На сьогоднішню прес-конференцію міський голова Черкас у відставці Сергій Одарич прийшов з бородою.


Крім того, він похвалився журналістам, що від дня своєї відставки жодного разу не вдягав краватку.

– Я останні два місяці перебуваю у стані повного душевного комфорту. Займаюся кайфовою роботою, спілкуюся з кайфовими людьми… Ходжу в джинсах з дірочками, ношу футболки… – прокоментував свій новий стиль екс-мер.

Втім, він не виключає, що вже днями знову поголиться.

– Захотілося змінити імідж – змінив. Можливо, завтра зранку прокинуся, захочеться поголитися – поголюся… Приємно себе почувати вільною людиною, – зазначив Сергій Одарич. – Ну, а крім того, всі дівчата говорять, щоб я не голився, що їм подобається. І Маріанна (фотограф сайту «Про все», – ред.) має ще наробити фотографій, так що я ще, мабуть, кілька тижнів походжу…

Нагадаємо, востаннє екс-мер Черкас Сергій Одарич відрощував бороду, відпочиваючи в Норвегії два роки тому. Тоді його дружина Анжела Одарич запевнила «Прочерк», що їй дуже подобається такий вигляд чоловіка.

реклама

Коментарі  

 
+4 #32 незнайка 09.08.2013 13:49
Смотри Одарич не наклич беду В случае сокращения штатов в горисполкоме-сколько прихильниць придется трудоустраивать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #31 ценитель стиля 09.08.2013 13:24
борода седая, а волосы на голове - нет. Как-то не сочетается. Или сбрей, или покрась ее под цвет волос :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #30 реалістка 09.08.2013 13:14
Цитую Капец:
Прочерку, у ваших журналістів вже фантазія закінчилася і немає про що писати, що про бороду Одарича пишете? Може ви ще про якусь частину його тіла напишете? Бажано пікантне фото на додачу. Ото буде резонанс!

дивись, вже 30 коментів
парадокс, але наш народ таке чіпляє
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #29 Критик 09.08.2013 13:04
Цитую Думка жінок:
Симпатяга!

Симпатяга!Симпа тяга!Симпатяга!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #28 Капец 09.08.2013 10:05
Прочерку, у ваших журналістів вже фантазія закінчилася і немає про що писати, що про бороду Одарича пишете? Може ви ще про якусь частину його тіла напишете? Бажано пікантне фото на додачу. Ото буде резонанс!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #27 стецько 09.08.2013 08:53
пусть хоть голый ходит по городу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #26 Мужика бы 08.08.2013 23:33
Цитую Матюк:
МЧому тільки дівчатам? Мені теж подобається бородатий Одарич!

Гарнюсенький такий !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #25 Непролийводу 08.08.2013 23:32
Цитую Денис Колесник:
Седина в бороду — бес в ребро! :-*

Та бесовка десь на Хрещатику живе.............
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #24 Непролийводу 08.08.2013 23:30
Цитую Маруся:
А таки симпатяшніший з бородою)))))

Отож ...з бородою анекдот)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #23 Непролийводу 08.08.2013 23:28
Цитую За Справедливість:
Хава-Хава Нагила-Хава Нагила-Хава Нагила-Хава-На! :lol:

Скоро шинкарь шинок открие?