реклама

реклама

У Черкасах на комунальному підприємстві «Черкасиелектротранс» знову утворилася заборгованість із заробітної плати перед працівниками. Про це на вчорашньому Євромайдані в Черкасах повідомив заступник міського голови Павло Карась.

– Перед цим ми всі бачили, як один політичний діяч попросив міську владу збільшити кількість тролейбусів на лінії. От якраз наслідком збільшення тролейбусів на лінії є ця заборгованість із заробітної плати, – наголосив Павло Миколайович.

Він додав, що в Черкасах проживають 280 тисяч жителів, 100 з яких – «пільговики».

– Але така кількість пільговиків є неможливою! Бо за кожного пільговика має хтось платити. Чому мало тролейбусів на лінії у вихідні? Тільки вісім. Тому що більшу кількість тролейбусів держава не оплачує. Реально ми можемо випустити 73 тролейбуси щодня, але оплатити роботу цих тролейбусів немає чим, – пояснив Карась.

Нагадаємо, що перший заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко в день виборів розповів «Прочерку», що рішення збільшити кількість тролейбусів минулими вихідними на лініях було ухвалене владою у зв’язку зі зверненням кандидата в народні депутати Михайла Поплавського.

реклама

Коментарі  

 
0 #21 Вікторія 20.12.2013 16:44
Цитую Народ:
Завідомо завдані збиткм повинен покрити ініціатор і виконавець, тобто Поплавок і керівництво міськради, ну і звичайно відповідальніст ь по закону. На якій підставі кандидат в депутати дає вказівку місцевій владі.

І знову ж таки страждає ініціатор! Тоді назріває питання: "Навіщо допомагати народу, який не цінує того, що для нього роблять?" Як казала одна мудра людина: "Благими намерениями выстелен путь в ад..." Так воно і є...
Хіба комусь було б краще якби Поплавський так само як булатецький бігав би по майданах і обіцянки розкидав? А для міста хто робити щось буде? Не будьте сліпими!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 Народ 19.12.2013 21:37
Завідомо завдані збиткм повинен покрити ініціатор і виконавець, тобто Поплавок і керівництво міськради, ну і звичайно відповідальніст ь по закону. На якій підставі кандидат в депутати дає вказівку місцевій владі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 911 19.12.2013 17:17
Цитую федор принципиальный:
Вот так поплавок"кинул" Кучера П.,а оно,как дитя малое поверило..

Кучер - партайгеноссе Поплавського по партії регіонів. Як він міг відмовити юному орлу?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Вікторія 19.12.2013 17:04
Цитую Хром:
Нормально нужно распределять бюджет. Поплавский их запряг что бы использовали средства по назначению,а они и этого толком сделать не смогли.
Нашли тоже мне кого обвинять!
Пускай научат нормально работать, вот тогда и задолженности пропадут

Поддерживаю!!! А то нашли "к*зла отпущения"... Долго думали на кого все бока повесить? Ох и придумали... Правду говорят, что инициатива наказуема! Хотел как лучше, а получилось как всегда...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #17 book 19.12.2013 16:54
Цитую Loki:
Пусть дадут депутату наказ шоб сделав для города опчественный ероплан з фанеры. Фанеру пусть прихватит с собой. Не всё же время её только на песни расходовать! ))


А я как вижу умом вы так и не блещете, все та же музыка, все те же слова. Ничего свежее и умнее не смогли придумать? А все что нужно, он для города сделает, я в это верю!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #16 Калькулятор 19.12.2013 16:21
Цитую Язвига:
Цитата:
Пешком передвигаются или ждут тролейбуса от Карася те, у кого в кошельке гуляют речи Булатецкого. А у кого в кошельке 200грн. сейчас на маршрутках катаются
І будуть, ...., щодня цілий рік кататись, як ціни не піднімуть.Або якщо не проп'ють.
Жаль, що немає для таких прямого рейсу в один кінець кудись наф*г...

Вас мабуть лікували у лікарні майбутнього побудованой опозицією, що так у вас голова теліпається :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #15 Хром 19.12.2013 16:09
Нормально нужно распределять бюджет. Поплавский их запряг что бы использовали средства по назначению,а они и этого толком сделать не смогли.
Нашли тоже мне кого обвинять!
Пускай научат нормально работать, вот тогда и задолженности пропадут
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Язвига 19.12.2013 16:00
Цитата:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #13 Язвига 19.12.2013 15:56
Цитую бука:
А вы забыли, что еще нужно просить, не всегда надо заставлять)))

А давайте я Вас попрошу переписати на мене частину свого майна :lol:
І пообіцяю, що як стану депутатом, віддам ту частину на благодійність...
8) А тепер поясніть, кого й чому мусили просити кандидати, які не мають волохатої лапи "нагорі"? Як це взагалі для порядної людини - пообіцяти відшкодування витрат і кинути?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #12 бука 19.12.2013 14:34
Цитую Фугас:
Интересно, если б Булатецкий попросил увеличить количество траликов, его бы послушали? Ясно одно: либо ПРоплавок жирно подмазал и.о мэра и дерика троллейбусного, либо двое последних - полные идиоты, раз не могли предвидеть, чем все кончится. Кто мне вообще объяснит, что это за постановка вопроса "попросив збильшити"? Дайте полный список сердобольных чиновников, народ интересуется! :-x


Народ интересуется ,или вы? Вот вы говорите, ЕСЛИ Б, в том и дело ,что он ничего не просил, ведь он был занят своими делами ,а народ его не интересовал. А вы забыли, что еще нужно просить, не всегда надо заставлять)))