Заступника в. о. мера Черкас Бориса Євмину звільнять з посади. Про це «Прочерку» повідомили власні джерела.

Сам Борис Євмина коментувати подібну інформацію відмовляється, відповідаючи запитанням на запитання:

– А обов’язково в мене брати коментар? Я з нової роботи з квітами вас зустріну і дам коментар, добре? – відреагував він на дзвінок журналіста.

При цьому джерела інформують, що швидше за все пан Євмина займе посаду начальника Державної архітектурно-будівельної інспекції у Черкаській області.

Нагадаємо, раніше екс-мер Черкас Сергій Одарич також озвучував інформацію про можливе звільнення Євмини. Мовляв, його робота не задовольняє навіть губернатора Сергія Тулуба. Про це Сергій Одарич повідомляв під час ефіру на ТРК «ВІККА». Одна з причин, за його словами, провальна робота в напрямку капітального ремонту доріг.

реклама

Коментарі  

 
+3 #20 незнайка 07.08.2013 14:34
Каков поп-таков приход
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 Ктомиха Авжежівна 07.08.2013 14:26
ну і що? А вказану тут особу затримають трохи згодом за вимагання та отримання від підприємця неправомірної вигоди у розмірі 100 тисяч гривень.

Що зміниться?? :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 б.Параска 07.08.2013 14:01
Взагалі Євмина Б.Г. бр*хун якого ще світ не бачив, і про це всі знає хто працював або працює на держслужбі...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Евгений Нормальный 07.08.2013 13:50
Цитую вася:
один з небагатьох який хоть щось робив


Іменно "щось"! Нагадив на дорогах, то тепер в будівництві буде гадити.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 Психиатр 07.08.2013 13:48
Цитую ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО:
Якщо цей прогноз відбудеться, то Білоусов і місто втратить НАЙСИЛЬНІШОГО з точки зору досвіду, організаційних здібностей, здатності приймати складні і відповідальні рішення , вимогливості заступника міського голови в цій команді!


Лечиться не пробовали??? :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 Чукча 07.08.2013 08:53
Цитую ВАСИЛЬ МИКОЛЕНКО:
Якщо цей прогноз відбудеться, то Білоусов і місто втратить НАЙСИЛЬНІШОГО з точки зору досвіду, організаційних здібностей, здатності приймати складні і відповідальні рішення , вимогливості заступника міського голови в цій команді!

Шось Ви оплошали пан Василю. Треба було писати третій з найсильніших, єсно після Мамалиги и його поплічника по партії
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 Валентина 07.08.2013 08:07
Цитую Фугас:
Цитую Валентина:
В фейсбуке Евмина уже получил кличку Боря Бордюр. Не плохое поганяло! :)

Я б даже сказал второе по неплохости после Коля Турникет

Коля Турникет нє слышала. Но оригинально... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Фугас 07.08.2013 07:42
Цитую Валентина:
В фейсбуке Евмина уже получил кличку Боря Бордюр. Не плохое поганяло! :)

Я б даже сказал второе по неплохости после Коля Турникет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #12 Валентина 06.08.2013 21:31
В фейсбуке Евмина уже получил кличку Боря Бордюр. Не плохое поганяло! :)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 Миша 06.08.2013 21:05
Цитую федор принципиальный:
Уволить в первую очередь надо было карася,что-то не сработало в верхах.

Цитую федор принципиальный:
Уволить в первую очередь надо было карася,что-то не сработало в верхах.

Согласен а за карасем и удододо.