реклама

реклама

Черкаське відділення народного об'єднання «Майдан» планує найближчим часом надрукувати інформаційні листівки та наліпки з закликом до бойкотування товарів, які виготовляють члени Партії регіонів.

Таке рішення Рада черкаського осередку «Майдану» ухвалила під час вчорашнього засідання.

На засіданні також було презентовано наліпки із закликом до бойкотування, які виготовляють у Києві.


У Черкасах планують друкувати не лише листівки з закликом бойкотувати товари київських, а й черкаських «регіоналів». Зокрема, під час засідання «майданівців» звучало прізвище генерального директора ТОВ «Ходак» Володимира Ходака.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #22 Н2о 10.01.2014 11:21
а хто Вам сказав,що прибічників опозиції більше? це Вам так захотілось? зміна влади абсолютно нічого не змінить. Потрібно міняти закони!!

А в країні живуть мільйони громадян майбутнє яких залежить від нинішньої влади. Для обслуговування бізнесу ПР потрібні декілька сотень тисяч людей, а іншим що робити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #21 Ёлка 09.01.2014 23:19
Придумайте и предложите что-то лучшее,более умное и более на ваш взгляд адекватное!Крит иковать все умеют,научились ! А вот как с этой властью бороться пока не научились, но люди хоть что-то пытаються сделать!Молодцы ! Я например не против байкотировать товары "регионалов"...пусть это будет мой маленький вклад в борьбе с этой бандой!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #20 Віктор Федорович 09.01.2014 19:41
а нічого, що це державна зрада ? :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 БЮТ 09.01.2014 18:44
Цитую ПР:
В Чорнобаївській РДА нове керівництво давно практикує бойкотування "регіоналів" та підтримку Гресевої "батьківщини" і Ко. Місцеві органи влади дали команду блокування коштів "регіоналів" навіть при наявності незначних казначейських ресурсів.та проводити проплату заробітків своїх політичних опонентів.

Жаба давить? В.І.єдиний провладний керівник і той не задовольняє заївшихся ПРників. Він має розум і відає, що його чекаю у майбутньому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #18 oleg 09.01.2014 17:51
Цитую Н2о:
шановні,на даних( і я можу ще декілька доповнити),прац ює десятки тисяч громадян!! насамперед(якщо підтримати таку д*рню) постраждають(не буде чим платити квартплату,за навчання,ліки,к редити і т.ін) саме працівники,а не власники мільйонери!!

А в країні живуть мільйони громадян майбутнє яких залежить від нинішньої влади. Для обслуговування бізнесу ПР потрібні декілька сотень тисяч людей, а іншим що робити?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 oleg 09.01.2014 17:48
Цитую Олександрович:
Ну це ж маразм. Додатково підтверджує, що реально черкаською опозицією сьогодні керують регіонали.

Тобто регіонали закликають бойкотувати власний бізнес руками опозиції. Вони що мозахісти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #16 oleg 09.01.2014 17:46
Цитую Дід Трохим:
Ото і всьо, чим володіють ригінали? Шо за виборочний подход? Або огласітє весь список, або не морочте голову.

На фото приклад київської листівки. Більш повний список можна знайти за цією адресою http://bit.ly/BoikotSpysok
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 кіт в чоботях 09.01.2014 14:00
Слухайте, ну таке складається враження, що по комусь плаче психлікарня! Одним словом - ДУРДОМ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 Н2о 09.01.2014 13:28
так,звісно бойкотуйте(якщо зовсім розуму не має)!! Хліб не купуйте (хлібозаводи тушок Табалових),хімд обрива не купуйте( доречі Булатецький справно на Азоті купує),адже власник Азоту- це ворог №2 для Юлі Тимош*нки! продукція Верес- Новінського, А ще не купуйте в супермаркетах-адже теж регіоналів- мільонерів,і да,коли будете купувати на базарах,то запитуйте у продавців,чи не підтримують вони ПР?!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 КС 09.01.2014 12:35
Серед власників чисельність БЮТовців в центральному регіоні більша чим ПРівців, але підтримки Евромайдану не проводять ні ті ні інші.