Учора на Драбівщині стартувала культурно-патріотична акція «Бойовими шляхами Черкащини», присвячена 70-річчю визволення Черкаської області від німецько-фашистських загарбників.

Голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб разом із головою обласної ради Валерієм Черняком, керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, ветеранами та громадою району поклали квіти до меморіалу на Площі слави та вшанували загиблих у роки Великої Вітчизняної війни хвилиною мовчання.

Школярі та студенти прийшли на Площу слави, щоб запалити десятки факелів і свічок. 


Звертаючись до ветеранів, молодь Драбівщини перед вічним вогнем пам’яті поклялася продовжити їхні славетні подвиги, захищати Вітчизну та її незалежність, і нести факел Вічного Вогню людської пам’яті разом із теплом своїх сердець від роду до роду, від покоління до покоління, зазначають у прес-службі Черкаської ОДА.


Керівники області та району пройшли факельною ходою «Бойовими шляхами Черкащини». До колони, яку очолили визволителі-ветерани, приєдналися драбівчан та гості району.


Завершилася урочиста хода покладанням квітів до стели на Алеї Героїв, виступами творчих колективів та святковим феєрверком.


У пам’ять бійців, загиблих у роки Великої Вітчизняної війни, та на знак глибокої пошани до живих героїв-визволителів від району до району передаватимуться символи акції – альбом та гільза з часточкою черкаської землі, на якій відбувалися кровопролитні бої за свободу.

Довідка

На Черкащині у межах реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича розроблена та активно реалізується комплексна програма «Турбота». Згідно з нею лише цього року на соціальний захист ветеранів спрямовано понад 30 мільйонів гривень.

Фото прес-служби Черкаської ОДА

реклама

Коментарі  

 
+9 #30 Виктор 25.09.2013 13:01
За 7 місяців 2013 року в Черкаській області померло на 5 363 особи більше, ніж народилося

"Покращення" дает свои результаты. :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #29 Був там 25.09.2013 12:53
Несторе Немахно. Коли ви позбудетеся сталінської звички навішувати ярлики людям? Бридко...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #28 Нестор Іванович 25.09.2013 09:44
Цитую Був Там:
Фашиста видно здалеку...


Можна було і не представлятися, ваші коментарі дуже гарно висвітлюють вашу партійно-ідеологічну приналежність.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #27 СЕЛЯНИН 25.09.2013 09:30
Комбат ЛИСАПЕТНОГО батальона? Не видно
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #26 Був Там 24.09.2013 21:11
Фашиста видно здалеку...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #25 Був Там 24.09.2013 21:10
Цитую Петро:
І ці коментарі це мала доля про що думають люди. Та біда лиш в тім що на вибори кинуть гроші, обмануть, сфальсифікують і результат знову той самий. Тому головне дійство не писати, а момент об'єктивного результату виборів. Хоча за багато років це і легко і так складно.....тільки тоді все зміниться.

Вибори в драбові відбулися Зубик наш депутат!!! Так що про вибори на драбівщині забудьте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #24 Був Там 24.09.2013 21:07
Цитую будячок:
Давайте порівняємо два фото: 1-ше і останнє - ріхницю бачите...як казала майстер дільниці з фільму "Афоня": "Посмотрите на эту сытую, наглую рожу... Да он(и) же над нами издевае(ю)тся!! " А наші ветерани!!!! Старенькі, ще за радянських часів придбані костюмчики та плащики.. Хіба про таке вони мріяли, піднімаючи країну після розрухи, війни!? Їх залищились одиниці, а кошти, викинуті (прокурчені) на таких "ходулях" можна було б використати на відправку ветеранів в санаторії, реабілітаційні центри, не кажучи про придбання ліків. Якби влада мала совість, то вже давно згоріла б від сорому :oops: :oops: :oops:

До чого тут іздіваються? Ми вшановували визволення району.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #23 Був Там 24.09.2013 21:04
Цитую Дубинець Микола:
Кажуть, що Бут районом керує із Лондона, так як Абрамович керував Чукоткою...

Це ж треба бути таким нікчемою щоб підписуватись чужими іменами...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #22 Був Там 24.09.2013 21:00
Я бачу у вас тут криша поїхала конкретно. До чого тут політика????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #21 Був там 24.09.2013 20:24
Если й був там, то зачем же так истерить?
А з вами інакше не можна: потрапив у зграю вовків, то мушу й вити, як ви, по-вовчому. У вас же немає нічогісінько святого. У вас же гнилі душі. Повторюю, ви за пеньками не бачите лісу... Шкода. А згаданий захід потрібен не мертвим, він потрібен живим. Зичу вам подальших успіхів у спеціалізації ковирятися пальцем в одному місці...