реклама

реклама

ХРОНІКА. У Черкасах на центральній - Соборній - площі розпочався велелюдний мітинг. Заклик "Черкаси, Вставай!"  активно поширювався напередодні у ЗМІ та соціальних мережах.

Черкащани надзвичайно обурені свавіллям правоохоронців. Раніше після спроби захоплення приміщення Черкаської ОДА 23 січня міліцією були затримані та арештовані 48 черкащан, доказів вини яких у судах не було наведено. А вчора увечері "Беркут" та місцева міліція посеред Черкас побила та затримала десятки юнаків...

На площі та коло приміщення облдержадміністрації нині правоохоронців небагато. Водночас кореспондент "Прочерку" з місця події повідомляє, що з бокового входу у будівлю ОДА зайшли десятки курсантів місцевої пожежної Академії....

Дивіться також ВІДЕО.


реклама

Коментарі  

 
0 #34 Нафаня 30.01.2014 01:03
Цитую Мефодій:
Цитую Макс:
Цитую путін:

Та не смішіть людей! Усі знають, що нелегко, бо дорого, але якщо гроші є, то пагони льогко "получешь". І заспокойтесь зрештою, ніхто тут тих курсантів не ганьбить.



Так возьмите и получите эти погоны,за "грош1")))Много Вы "знаете",только не то что надо!


Гроші рішають хто тут ГЄнераль, а медікам окреме дякую кращи вже в яму чим до наших медиків - скільки Ви моїх знайомих відправили до предків - дякую
так идите и сами учитесь на медика! или того же пожарного! Будете хорошим врачем или пожарным! Будем знать к кому за помощю обращаться)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #33 Мефодій 29.01.2014 09:46
Цитую Макс:
Цитую путін:

Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #32 Макс 27.01.2014 19:39
Цитую путін:

Та не смішіть людей! Усі знають, що нелегко, бо дорого, але якщо гроші є, то пагони льогко "получешь". І заспокойтесь зрештою, ніхто тут тих курсантів не ганьбить.


Так возьмите и получите эти погоны,за "грош1")))Много Вы "знаете",только не то что надо!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #31 Коля 27.01.2014 18:54
до відома прочерку курсанти ходили прибирати лід. бо доблесний беркут не може це робити а курсанти як раби повині робити чіюсь роботу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #30 Олексій 27.01.2014 15:24
В общем хватит этих курсантов обижать..это между прочем наше будущее..и они с народом,а не против..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #29 ОК 27.01.2014 13:01
Так силовики ж не можуть нічого крім як затримувати невинних. От влада і задіяла курсантів з лопатами - може хоч по одній т...тушці попаде... щож тут не ясного.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #28 курсант 27.01.2014 11:18
Яна , что значет не обучены? Обижаешь! о_О)
Мы обученны не хожу чем мвс , токо + еще и уберать можем! с(-:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #27 Яна 27.01.2014 09:47
Вот это бред... Посилено...ЧЕМ??????????? Они не обучены тому,чтобы защищать здания от кого-то!!!! ОНи просто расчищали снег, и это видно??!!!!! Вы бы действительно лучше бы правдивую информацию, чем разным бредом людей пугали....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #26 Академик 27.01.2014 09:05
[quote name="путін"] Ты одкуда знаешь ...?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #25 путін 27.01.2014 00:41
Цитую Djema:
Люди, да вы издеваетесь ???? Еще Академию приплетите к этому идиотизму !!!! Курсанты просто розчищали снег и убирали !!!! и нечего говорить , как кто погоны получил !! Парни жизни спасают !!! Ты попробуй получить эти погоны !!!! А журналистам хоть иногда надо правду писать !! и не вмешивать Академию в скандалы !!!!!

Та не смішіть людей! Усі знають, що нелегко, бо дорого, але якщо гроші є, то пагони льогко "получешь". І заспокойтесь зрештою, ніхто тут тих курсантів не ганьбить.