реклама

реклама

Генерал міліції, колишній начальник Управління МВС у Черкаській області та в.о. начальника УСБУ регіону Микола Каплій дає три дні владі й силовикам області для того, щоб вони прийняли рішення, яке б знизило розпалювання емоцій в суспільстві. Про це Микола Каплій повідомив у коментарі «Прочерку».

 

– Днями я хотів поговорити з нинішнім начальником УМВС в Черкаській області Ліпандіним. Проте він кинув слухавку. Це неправильно, але, очевидно, він не розуміє ситуації. Опісля я говорив і з головою обласної ради і з керівництвом СБУ в області Володимиром Криленком, якого вчора звільнили. Можу сказати, що дурниць Криленко не робив. Його відомство займалося специфічними справами, які відносять до компетенції СБУ. І неможливо порівнювати черкаське керівництво цих двох відомств – МВС і СБУ, – зауважив Микола Каплій.

Після перемовин Каплій вирішив почекати три дні. Каже, якщо влада з міліцією не прийде до якоїсь думки, то «буде біда».

– Декому слід зупинитися. Оті організовані захвати і звільнення облдержадміністрації… У 2004 році, коли деякі гарячі голови закликали штурмувати владу в Черкасах, я став між міліцією і народом. Нині ж, коли 23 січня був так званий штурм ОДА, який нібито організувала опозиція, я саме возив дитину на лікування за кордон. Якби я знав про цей «штурм», то знову б намагався спинити це! Бо насправді ніякого захвату влади не було. Це було інсценування! – переконаний Микола Каплій.

Зараз генерал міліції Каплій стверджує, що має інформацію про «речі, які особисто творив Ліпандін, про людей, яких привозили для провокацій в Черкаси, про те, де вони базувалися».

– А ще я знаю, як підставляли черкаську міліцію. І про все це я хотів поговорити з Ліпандіним. Треба зупинитися! Свою позицію я озвучував і голові обласної ради. Бо ці «штурми» були організовані тими. Я знаю людей, – запевнив Микола Каплій.

На уточнююче питання він підтвердив, що має на увазі владу.

– А ці, черкаські, повелися на все це… – скрушно зауважив Микола Каплій.

Після того, як спливе час, який генерал дав владі й міліції, щоб виробити якесь рішення для нормалізації ситуації на Черкащині, Каплій навіть готовий організувати і вивести людей для захисту своїх прав.

– Після усіх цих безчинств я мав розмови з людьми, які готові захистити черкащан. Це і афганці, і прості громадяни. Я розраховував на 10 тисяч. Вже зараз готові вийти більше! При цьому я знаю абсолютно точну кількість міліціонерів на Черкащині. Тож якщо міліцейське керівництво і влада не почує громадян, ми вийдемо усі на вулицю! І ми не будемо громити щось, захоплювати якісь будівлі. Але я знаю, як організувати людей. Крім того, як я говорив раніше, якщо я звернуся до міліціонерів, то 40% одразу перейде на сторону народу, – підкреслив Микола Каплій.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #53 Валентина 20.02.2014 02:09
Микола Каплій... багато років працював у міліції... як можна йому вірити, вчора червоні, сьогодні майданівці, а завтра які!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #52 ЧЕРКАЩАНКА 19.02.2014 10:13
ПОРА! Я розраховував на 10 тисяч. Вже зараз готові вийти більше! При цьому я знаю абсолютно точну кількість міліціонерів на Черкащині. НУ ДЕ Ж ДОПОМОГА?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #51 Смма 11.02.2014 15:08
Там вимагають, тут ставлють ультиматуми, а хто один скаже: я працюю :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #50 Активний 11.02.2014 12:10
Цитую Пацан:
ПРОЧЕРК, прошу дать инфу, как же проходит или прошло так громогласно Вами анонсированное 10 тысячное "ми вийдемо усі на вулицю! І ми не будемо громити щось, захоплювати якісь будівлі. Але я знаю, як організувати людей. Крім того, як я говорив раніше, якщо я звернуся до міліціонерів, то 40% одразу перейде на сторону народу, – підкреслив Микола Каплій."
Статья была написана 06.02.2014, три дня ультиматума уже истекли и давно... и что же видим??
Пожалуйста осветите этот момент подробней, все таки 10-тысячная акция переход 40% милиции на сторону пана бывшего генерала и ... так мало ей внимания :cry: :-x

Так де місце збору? Я так готувався!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #49 Пацан 11.02.2014 10:44
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #48 Пацан 10.02.2014 18:20
Так як там справи з ультиматумом? Хвілююсь однако :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #47 Абрамович 10.02.2014 16:04
Цитую ОЛ:
я саме возив дитину на лікування за кордон
чому за кордон, а як Україна-ненька? обличчям не вийшла? чи українська медицина для ніщебродів, яким ви народ сприймаєте, а у багатих свої клініки?

Каждый мечтает стать маленьким абрамовичем. Одних клянут, что они что-то купили за кордоном, а своих, за те же деяния, готовы взасос в ... точку цаловать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #46 Микола 10.02.2014 15:21
Цитую Владимир Хапчук:
Я знав, я знаю...я.я.я..." говорит этот генерал. Знаешь скажи, сделай- а не я-кай.

говорю, как житель Луганской области информацию для Черкасцев- по имеющийся у меня информации у вас был Луганский "Беркут"...


Спасибі, Вовік, за "ценнєйшую" інформацію. Ми це не тільки знаємо, ми це і на своїй шкурі відчули.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #45 Патріот 10.02.2014 14:33
Цитую Соціал:
я саме возив дитину на лікування за кордон.(М.Каплій)

А чому не повезли до лікарні майбутнього, яку обіцяв на народні гроші побудувати Ваш безпосередній (на той час) патрон пан Ющенко? Ви, як колишній професійний генерал міліції та СБУ (знову ж, на ці посади призначав та давав генеральські звання Вам саме пан Ющенко) не могли б розшукати ті 300 мільйонів гривень та повернути їх народу України? Чи у Вас на це не хватає часу?

Ви не заздріть людям. Має людина можливість лікуватись за кордоном, хай лікується. Мені тільки неясно, чому генерал супроводжував дитину. Його дітям судячи з того, що він дослужився до генерала повинно бути років по 30 як мінімум. Навіщо їх супроводжувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #44 Владимир Хапчук 10.02.2014 14:10
Я знав, я знаю...я.я.я..." говорит этот генерал. Знаешь скажи, сделай- а не я-кай.

говорю, как житель Луганской области информацию для Черкасцев- по имеющийся у меня информации у вас был Луганский "Беркут"...