45 депутатів Черкаської міської ради вирішили на місяць призупинити рух автобусного маршруту «Вулиця Луначарського – Митниця», оскільки його відкрили з порушеннями чинного законодавства.

Ні норми Закону України «Про автомобільний транспорт», ні норми інших нормативно-правових актів не дозволяють виконавчим органам влади самостійно відкривати автобусні маршрути. Така процедура має бути проведена шляхом конкурсу, інформують у прес-службі Черкаського міськвиконкому.

Тому протягом місяця серед підприємців проведуть конкурс, на якому і визначиться законний перевізник.

Зазначимо, що за маршрутом «Вулиця Луначарського – Митниця» з жовтня, за планами міської ради, курсуватиме великий комфортабельний автобус з обігрівом салону та низькою підлогою для людей похилого віку та людей з особливими потребами. Таким транспортом черкащани вже користуються на маршрутах №22 та №4.


реклама

Коментарі  

 
0 #11 оля 17.04.2014 21:40
а я в 4-му їздила у великому автобусі і навіть дуже сподобалося
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Лин 25.09.2013 18:52
Почему у людей столько желчи? Ну при чем до этого Мамалыга, да еще и его семью трогать. Найдется кто нибудь кто кушать не хочет?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 От души 25.09.2013 15:10
О, еще одного оппАзиционера взращивают перед выборами:))) Он уже депзапрос по ТЭЦ Азарову соорудил и пообещал баллотироваться по 194 округу...:))) А я-то думаю, чего это мамылыжку так долго не слышно и не видно было?! ... :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 незнайка 25.09.2013 14:47
Пока-процесс пошел Не знаю-надолго ли
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Слава ПР!!! 25.09.2013 14:24
Цитую Ринат:
Це той маршрут який піарив Мамалига, мовляв дивіться який я депутат. А тепер його зняли

Вот, вот и нашелся тот кому не сделали вовремя откат. У Мамалыги семья большая и все хотят кушать. А его, как назло, все недооценивают как титана мысли. Сколько на канале "Антенна" он приложил усилий для дискредитации "папередников", но пришел тулуп и не оценил выдающиеся заслуги Мамалыги. Как так можно? Так прогибался и все напрасно...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Руїни подолано!!! 25.09.2013 14:03
Цитую незнайка:
Оказывается Законы таки есть и их надлежит ВЫПОЛНЯТЬ

Есть, если это кому-то выгодно. Наверно Меле не занес зеленых, так сразу нашелся тот кто занесет. Типичный пример-ректор Мельник, вовремя не заплатил и результат, заплатить все равно пришлось, только дороже и с вынужденной имитацией побега. Неужели кто-то в этой стране верит в законность? Если есть, отзовитесь!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 ирина 25.09.2013 12:23
№4 ??? ни разу не видела!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Чукча 25.09.2013 10:33
Таким транспортом черкащани вже користуються на маршрутах №22 та №4.
***
менее года назад именно власнык марш.№4 распинался о недоцильности использования именно таких автобусов "великий комфортабельний автобус з обігрівом салону та низькою підлогою для людей похилого віку та людей з особливими потребами" а теперь власть сменилась и видишь, попустило, уже и автобусы нравятся
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 незнайка 25.09.2013 10:15
Оказывается Законы таки есть и их надлежит ВЫПОЛНЯТЬ