trol Сьогодні у день повторних виборів в окрузі №194 спостерігачі Комітету виборців України  звернули увагу на інтенсивний рух тролейбусів в окрузі.

Про зміну руху тролейбусів у вибори раніше інформував і директор департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Андрій Наумчук. А ще раніше у черкаських ЗМІ один з кандидатів у нардепи в окрузі – Михайло Поплавський – розміщував агітацію, де запевняв: «Тролейбусів у Черкасах побільшає».

Як пояснив «Прочерку» перший заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко, рішення збільшити кількість тролейбусів цими вихідними на лініях було прийняте владою у зв’язку зі зверненням Михайла Поплавського.

– Крім традиційних маршрутів ми ще додали маршрут від залізничного вокзалу до санаторію «Україна». У цілому ж, ми маємо близько 70 тролейбусів, які могли б виїжджати на лінії, проте не випускаємо їх усі на маршрути через збитковість. Але ситуація може змінитися, бо Михайло Поплавський спілкувався у Кабміні на цю тему і просив по швидше надати місту субвенцію, щоб у нас була можливість випустити тролейбуси на лінії, – повідомив Віктор Беззубенко.

За його словами, держава невчасно перераховує субвенцію за пільгові перевезення, у зв’язку з цим і виникають проблеми з випуском на лінії тролейбусів.

Водночас спостерігачі наголошують, що прийняття владою рішень «на прохання» одного з кандидатів у народні депутати є виборчим порушенням.

реклама

Коментарі  

 
+3 #9 Ф 16.12.2013 00:43
Після оцього чергового фарсу пропоную вигнати с..ним віником таку міську адміністрацію і поставити там одного Поплавського! А на якого, вибачте, біса там сидить скільки людей, якщо МихМих одним словом чи жестом вирішує проблеми з ліфтами, тролейбусами etc? Чи це спеціально так задумано: спеціально зупинили ліфти, зменшили кількість тролейбусів на маршрутах, а приїде МихМих, "тіпа" попросить і вони зроблять те, що і так повинні б зробити? "Тіпа" МихМих дуже за Черкаси вболіває?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Б.ВИШНЕВЕЦКОГО,36 15.12.2013 19:55
ЭТОТ СЭР, ЛЮБИТ ТОЛЬКО ПСЭР.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 ОГЛЯДАЧ 15.12.2013 18:22
АДМІНРЕСУРС!!!! !!!!!!!!!
Беззубенка, Поплавського та всіх причетних до відповідальност і!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Старожил 15.12.2013 17:36
Цитую патриот:
Дивно якось, чомусь прохання місцевих кандидатів (та й депутатів)місце вою владою ігнорувалися, а прохання заїзжого фраєрка з вискаком виконується. Чого б то??? :-* :-x

Да, "ПАТРИОТ", этот "заезжий патриот" сделал за месяц то, что Булатецкий не сделал за год! Сначала он "запустил" стоЯщие год лифты. Затем поехали троллейбусы по выходным (по графику -1 троллейбус по маршруту на линии по велению Одарыча), затем скупил массу народа за голос в его пользу! КТО ещё себя так вёл?А Поплавскому ничего за подкуп не было!Даже милиция не вмешивалась!Сег одня после выборов, по Толстого,возле общежития "Азота" стояла кучка людей и уточняла,кто есть в списках и кто уже 200 грн.получил. МЕРЗКО и СТЫДНО, что народ стал прос...кой и его можно купить. А Поп-кий - не самовыдвиженец, а в Киевраде он от Партии регионов...Вот и не жалуйтесь потом, что плохо живёте. Сами продали себя за 350гривен, вот теперь и будьте с ними СЧАСТЛИВЫ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 федор принципиальный 15.12.2013 17:35
Этот факт лишний раз подтверждает,чт о в мэрии "работают"тупые,бездарные людишки,которые упали в кресла как члены ПР,хотя опыта и профессионализм а-ноль.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 H2O 15.12.2013 17:32
Цитую патриот:
Дивно якось, чомусь прохання місцевих кандидатів (та й депутатів)місце вою владою ігнорувалися, а прохання заїзжого фраєрка з вискаком виконується. Чого б то??? :-* :-x

та тому,що місцеві "фраєрки" нічорта для міста не зробили, та й не зроблять...а от заїзжі,для власного піару,за місяць більше робьлять для міста та громадян,аніж місцеві за довгі роки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #3 Нестор Іванович 15.12.2013 15:45
Нічого, цей поплавок своїми руками собі виборчу могилу копає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Ірина 15.12.2013 15:34
за те, що Волошин рішенням виконкому дозволив студентам платити в тролейбусах на 50% менше і при цьому кошти в міському бюджеті передбачили, його зняли з виборів