На завершення розроблення проекту майбутнього автобану Київ-Дніпропетровськ бракує коштів. Про це журналістам повідомив голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб під час вчорашньої прес-конференції.

– Я був три дні тому в Міністра фінансів. Ми обговорили це питання, зокрема і фінансування. Проект дороблять. А от саме будівництво… Зараз треба всім нам шукати інвесторів, для яких можна створити привабливі умови. Наприклад, під державні гарантії. Сьогодні ми займаємося разом з Укравтодором цим питанням, – запевнив Тулуб.

Також він додав, що будівництво автобану дасть поштовх до розвитку економіки в цій області.

– З’явиться інфраструктура навколо цієї дороги. Це дасть можливість збільшити кількість туристів і сподіватися не лише на повітряний шлях, а й автомобільний, – спрогнозував Сергій Борисович. – Але найголовніше – скоротиться час, щоб доїхати від Черкас до Києва.


реклама

Коментарі  

 
+3 #10 Нестор Іванович 27.09.2013 12:08
Агов, шукаю інвестора, 90% бабок мені і будувати нічого не потрібно (Трижди герой червоних тхмерів)!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 1 27.09.2013 10:25
Цитую @:
Так президент ще в 2011 році сказав керівництву області: "Щоб я до кінця року забув про це питання". Автобан повинен був побудуватись до кінця 2011 року в рамках підготовки до EURO 2012.Як же так вийшло, що і гарант ввесь 2012 рік нічого не говорив, і дороги немає???


Ну так он же сказал,чтоб забыл,вот и забыл о автобане :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Loki 27.09.2013 10:20
Формула успеха: Шукав-Знайшов-Ошукав!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 федор принципиальный 27.09.2013 10:15
Цитую @:
Так президент ще в 2011 році сказав керівництву області: "Щоб я до кінця року забув про це питання". Автобан повинен був побудуватись до кінця 2011 року в рамках підготовки до EURO 2012.Як же так вийшло, що і гарант ввесь 2012 рік нічого не говорив, і дороги немає???

Балаболки,зато сыновья в течение года миллиордеры-радоваться надо успехам наших вождей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 111222 27.09.2013 10:13
На мій погляд для Черкащини важливішим є не цей автобан, а в першу чергу міст у Черкасах через Дніпро!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 СЕЛЯНИН 27.09.2013 09:56
Пиду и я пройдусь по бурьянах-може де инвестора набачу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 ирина 27.09.2013 09:48
полная ерунда!! никогда инвесторы не придут строить такую трассу!! нужно 25 млрд.( как минимум)!!! кто же вложит такие деньги?? и сколько времени понадобится(лет 10)?? Тоже касается и переноса ж/д полотна за черту города,намыва мытницы-2(при том,что есть бывший танковый полигон "ЮЗР-центр"),строительство 2-го моста ч/з Днепр...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 будячок 27.09.2013 09:32
державні кошти..державні гарантії.. А де ж наші кошти, які ми сплачуємо за бензин, і які повинні йти на утримання автошляхів??? І чому навантаження по відрахуванням на утримання доріг не лягає на крупних підприємців-власників великовагового транспорту? Адже і мальцю відомо, що лісапет не зробіть 100% ямковість на наших шляхах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Фугас 27.09.2013 09:21
Ага, значит с повитряным шляхом уже все в порядке, осталось ф*гня делов. А вообще до зубной боли осточертел этот баян. Еще Одарыч в 2006 его тягал. А между тем мост уже кончается...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 @ 27.09.2013 09:05
Так президент ще в 2011 році сказав керівництву області: "Щоб я до кінця року забув про це питання". Автобан повинен був побудуватись до кінця 2011 року в рамках підготовки до EURO 2012.Як же так вийшло, що і гарант ввесь 2012 рік нічого не говорив, і дороги немає???