Спеціальне засідання депутатів фракції «Батьківщина» в Черкаській міськраді щодо можливого балотування в нардепи Валентина Кузьоменського ініціює сьогодні керівник обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.

Про це Анатолій Васильович повідомив у «Фейсбуці», реагуючи на запитання журналіста «Прочерку» щодо участі Кузьоменського у виборчому процесі. Адже, нагадаємо, що єдиним узгодженим кандидатом в нардепи від опозиціє по округу №194 є Микола Булатецький. Тож наміри депутата міськради від фракції «Батьківщина» Валентина Кузьоменського деякі його соратники сприйняли неоднозначно.

Водночас експерти, зокрема, представники видання «Кропива», пов’язують можливе балотування Кузьоменського прагненням Анатолія Бондаренка протистояти амбіціям відомого в Черкасах опозиціонера Булатецького.

«Валентин Кузьомінський поряд з Діскантом, Слуцькою, Добровольським та Шабановим - це перш за все креатура Анатолія Васильовича… І ситуація більш ніж прогнозована в плані відмовок Анатолія Васильовича від своєї причетності до цієї ситуації. Перш за все, це слова про те, що фракцію «Батьківщини» в Черкаській міській раді очолює син Миколи Булатецького Максим. У разі запитань про виключення з партії чи партійних стягнень до Кузьоменського, Анатолій Васильович розповість про те, що пан Кузьоменський не є членом партії «Батьківщина», а представляє Українську селянську демократичну партію, а тому Бондаренку непідзвітний. Та й взагалі, нехай розбираються у себе в міській організації самі», – пише видання «Кропива».

реклама

Коментарі  

 
0 #15 Чукча 06.11.2013 14:40
Цитую Я черкащанин:
При "так называемых оппозиционерах" заводы в области открывались одно за другим, выборы проводились без фальсификаций, предприятия у людей не отбирали, проплат казначейство не задерживало. А все достижения нынешней власти сводятся к крупным объектам капитального строительства: музей Шевченко в Каневе, детская областная больница в Черкассах, два речпорта и вертолетная площадка. Кому от этих объектов стало лучше жить? Нынешнего состояния каневского музея стыдятся сами музейные работники,облас тная больница - это просто новая площадка для детских отделений из других больниц, а про остальное и говорить нечего. Предприятия еле выживают, предприниматели запуганы, рабочих мест с начала года создали в области - 300 единиц, курам на смех.

список предприятий в студию!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 СВОБОДА СЛОВА 06.11.2013 13:41
Цитую Братчик:
Булатецький Микола відданий поборник черкаської громади. Всі кузявчики. це лиз*блюди і зрадники. Чи здатний розібратися Бондаренко? Думаю НІ! Біда з цими опозиціонерами! Миколо тримайся!!! Всеодно перемога за тобою!

Який він поборник, пустомеля він! кричить без діла, як і його син ф*говий керівник фракції, маючи у руках зброю вони не воюють, а кидають одноманітні, заїджені фрази, народ не вірить, набридло
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Лєночка 06.11.2013 13:30
Булатецькому треба з головою подружитись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Vesna 06.11.2013 12:57
Цитую Гонта:
Що за лепіт політичного євнуха? Які місцеві депутати? Викликати на засідання обласного бюро і змусити відкликати документи на реєстрацію. Не зумієш, сам геть!


Яким же це чином можна змусити відкликати документи? Методи ПР з їх багажниками, лісом і "душевними розмовами" у Батьківщині не відомі. Може поділитеся досвідом?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 УЖАСТЬ 06.11.2013 10:30
[quote name="Гонта"]Що за лепіт політичного євнуха? Які місцеві депутати? Викликати на засідання обласного бюро і змусити відкликати документи на реєстрацію. /quote]
Обласне бюро... вы областную конференцию членов партии БЮТ соберите.. А знаете почему не соберете, потому что в так называемом БЮТе нет членов партии, есть только депутаты всех уровней без "войска". А знаете как они стали депутатами, потому, что отстегнули определенную суму в общак Ю.Тимошенко и она типа их благословила. В этой партии нет НИ ОДНОГО простого учителя, врача и тем более комбайнера. Одни директора ресторанов типа Дисканта, который искренне верит что водитель черкасского тролейбуса получает в месяц 7 тыс.грн. или Булатецкого, умеющего пропить в ночном клубе за ночь 50 тысяч грн., или этот Кузьоменко...кем он заправляет на ниве бабла? Не станет завтра Тимошенко не будет и этого БЮТа а сегодняшние БЮТ-приспособленцы разбегутся в другие партии :lol: :lol: Они построят Вам Нью-Васюки :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 б.Параска 06.11.2013 10:16
А кустюмчик у гражданина на фото голубенькай :oops:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 Братчик 05.11.2013 21:40
Булатецький Микола відданий поборник черкаської громади. Всі кузявчики. це лиз*блюди і зрадники. Чи здатний розібратися Бондаренко? Думаю НІ! Біда з цими опозиціонерами! Миколо тримайся!!! Всеодно перемога за тобою!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Гонта 05.11.2013 19:38
Що за лепіт політичного євнуха? Які місцеві депутати? Викликати на засідання обласного бюро і змусити відкликати документи на реєстрацію. Не зумієш, сам геть!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 Я черкащанин 05.11.2013 17:28
При "так называемых оппозиционерах" заводы в области открывались одно за другим, выборы проводились без фальсификаций, предприятия у людей не отбирали, проплат казначейство не задерживало. А все достижения нынешней власти сводятся к крупным объектам капитального строительства: музей Шевченко в Каневе, детская областная больница в Черкассах, два речпорта и вертолетная площадка. Кому от этих объектов стало лучше жить? Нынешнего состояния каневского музея стыдятся сами музейные работники,облас тная больница - это просто новая площадка для детских отделений из других больниц, а про остальное и говорить нечего. Предприятия еле выживают, предприниматели запуганы, рабочих мест с начала года создали в области - 300 единиц, курам на смех.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #6 Семьон 05.11.2013 17:13
Цитую незнайка:
Глаза такие честные!

Как у Корейко? Или как у дворвого цуцыка?