реклама

реклама

 На сьогодні в оперативній службі 1505 – «тяжкі часи». Про це на вранішній оперативній нараді в міськвиконкомі повідомив в. о. міського голови Віктор Білоусов.


За його словами, лише за минулу ніч на службу надійшло 2068 дзвінків, більшість з яких - стосується опалення у житлових будинках. Білоусов порадив керівнику оперативної служби Андрію Мельникову в «гарячу пору» також приймати дзвінки.

– Я кажу це при всіх! У такі «пікові моменти» підключайтеся особисто. І давайте по півдня відгули працівникам, тому що це фізично неможливо – переварити всю інформацію, – звернувся до Мельникова Віктор Федорович.

Натомість начальник оперативної служби 1505 Андрій Мельников доповів, що працівники його служби вже два тижні поспіль працюють понаднормово.

– Я до вас особисто звертаюся, що треба не за містом бути, а прийти, попрацювати, допомогти хоча б удень! – обурився Білоусов.

Андрій Мельников у відповідь запевнив, що в неділю долучався до роботи.

реклама

Коментарі  

 
+1 #22 Сергій з Кривалівки 09.10.2013 21:41
ЗУБе, Святослав Вовкодав теж офіцер у відставці, до того ж справжній патріот України! Чи є таким Мєльніков?! Сумніваюсь...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #21 Місто 09.10.2013 17:54
Розумію,що мою думку ніхто не врахує... проте і мовчати не можу!.. Місту зовсім все-одно хто там керує службою "15-05"!!! Проте знаю, що функція цього підрозділу полягає у тому, щоб оперативно реагувати на аварійні ситуції, що виникають в місті. При цьому у служби НЕМАЄ НІЯКОЇ АВАРІЙКИ! Вони "колл-центр"!!! Їхня робота - оперативно повідомити про аварію кому треба - в СУБ, Теплокомуненерг о, ТЕКС, РЕМ чи ще кудись! Полегшення для нас у тому, що ми не повинні знати на пам"ять телефони усіх цих організацій, 15-05 - це просто і на всі випадки життя! МЕЛЬНИКОВ ЯЖ НІЯК НЕ МОЖЕ НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТ Ь ЗА НЕВВІМНКНЕНЕ ОПАЛЕННЯ! ЦЕ - НОНСЕНС! Але замінити його можуть... досвід так показує...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #20 Евген 09.10.2013 14:37
А хто ж з"ясував в чьому проблема? Які причини в тому, що не включили опалення? Чому в пологовому будинку на Конева гріються ел. обігрівачами? Давайте згадаємо? при Одаричу такого не було....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #19 Скептик 09.10.2013 14:29
Наши местные маразматики замкнули на номер 1505 даже то, что раньше было у диспетчеров РЭУ (заявки по свету, воде и пр.).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 ОК 09.10.2013 14:15
Цитую ЗУБ:
Вовкодава на Мельникова??? Та ні Вовкодав ні хто інший не справиться з такими питаннями... Андрій пофесіонал у своїй справі, і заміна його - це чергова дурість нашої влади. Не забувайте, що він в минулому військовий, готовий піднятись будь-якої пори доби...

підніматись і скеровувати дії оперативної та аварійної служб це різні речі. Навіщо створювати таку службу яка не може виконати свої функції?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Семьон 09.10.2013 13:18
Цитую Черкащанка:
Команда не только Мельникова должна подключатся и работать а все кто причастен к включению тепла по городу.А Карась что должен делать? Зарплату ж получают все и вовремя.Ведь Карась отчитался что город подключили полностью. Это сказано на всю Украину.Может действительно придет Вовкодав и наведет порядок.

Изментся только то, что в ведомости о получении зарплаты будет будет стоять фамилия Вовкодав вместо Мельников. Ни того ни другого не знаю. Но если Вовкодав такой тантливый и вундеркинд то, что мешает ему себя показать в этот момент и подать тепло в каждую квартиру? Или ему без зарплаты глубоко наплевать на горожан?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 Завсегдатай 09.10.2013 10:25
Достукатись до 15-05 дійсно було неможливо. Давали заявку на аварійку абож диспетчерську ЧТКЕ. Приїхали "тузи" сказали "розвоздущуйте, теплоносії подані, а дальші не наші справи! Що хочеш те й роби. Повітря в системі немає як і тепла в домівках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #15 SERVER 08.10.2013 21:42
Оказываеться проблема не в отсутствии тепла. Эти бедные люди с 1505 не спят, чтобы отвечать почему Белоусов не включает отопление, а Белоусов проявляет заботу о людях: всем на телефоны!!! Включи отопление, т*рмоз!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #14 Вот так вот 08.10.2013 21:10
в субботу дозванивались около 2 часов 1505 результатов никаких, а в это время квартира медленно но уверено тонула, звонили и с домашнего, и с мобильного , пришлось ехать горисполком вот как мы достучались к ним, сантехники приехали через час , в итоге нас около 3 часов затапливало, это хорошо что квартира без ремонта, только собрались делать, но если бы был ремонт я не знаю что тогда было б, а сантехники приехали и говорят что у них чего то там нужного нет, а где я возьму в 9 часов вечера в выходной день.У нас в стране никогда ничего нет!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #13 ЗУБ 08.10.2013 20:59
Вовкодава на Мельникова??? Та ні Вовкодав ні хто інший не справиться з такими питаннями... Андрій пофесіонал у своїй справі, і заміна його - це чергова дурість нашої влади. Не забувайте, що він в минулому військовий, готовий піднятись будь-якої пори доби...