реклама

реклама

Черкаські актори перервали сьогоднішню виставу «Назар Стодоля», щоб заявити про затримку з виплати зарплат, передає кореспондент «Прочерку».

– Ми досі від керівників культури (начальник обласного управління культури є Наталія Джура – ред.) не отримали пояснення наскільки довго це буде тривати і чому взагалі так відбувається! – сказали актори.

– Крутиться голова на сцені. Голосів не вистачає для співу. П’ємо один чай. У багатьох в театрі працює вся родина – чоловік і дружина. Ми розуміємо, що це проблеми усієї країни. Але усіх чують, а культуру ніби не чують. Сьогоднішнє наше звернення для того, щоб нас почули. Ми не хочемо бути іграшками в політичних іграх нашої держави. Ми актори і завжди були поза політикою. Але ми люди і хочемо й надалі бути людьми зі своєю гідністю і своєю честю. Навіть ту малу копійку хочемо мати вчасно! – заявили актори. – На сьогодні ми не отримали зарплати за листопад. І це не лише актори, а й технічні працівники. Нам відомо, що заборгованість стосується і інших закладів культури, зокрема, черкаської філармонії і театру ляльок.

Опісля актори продовжили виставу.

Детальніше дивіться ВІДЕО.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #35 будячок 23.12.2013 16:54
Цитую черкащанин:
я кстати, был за кулисами, не переживайте, актеры сыты.

а це ВИ їх накормив :oops: почитавши ці коменти можна однозначно сказати: НАВІЩО ТАКИМ КУЛЬТУРА, ЯКЩО ВОНА ВІДСУТНЯ В ЇХНІХ ДУШАХ!? ...давайте закривати театри, ббліотеки, музеї... і сядемо всі на МАЙ-дані і будемо чекати поки манна з небес посиплеться...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #34 черкащанин 23.12.2013 16:36
Цитую бабка палашка:
Цитую Чулпан Хаматов:
Я преподаватель и также имею проблему с задержкой зарплаты!Но извините меня я купил билет на данный спектакль за свои деньги т.к. устал от политики и Евромайдана которое транслирует ТВ на всех каналах!И я тут сталкиваюсь с таким заявлением!Я понимаю что актерам очень удобно использовать публичную сцену.Но я считаю что ВЫ не должны использовать мое внимание в своих целях!Для таких заявлений используйте пожайлуста свое личное время.Если я на своей работе вашим детям буду рассказывать о своих проблемах с кредитом в банке это будет не корректно и вас это вряд ли обрадует.
P.S.актриса жаловалась что она не доедает я так думаю что голодание ей не помешает найти талию :o
Чучупака, принеси поесть актерам в котомке, а не жлобствуй жуя в антракте дорогой бутерброд.

я кстати, был за кулисами, не переживайте, актеры сыты.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #33 маша 23.12.2013 16:34
Цитую бабка палашка:
[quote name="зрительница"]Я как раз присутствовала на этом спектакле, Ну ты и пройд*ха щира, у тебе есть деньги по театрам шастать, а им кушать нечего. Попробуй попляши на публику на голодный желудок! Жр*тельница ты бесовесная.

Билеты в театр не дорогие это во первых, каждый может позволить сходить сегодня в театр. А по артистке-активистке не скажешь что она голодает.... ну народ у нас ту..й верит во все и всем. знаю я этих атеров, не переживай тетя, они не голодают, уверяю
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #32 колега 23.12.2013 11:08
Цитую Борис Юхно:
Шановні актори! Коли ваш колега виїжджав у Миколаїв і в серцях сказав - "нас тут не те що за акторів, за людей влада не має", я думав, що то на емоціях. Бачу, що ні. Далі один шлях: не виходити на сцену до повного розрахунку. Впернений, глядач вас зрозуміє. Дивись, може після цього комусь мізки і вправлять, бо на батьківщині Шевченка, у театрі Шевченка, перед ювілеєм Шевченка і таке - хліб, чай, і неможливість зайвий раз додому з’їздити - це вже точно "ПРиїхали". Тримайтеся. Ви може й не потрібні одиницям, але точно потрібні тисячам.

