реклама

реклама

Мамалига відповідатиме за туристичну привабливість Черкас

Мамалига відповідатиме за туристичну привабливість Черкас

Із 7 серпня директором КП «Туристично-інформаційний центр» став депутат Черкаської міськради Володимир Мамалига. До цього кілька місяців він працював заступником директора. Про це на вранішній нараді в міськвиконкомі сьогодні повідомив в. о. міського голови Віктор Білоусов.

Віктор Федорович дав коротку характеристику новому директору «Туристично-інформаційного центру»:

– 1965 року народження. Вища освіта. Закінчив ЧНУ ім. Богдана Хмельницького, історик, викладач історії. Працював на різних роботах, зокрема і апаратником на «Азоті», у громадських організаціях. Останнім часом – і 2006, і 2011 року – працював директором ТРК «Антенна», – охарактеризував Білоусов.

Він побажав Мамализі успіху на новій посаді.

– Є в нього вже задумки, купа ідей! Головне, щоб вони реалізувалися на користь громади, – прокоментував в. о. мера.

Нагадаємо, два місяці тому Володимир Мамалига переконував «Прочерк», що «Черкаси можуть стати навіть космодромом, якщо брати правильні орієнтири, а не витрачати кошти на всілякі «прожекти».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #18 теперь уже не турист 02.09.2013 14:47
Разводняком запахло.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #17 observator 14.08.2013 14:32
Та шо вы так на ту мамалыгу набросились?! Он не больший дилетант в туризме, чем, например, Отрешко в дорожном строительстве. И уж точно ему обвинение в украденных из горбюджета мильёнах пока не предъявишь! Дайте человеку хоть попытаться....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #16 незнайка 14.08.2013 13:30
Теперь оба друга законно получают зарплату из налоговых поступлений Черкасчан Шо той-нетолерантний шо цей-шибко толерантный Два сапога на одну ногу мне не выдавали
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 Остап 14.08.2013 08:04
І новиц маршрут зразу ж може запропонувати туристам ;; "ПО МЕСТАМ БОЕВОЙ (алкогольной ) СЛАВЫ".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 незнайка 14.08.2013 07:47
У него с Белоусовым общее АЗОТОВСКОЕ ПРОШЛОЕ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Vlad 13.08.2013 21:37
"У нього вже- купа дiтей"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 Микола Кудрявцев 13.08.2013 15:14
Цитую Оксана Колісник:
Цитую От души:
Всё! Конец туризму в Черкассах...:))) Мамалыга развалит всё за что берется, причем с огромной скоростью...

А що у туризму в Черкасах був початок?

ну, комусь і гаряча вода не починалась
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 Умора 13.08.2013 14:30
Учитывая главное увлечение назначенца, у него хорошо получаться дегустации от нескольких дней до нескольких недель..:), а потом, можно и покушения организовать на себя любимого, ну, по желанию заказчика..:))) А что, мамалыга мастер по таким вещам!:))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 Твоя почитательница 13.08.2013 14:11
Вовандыр, побольше уголька и газу и тогда народ к тебе потянеться... А то что ты любитель погазувать все знают...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Оксана Колісник 13.08.2013 13:47
Цитую От души:
Всё! Конец туризму в Черкассах...:))) Мамалыга развалит всё за что берется, причем с огромной скоростью...

А що у туризму в Черкасах був початок?