиться, у них війни немає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 Макуха 23.03.2024 17:56
Цитую СОЛДАТ:
Г*нчаров володька...с*кин син...ОПЗЖист...


Мабуть калоцап
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Це наближає гончар 23.03.2024 12:54
Цитую СОЛДАТ:
Цитую На своїх помилках:
Цитую СОЛДАТ:
Г*нчаров володька...с*кин син...ОПЗЖист...


18березня 1958 року комуністичний уряд КНР знайшов нового масового ворога, до боротьби з яким залучили більшість населення. На VIII з’їзді Компартії Китаю Мао Цзедун оголосив про початок кампанії знищення чотирьох «ворогів» китайського господарства: щурів, мух, горобців і комарів. Це рішення прийнято з подачі заступника міністра освіти біолога Чжоу Цзяня.

Ти хочеш сказати,що цей паскудник гончаров причетний до голоду в Китаї який настав після того як там знищили всіх горобців? :lol:


Це те що буде знову, як і похід орди проти славян з 2014 року.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #8 Перехожий 22.03.2024 21:20
Цитую На своїх помилках:
Цитую СОЛДАТ:
Г*нчаров володька...с*кин син...ОПЗЖист...


18березня 1958 року комуністичний уряд КНР знайшов нового масового ворога, до боротьби з яким залучили більшість населення. На VIII з’їзді Компартії Китаю Мао Цзедун оголосив про початок кампанії знищення чотирьох «ворогів» китайського господарства: щурів, мух, горобців і комарів. Це рішення прийнято з подачі заступника міністра освіти біолога Чжоу Цзяня.

Ну горобців вони так сяк побороли. А за мух і комарів, і особливо за щурів щось не чув.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 СОЛДАТ 22.03.2024 20:57
Цитую На своїх помилках:
Цитую СОЛДАТ:
Г*нчаров володька...с*кин син...ОПЗЖист...


18березня 1958 року комуністичний уряд КНР знайшов нового масового ворога, до боротьби з яким залучили більшість населення. На VIII з’їзді Компартії Китаю Мао Цзедун оголосив про початок кампанії знищення чотирьох «ворогів» китайського господарства: щурів, мух, горобців і комарів. Це рішення прийнято з подачі заступника міністра освіти біолога Чжоу Цзяня.

Ти хочеш сказати,що цей паскудник гончаров причетний до голоду в Китаї який настав після того як там знищили всіх горобців? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #6 На своїх помилках 22.03.2024 16:48
Цитую СОЛДАТ:
Г*нчаров володька...с*кин син...ОПЗЖист...


18березня 1958 року комуністичний уряд КНР знайшов нового масового ворога, до боротьби з яким залучили більшість населення. На VIII з’їзді Компартії Китаю Мао Цзедун оголосив про початок кампанії знищення чотирьох «ворогів» китайського господарства: щурів, мух, горобців і комарів. Це рішення прийнято з подачі заступника міністра освіти біолога Чжоу Цзяня.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #5 На своїх помилках 22.03.2024 16:45
Цитую Китаєцьнападу:
Дурні ті хто очікує рашистський світ. Міністр нападу корінний китаєць, він завойовує китайський простір, а не славянське братство. Братські народи погамселять один одного, а потім голими руками візьме.


Вчаться дурні https://c4u.org.ua/media/calendar/1422 18 березня 1962 розпочалася війна проти горобців
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #4 Китаєцьнападу 22.03.2024 13:47
Дурні ті хто очікує рашистський світ. Міністр нападу корінний китаєць, він завойовує китайський простір, а не славянське братство. Братські народи погамселять один одного, а потім голими руками візьме.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #3 Перехожий 21.03.2024 00:30
Партизанський загін і зрадник... Як без нього? Але як чигиринська громадськість цього не помічала до цих пір?