реклама

реклама

У голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба сьогодні під час обговорення ювелірної продукції до 200-річчя з дня народження Кобзаря в Черкаському національному університеті ім. Б. Хмельницького виникло питання до зображення портрета Шевченка на ескізах.

– Іване Висильовичу, – звернувся Сергій Борисович до Заслуженого художника України Івана Фізера. – Скажіть, Ви ж людина досвідчена. Є портрет Шевченка. Хто тут щось роздивиться? Хіба можна брати це за основу? Це ж портрет людини. Виходить, що зображений щит, а над щитом голова. Це вже щось язичницьке таке... Щит і голова...


Далі в очільник області почав критикувати сонце, яке зобразили в одній із книг.

– Де ота книжка? Сонце дійсно начебто затьмарило. Це що, повне затемнення чи що? Можна провести порівняння, що затемнення десь у когось чи що? Подивіться! Це що, сонце? Або взяти нагороди… Обличчя повинно мати якісь риси. А не роздавлене щось таке, що думаєш, хто то: Шевченко, Пушкін чи ще хтось.

Натомість Сергій Тулуб погодився із пропозицією Івана Фізера створити групу фахівців, які б детально опрацювали кожен елемент ювелірної продукції.

реклама

Коментарі  

 
0 #12 Кислый 16.10.2013 10:35
Цитую виталий:
Никита Сергеевич Хрущев в Манеже отдыхает по сравнению с Тулубом и Кузьминским!!!

А причем тут Кузьминский он только раздувает щеки: - Да уж, пожалуй уж .....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 нестор Івановаич 16.10.2013 09:24
Цитую Дон Пэдро:
Можно скромно и по делу - Красный серп и красный молот.


Згоден, але серп і молот має обовязково бути на фоні портретів американських президентів (лише тих, яких на зелених папірцях друкують)і бажано щоб портрети президентів були усі відразу, ато херуй їх тільки по номіналу банкнот відрізняти навчився.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #10 кокс 15.10.2013 20:47
краще тулуб на щиті, а збоку маленький кобзарик! Ану Фізере щось таке зроби, то нашому сонцесяйному і сподобається! :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 виталий 15.10.2013 19:16
Никита Сергеевич Хрущев в Манеже отдыхает по сравнению с Тулубом и Кузьминским!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 1 15.10.2013 15:43
у сафронова надо эскиз заказать :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Гель Ярдист 15.10.2013 15:33
Заслуженый художник України Іван Фізер нічого не розуміється на мистецтві геральдики.
Давайте сюди Колю Сафронова, він знає куди що приліпити, головне знає як запіарити будь яку нісенітницю .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Loki 15.10.2013 15:31
Вумный!!! И шнец и жнец и на комбайне ездец! Но здесь явно лоббирует своего друга. Тот уже поди имеет готовый проэкт знака - " Шевченко в образе краснокосыночно й "Катерины" Магдалены, молящейся Перуну у "Стены Плача". А на обратной стороне картины, чудесным образом проявляется портрет самого предводителя, как на Туринской Плащанице. Донецким вчоным будет поломать над чем идеи, ища обьяснение таким метаморфозам ))).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #5 lol 15.10.2013 15:26
Тулуб каже слушні речі і не треба як завжди плутати людей і коней. необхідно приділяти увагу і медицині, освіті, але залишатись осторнь своєї історії та мистецтва не можна у жодному разі!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 незнайка 15.10.2013 15:01
Дружбан по утру так он ващще Джокондочку углядел
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Пікасо 15.10.2013 15:00
Та що там Шевченко, геть його !
У нас Тулуб є !