Да вы просто не знаете того актера, он уже и в Николаеве такое говорит. Все в 50 лет себя найти не может :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #31 черкащанин 23.12.2013 11:03
Цитую Черкасець:
[quote name="Чулпан Хаматов"]
Кому был послан данный протест?Я должен был скинуться актерам?Иди на майдан(там к чаю печенки дают),или хотя бы дорогу перейди к дому правительства.
Перейдите на самоокупаемость и зарабатывайте!С омневаюсь что цирк Дю Салей сидит на дотации Франции



Сомневаюсь, что вы посещаете театр. Иначе бы не посмели, не только так выражаться, но и думать. Зачем туда ходить, если относиться к актерам, как ремесленникам, которые за плату обязаны выполнить определенный объем услуг?
В названии театра присутствует слово "областной". Попробуйте, как преподаватель, который использует женский псевдоним ;-) , понять, что это не коммерческая структура и содержится, в основном, за счет бюджетных средств. И актеры не в праве изменить форму собственности.

А "Цирк дю солей", действительно не дотируется французским правительством, по
англ и нем языки :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #30 Борис Юхно 23.12.2013 08:46
Шановні актори! Коли ваш колега виїжджав у Миколаїв і в серцях сказав - "нас тут не те що за акторів, за людей влада не має", я думав, що то на емоціях. Бачу, що ні. Далі один шлях: не виходити на сцену до повного розрахунку. Впернений, глядач вас зрозуміє. Дивись, може після цього комусь мізки і вправлять, бо на батьківщині Шевченка, у театрі Шевченка, перед ювілеєм Шевченка і таке - хліб, чай, і неможливість зайвий раз додому з’їздити - це вже точно "ПРиїхали". Тримайтеся. Ви може й не потрібні одиницям, але точно потрібні тисячам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #29 Дід Трохим 23.12.2013 08:30
Цитую Юрій:
Іще хтось ходе на таке убозтво як наш театр??? Люди! у Європі немає театрів на шиї народу - заробляйте самі!! Скільки таких театрів по країні і кожному дай? Дивитись немає на що!Актори бездарні, вистави примітивні....

На як1й "шиї", йо....пе? В театрі кількасот місць, вартість квитка 20-40 гривень, вистави щовечора, наповнюваність - від 80% до аншлагу. Як ти думаєш, заробляють люди собі на зарплату?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #28 проф. Плейшнер 23.12.2013 01:45
Цитую колега:
актори теж добрі справи дуже швидко забувають, наприклад "артистка-активістка" нещодавно від влади і театру отримала квартиру. Про це вона не хоче зі сцени розповісти?

Цитую колега:
актори теж добрі справи дуже швидко забувають, наприклад "артистка-активістка" нещодавно від влади і театру отримала квартиру. Про це вона не хоче зі сцени розповісти?


Она квартиру не от власти получила, а от народа, квартира куплена за наши налоги. Пора нам понять --- власть это наши наемники, наши рабы, которым мы временно получили управление. Они не благодетели наши, а слуги наши, потому что они не строят, не косят, денег не зарабатывают. Ведь власть не строила дом, не делала кирпич, а лишь организовала покупку. Поэтому актриса эта обязана не власти, не государству, а обществу и народу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #27 Черкасець 23.12.2013 00:39
Цитую Чулпан Хаматов:

А "Цирк дю солей", действительно не дотируется французским правительством, поскольку создан и зарегистрирован в Канаде :lol: .
Вы что преподаете? :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #26 Покращення відбулось!!! 23.12.2013 00:09
Как говорил наш премьер-геолог:"Не скулите! Идите, берите лопату и работайте!" Как говориться что выбрали то и получили. А что, деньги Поплавского закончились?