Кабінет міністрів України оцінив діяльність Черкаської облдержадміністрації в січні-червні 2013 року 13-ти місцем у рейтингу та категорією «середняки».

 Ця цифра утворена завдяки середньому арифметичному суми рейтингів регіону за вісьмома напрямами соціально-економічного розвитку.


За півріччя Черкаська область покращила результати тільки за напрямами «Споживчий ринок», піднявшись на три позиції – із 15-го на 12-те місце, «Житлово-комунальне господарство» – із 17-го місця в січні-березні до 11-го місця в січні-червні та за напрямом «Рівень злочинності» – із 5-го місця на кінець березня до 2-го на кінець червня.




«Спустилася» в рейтингу область за напрямами «Економічний розвиток» із першого на четверте місце, за напрямом «Захист прав дитини» – із 7-го на 9-те місце. За напрямом «Інвестиційна та інноваційна діяльність» – взагалі в аутсайдерах: із 17-го «скотилася» до 23-го місця.




У списку «аутсайдерів» область і за напрямом «Населення та ринок праці». Там Черкащина як була на 23-му місці, так і лишилася.


Зовсім погано в області із напрямом «Державні фінанси» – Черкащина як посіла останнє, 27-ме місце, в рейтингу за цим напрямом у березні, так і втримала позиції до кінця першого півріччя.

 

реклама

Коментарі  

 
+5 #9 Повернення 27.09.2013 14:53
Дайош возврат на посаду губернатора Цибенка...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Додаток 27.09.2013 14:32
«Рівень злочинності» – із 5-го місця на кінець березня до 2-го на кінець червня.


ню, ню..... на Черкащине проходит инвестфорум, а в Тальном рейдеры зайдя в здание БТИ побили сотрудницу и выкрали дела архивные. Это при том что райотдел милиции почти напротив БТИ находится!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Микола Ж. 27.09.2013 13:40
А наша кузница кадров, Донецкая область,- только 21. (очко однако)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Держслужбовець 27.09.2013 13:31
Кращого губернатора як Василь Цибенко на Черкащині не було, дуже порядна і освічена людина...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Арсенюк 27.09.2013 13:08
Да, маловато черкасский губернатор отправил чемоданов с баблом, маловато - плохой губерннатор, не то дело Крым, мусор свое дело туго знает - хароший мусор
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 СЕЛЯНИН 27.09.2013 12:50
Интересный рейтинг в котором не учитывается увеличение-уменьшение населения Проще-заселенность данной территории Вот где становиться Героями
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Loki 27.09.2013 12:50
"Золотая середина" проливающаяся на него золотым дождём!!. А не пора ли замахнутся его талантливому другу на самого Рембрандта т.с. ван Рейна? Его видение своего друга в картине "Тулуб в образе Данаи", могла бы вызвать в будущей презентации полотна, повышенный интерес самого карася! Ну и оживить скучную провинциальную жизнь личными комментами мастера на его прессконференци и, по поводу высказываний знаменитого уже теперь коммунальщика! Никас!! Аллллё! Не надо спать!! Пензлі зовут!!!!))))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Фанклуб Тулуба 27.09.2013 12:33
Кабмін гонить. Тут, на Черкащині, ми знаєм, шо Герой - самий луччий і всігда в лідєрах. Він сам казав.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 Головко 27.09.2013 12:03
Берёт много, а передаёт мало, поэтому низкий рейтинг