В інтернеті з’явилося відеоінтерв’ю з черкаським «тітушкою». На відео невідомий розповідає про особливості роботи «тітушок», їхню співпрацю з міліцією та про роль молодиків спортивної зовнішності під час штурму облдержадміністрації.

За словами невідомого, «тітушок» у Черкасах наймає чоловік, який представляється «Сан Саничем». Він начебто у гарних стосунках з представниками Партії регіонів. «Сан Санич» співпрацює не лише з черкаськими «тітушками», а й золотоніськими та смілянськими.

«Тітушка», який вирішив дати інтерв’ю, зазначає, що брав участь у штурмі обласної державної адміністрації. За це отримав 350 гривень.

– Запропонувала людина, потелефонувала. Сказала, що платить 350 гривень. Щоб одна частина була всередині, охороняла, разом sз міліцією. Друга половина провокувала людей ззовні на активні дії, тобто громити все, бомбити тощо, – розповідає «тітушка».

Крім того, за словами «тітушки», його колеги співпрацюють із міліцією.

– Коли був мітинг біля адміністрації, «тітушки» охороняли трибуну. А коли представники Партії регіонів почали провокувати людей своїми вигуками в мікрофон, то люди зірвалися до трибуни. Після цього кілька разів «тітушок» забирала міліція, тобто їх пакували по двоє-троє осіб. Сан Санич їхав у прокуратуру, міліцію, куди їх забирали, і вже через годину вони були вільні, – розповідає про співпрацю з міліцією інтерв’юйований.

Дивіться також ВІДЕО детальніше.

реклама

Коментарі  

 
+4 #11 Черкасець 19.02.2014 23:19
Тому Сан Саничу потрібно натягнуть його улублену футболку з написом "Бий ж...в" та відправити до Ізраїлю. Кажуть там політичний гомосексуалізм ефективно лікують. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 степан 01.02.2014 18:12
Зоря! Портниковская слава вам обеспечена!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 Нестор Іванович 30.01.2014 10:38
Цитую агент:
Брехливий собака й на вітер гавкає.


Дуже ємка характеристика *ероя і його ПеР.....тих поплічників.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #8 агент 29.01.2014 16:30
Брехливий собака й на вітер гавкає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 про це 29.01.2014 16:29
Отак і продаємо Україну...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 агент 29.01.2014 16:28
Для виправдання обману завжди знайдеться який-небудь шлях.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #5 NikolayK 29.01.2014 16:24
Цитую незнайка:
Теперь люди думайте или это провокация проплаченных журналюг или это правда

Во времена когда милицию не отличишь от б....тов, а огромную часть населения считают экстремистами верить можно только прямым доказательствам .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 yazon din alt 29.01.2014 16:18
Цитую незнайка:
Теперь люди думайте или это провокация проплаченных журналюг или это правда

А что тут думать? Наши журики всё снимали. И далеко не всё публиковали. Вот пусть теперь вместе с лидерами оппозиции всё просмотрят и и покажут нам на фото и видео: кто были честные манифестанты, а кто - ПРовокаторы засланные? В качестве лобровольной помощи милиции. Другой вопрос - что в такой политической ситуации выводить людей на митинг, не позаботившись об отпоре провокаторам - означает ПОДСТАВЛЯТЬ людей и себя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #3 Азірав 29.01.2014 16:17
А ще воні Бімбамі кідаліся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #2 123 29.01.2014 15:38
бред сивой кобылы.... умнее ничего придумать не могли???!!!