реклама

реклама

Невідомі молодики, які були присутні сьогодні на знесенні міліціонерами намету Штабу національного спротиву у Черкасах, погрожували розбити камеру журналісту видання «Прочерк» Назарію Вівчарику, інформує редакція видання.

Як розповів журналіст, він прийшов на подію, щоб висвітлити її у ЗМІ, проте, коли він знімав відео, невідомі чоловіки пригрозили йому розбити камеру, якщо він ще раз посміє навести на них відеокамеру.


– При цьому я не знімав присутніх крупним планом в обличчя. Я робив загальні плани міліцейського кордону, брав коментарі, аж раптом, проходячи повз групку молодиків, почув від них фразу, яка зводилася до того, щоб я не знімав відео, бо мені поб’ють камеру, як вони вже це робили. Кому й коли вони вже били камеру, мені невідомо. Також мені невідомо, хто вони. Проте, очевидно, що це – провокатори, бо пізніше саме ці молодики намагалися спровокувати бійку з присутніми на площі опозиціонерами і навіть вдарили одного в обличчя, – зазначив журналіст.

Назарій Вівчарик одразу зателефонував за номером «102» і повідомив міліціонерам про погрозу. Дані були записані черговим.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #24 Ковпак 12.12.2013 22:19
Цитую Оксана Мацюцька:
"Ковпак", кому потрібне "добро" від міліції? Від міліції вимагають виконання своїх обов'язків.

Хто вимагає? Вимагають ті, хто міліцію паплюжить. А ще Христос казав: не роби іншим того, чого ти не хотів би, щоб робили тобі. Висновок: хто чхає на державу та міліцію, нехай не дивується, коли держава та міліція чхатимуть на нього
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #23 Оксана Мацюцька 12.12.2013 17:18
"Ковпак", кому потрібне "добро" від міліції? Від міліції вимагають виконання своїх обов'язків.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #22 Ковпак 12.12.2013 16:12
Цитую serg:
И Беркут, если бы выполнял свои обязанности как это прописано в Законах, а не бил по-зверски лежащих на земле людей, имел бы положительную репутацию. Не для этого же его создавали...

Беркут діяв чітко у межах законодавства України. погугліть вислів "розгін демонстрацій у США, Німеччині, Греції тощо" та самі переконаєтеся, що закордонна поліція у подібних випадках без зайвих слів стріляє та калічить. у порівнянні з Європою наш Беркут - зразок гуманізму :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 Мрія 12.12.2013 16:08
Цитую SOS!!!!!!:
Шановний Сергіє Борисовичу! Припиніть тиснути на керівників районів, щоб ті заставляли поступати своїх підлеглих в даний час в Партію регіонів. Я вчителька з Драбівського району. Моє завдання - вчити дітей, а не підтримувати вашу партію, яку я НІКОЛИ не підтримувала. Мене змушують поступати в її лави. Мовляв, ось дивіться, а в Партію регіонів люди поступають не дивлячись на Майдан. Та ніколи я не буду в ній. Звільняйте з роботи, як ви це наказали. А в знак протесту з усією сім"єю поїду на Майдан у Київ. Ви мене дістали!!!!!!!! !
КРАЩЕ НЕ СКАЖЕШ. тУЛУБ, ДАЙ ВІДПОВІДЬ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #20 Ковпак 12.12.2013 15:53
Цитую Оксана Мацюцька:
Журналісти звертаються до міліції, бо та утримується і одержує зарплату з наших грошей.

дивно це чути від революціонерів :-* . Якщо вони паплюжать спецпідрозділ МІЛІЦІЇ Беркут, погрожують родинам працівників правоохоронним органів, то з якого такого дива вони чекають у відповідь добра від міліції та держави. Як казав Конфуцій, якщо держава відповідатиме добром на зло, то чим вона відповідатиме на добро? революціонери, будьте послідовні! ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #19 Оксана Мацюцька 12.12.2013 15:28
Журналісти звертаються до міліції, бо та утримується і одержує зарплату з наших грошей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #18 serg 12.12.2013 14:01
Якщо журналісти вважають Беркут (і міліцію) ворогом, тоді чому вони звертаються до них за захистом? Де логіка? Де совість?
Вообще-то пора бы уже знать, что обращаются по телефону 102. Это - милиция. А Беркут, это нечто другое, с другим номером телефона. И Беркут, если бы выполнял свои обязанности как это прописано в Законах, а не бил по-зверски лежащих на земле людей, имел бы положительную репутацию. Не для этого же его создавали...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Ковпак 12.12.2013 13:42
Цитую Алла:
"Подобаються" мені деякі люди: називають Беркутом "тітушків", а правду "брудом".

Ви неуважно читаєте наш улюблений сайт "Прочерк" ;-) . Ось кілька характерних заголовків:
1. Скажений «Беркут» топить Майдан у крові
2. Для бійні на Майдані відібрали «Беркут» з Черкаської області, - УП
3. Черкаській міліції принесли крові (ФОТО, додане ВІДЕО)
4. За розгон Майдану вимагають смертну кару
Якщо журналісти вважають Беркут (і міліцію) ворогом, тоді чому вони звертаються до них за захистом? Де логіка? Де совість?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 Гонта 12.12.2013 12:40
Купляй травматик ....... Спрацьовує на всі 100%.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Надія 12.12.2013 11:44
Цитую SOS!!!!!!:
Шановний Сергіє Борисовичу! Припиніть тиснути на керівників районів, щоб ті заставляли поступати своїх підлеглих в даний час в Партію регіонів. Я вчителька з Драбівського району. Моє завдання - вчити дітей, а не підтримувати вашу партію, яку я НІКОЛИ не підтримувала. Мене змушують поступати в її лави. Мовляв, ось дивіться, а в Партію регіонів люди поступають не дивлячись на Майдан. Та ніколи я не буду в ній. Звільняйте з роботи, як ви це наказали. А в знак протесту з усією сім"єю поїду на Майдан у Київ. Ви мене дістали!!!!!!!! !
Це агонія. Не поступайте в регіони. Ніхто з вами нічого не зробить.