За вимагання та отримання неправомірної вигоди оперативники УБОЗу затримали мера одного з міст Черкащини та його заступника. Про це інформує СЗГ УМВС України в Черкаській області.


До Управління боротьби з організованою злочинністю Черкащини надійшла інформація про те, що мер одного з міст області спільно зі своїм заступником вимагає грошові кошти з місцевого підприємця за надання дозволу на розміщення на території міста малої архітектурної споруди.

Працівники міліції встановили, що упродовж вересня – жовтня поточного року посадовець спільно та за попередньою змовою зі своїм заступником вимагає від місцевого підприємця неправомірну вигоду у розмірі 6.6 тис. гривень за надання дозволу на розміщення в місті торгової лавки. Отримавши підтвердження незаконної діяльності посадовців правоохоронці затримали останніх прямо на їхньому робочому місті.

За даним фактом слідчим управлінням УМВС України в Черкаській області зареєстровано кримінальне провадження за ознаками ч. 4 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. Наразі вирішується питання щодо оголошення їм про підозру, вживаються заходи щодо встановлення та документування додаткових фактів протиправної діяльності зловмисників.

реклама

Коментарі  

 
-6 #12 советский спорт 30.10.2013 22:35
одарич ? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Іван 30.10.2013 19:31
http://ord-ua.com/2013/10/30/mer-chigirina-popalsya-na-vzyatke/?lpage=1
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Гонта 30.10.2013 19:10
Сума якась підозріла. І тут міська влада до виборів не готова? До 2015 року в області міський голова стане рідкісним екземпляром.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Микола 30.10.2013 18:27
Десь, колись в якійсь країні!!!!!! Було б цікавіше читати цю статью, якби " Прочерк" написав , що десь якийсь мер ще й гвалтував, а заступник свічку держав. Нема конкретики, " УТКУ" запустили, чи що?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Пересмешник 30.10.2013 18:08
Цитую Госпожа:
Цитую Пересмешник:
Да займитесь вы Черкасским болотом - горсоветом и депутатами. У них даже приусадебную землю под хатой нельзя оформить без мзды. Да и цифры озвучивают поболее чем 6 тыс.грн. Работы будет на пять лет вперед - гарантирую. А то поймали мера заштатного городишка за взятку по деньгам как на ужин губернатору и кричат на всю Ивановскую. Не смешите народ.

Да им нужно занятся только одним департаментом економики и все станет на свои места где тендера оренда и прихватизация обектов города а также заместителем мера Беззубенком и все. А причем здесь Белоусов? Он многого не знает еще и у него нет жесткости к директорам департаментов.

По поводу Белоусова согласен. Но еще у него отсутствует жесткость к экцентричным выбрыкам областного кормчего. Намек понятен?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #7 Руїни подолано!!! 30.10.2013 17:36
Регіанал? Та не може такого бути! Bони майже святі! Сам патрірх, Кирило-Гундяєв, благословив їх! Та і тоді що ми будемо робити, коли регіаналів пересажають, хто буде займаться "антифашізмом"???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Госпожа 30.10.2013 17:32
Цитую Пересмешник:
Да займитесь вы Черкасским болотом - горсоветом и депутатами. У них даже приусадебную землю под хатой нельзя оформить без мзды. Да и цифры озвучивают поболее чем 6 тыс.грн. Работы будет на пять лет вперед - гарантирую. А то поймали мера заштатного городишка за взятку по деньгам как на ужин губернатору и кричат на всю Ивановскую. Не смешите народ.

Да им нужно занятся только одним департаментом економики и все станет на свои места где тендера оренда и прихватизация обектов города а также заместителем мера Беззубенком и все. А причем здесь Белоусов? Он многого не знает еще и у него нет жесткости к директорам департаментов.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #5 ленин 30.10.2013 16:23
Белоусов?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #4 Дима 30.10.2013 16:09
Мер Чигирина
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #3 Пересмешник 30.10.2013 16:04
Да займитесь вы Черкасским болотом - горсоветом и депутатами. У них даже приусадебную землю под хатой нельзя оформить без мзды. Да и цифры озвучивают поболее чем 6 тыс.грн. Работы будет на пять лет вперед - гарантирую. А то поймали мера заштатного городишка за взятку по деньгам как на ужин губернатору и кричат на всю Ивановскую. Не смешите народ.