реклама

реклама

5 листопада під головуванням Михайла Охендовського відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії.

Розглянувши заяви політичних партій про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, а також заяви громадян України про самовисування разом з іншими документами для реєстрації кандидатів у народні депутати України в одномандатних виборчих округах на повторних виборах народних депутатів України 15 грудня 2013 року, які надійшли до Центральної виборчої комісії, Комісія зареєструвала 48 кандидатів у народні депутати України.

Зокрема, у ОВО № 194 – одного кандидата у народні депутати України: В.І. Кузьоменського (депутат фракції "Батьківщини" в Черкаській міській раді). В ОВО № 197 – 2 кандидатів в народні депутати України: І.В. Сухобруса та П.С. Філіпенка (депутат фракції "Батьківщини" в Черкаській обласній раді - за даними сайту Черкаської обласної ради - ред.).

Таким чином, станом на 5 листопада Комісія зареєструвала в одномандатних виборчих округах на повторних виборах народних депутатів України 15 грудня 2013 року:

ОВО № 194 – 13 кандидатів у народні депутати України,

ОВО № 197 – 8 кандидатів у народні депутати України.

Про це «Прочерку» повідомили у відділі взаємодії із ЗМІ Секретаріату ЦВК.

 

реклама

Коментарі  

 
+4 #8 Інга 06.11.2013 15:40
Пашка - запроданець. Він як і Вишиваний- тільки там де гроші. Що ж ти зробиш із такими, коли любов до грошей перевищує любов до України. Із-за такіх - ми всі в одному місці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Vesna 06.11.2013 13:18
Цитую ДеБЮТ?:
Цитую Очерет:
Філіпенко Павло - Ударівець продажний!

Пройшов до Черкаськой облради за списком БЮТ, член фракции БЮТ облрады.если он член УДАРА, почему нет официального исключения из фракции БЮТ.


Задайте питання держслужбовцям, які трудяться, не покладаючи рук в обласній раді - Чому досі не внесені зміни на сайті облради? Філіпенка зі скандалом вигнали звідусіль ще під час виборів 2012
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Чувашь 06.11.2013 11:09
Цитую ДеБЮТ?:
Крім того, очікується призначення депутата-«батьківщинівця » Миколи Добровольського на посаду начальника управління власності міста.

– Відповідно до обіцянок, БЮТ має отримати ще ось таку «жирну» посаду. Цікава зв’язочка. Особливо враховуючи, що кінотеатр «Україна» хочуть приватизувати… Директором там БЮТ (віднедавна директором «України» була призначена депутатка міської ради від «Батьківщини» Валентина Слуцька, – ред.), на управління – теж зайде БЮТ. Все буде в порядку… – зазначив Одарич. http://procherk.info/news/7-cherkassy/16922-odarich-rozpoviv-jakih-sche-deputativ-pratsevlashtujut-u-meriyi


Де БьюТ там ЖрУТ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 ДеБЮТ? 06.11.2013 10:58
Крім того, очікується призначення депутата-«батьківщинівця » Миколи Добровольського на посаду начальника управління власності міста.

– Відповідно до обіцянок, БЮТ має отримати ще ось таку «жирну» посаду. Цікава зв’язочка. Особливо враховуючи, що кінотеатр «Україна» хочуть приватизувати… Директором там БЮТ (віднедавна директором «України» була призначена депутатка міської ради від «Батьківщини» Валентина Слуцька, – ред.), на управління – теж зайде БЮТ. Все буде в порядку… – зазначив Одарич. http://procherk.info/news/7-cherkassy/16922-odarich-rozpoviv-jakih-sche-deputativ-pratsevlashtujut-u-meriyi
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #4 ДеБЮТ? 06.11.2013 10:56
Где,где? Родиной торгуют или ВО «Батьківщина»:
– Володимир Шабанов – директор департаменту управління справами та юридичного забезпечення ЧМР.
– Валентина Слуцька – директор комунального підприємства «Кінотеатр «Україна».http://procherk.info/news/7-cherkassy/17821-bilousov-znajshov-vipravdannja-pratsevlashtuva nnju-deputativ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 ДеБЮТ? 06.11.2013 10:53
Цитую Очерет:
Філіпенко Павло - Ударівець продажний!

Пройшов до Черкаськой облради за списком БЮТ, член фракции БЮТ облрады.если он член УДАРА, почему нет официального исключения из фракции БЮТ.В самом БЮТе идет борьба за корыто Група Вобалова-Старушкина( Вулат, Децел,)и Даменка-Гуся(Вонд,баба Нд*риха) Возникает вопрос ГДЕ БЮТ? ГДЕ,ГДЕ Родиной торгует и "Батькивщиной" "посаду обійме депутат міської ради від «Батьківщини» Святослав Вовкодав. "http://procherk.info/news/7-cherkassy/18334-nachalnik-operativnoyi-sluzhbi-meriyi-zvilniv-mistse-deputatu
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Не верь кумирам! 06.11.2013 09:59
Эх, ба! Знакомые все лица:
Вон тот артист, тот чемпион
Патриции или плебеи?
Престиж зависит от сумы
Сумы иль суммы или чина
Я не смогу назвать причины
Зачем солидным сим мужчинам
Носить фигляров колпаки
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 Очерет 05.11.2013 18:59
Філіпенко Павло - Ударівець продажний!