реклама

реклама

У п’ятницю, 14 лютого, до Черкас із робочим візитом прибуде лідер партії «УДАР» Віталій Кличко. Про це щойно під час прес-конференції повідомив голова обласної організації партії Віталій Іляшенко, передає кореспондент «Прочерку».

 

У програмі візиту «ударівця» – зустріч із громадськістю, відвідання підозрюваних у штурмі ОДА, які перебувають у СІЗО.

Місце та час зустрічі Віталія Кличка із черкащанами узгоджується і буде повідомлений згодом.

реклама

Коментарі  

 
0 #17 Олександр 13.02.2014 15:04
Нарешті слова про похід на Схід (в даному випадку - центр, правда) набувають реальності. Для мене очевидно, що похід цей має очолити саме Віталій. Він має ОСОБИСТО відвідати практично кожне місто/містечко
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #16 @ 13.02.2014 14:05
Люди! Після того як він п'..ий звертався до Януковича з проханням припинити дії.... Після того як повернувся з переговорів разом з Яценюком і Тягнибоком та ледь язиком в роті повертав.... ВИ ЩЕ НА ЩОСЬ НАДІЮ МАЄТЕ? Та .... вони хотіли на народ! Це все бізнес!!!!!!!!! !!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 Місцевий 13.02.2014 13:49
Цитую Кум:
Та ні - Кличко їде в Черкаси, щоб трохи потренуватись у виступах... Його як послухаєш - так плакати хочеться! Хай би уроки виступів взяв би, чи що...

Не треба ображати спортсмена, ви хоча б чули як розмовлял яник у 2004-му?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #14 Андрій 13.02.2014 13:47
Цитую Олександрович:
Цитую Юрій:
Сподіваюся, Кличко пройдеться по набережній Дніпра, подивиться як живуть місцеві "слуги народу". А потім оприлюднить у ЗМІ адреси "хатинок" та їх власників. Оце, дійсно буде цікаво і крисно для людей.

А пропозиція-то – просто супер. Дійсно, питання в тому, що будівлі над Дніпром – протизаконні і побудовані в обхід законодавства. А Кличку як нардепу, законотворцю якраз і звернути б на це увагу та оприлюднити цю інформацію і підняти питання про знесення цих будівель (і потім – проконтролювати ). Але, думаю, йому лише піар потрібний.

Своїх попалите. Кажуть там пан Каплій хатинкою обзавівся і не один він, коли "золоту підкову" розбудовували
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #13 Олександрович 13.02.2014 12:55
Цитую Юрій:
Сподіваюся, Кличко пройдеться по набережній Дніпра, подивиться як живуть місцеві "слуги народу". А потім оприлюднить у ЗМІ адреси "хатинок" та їх власників. Оце, дійсно буде цікаво і крисно для людей.

А пропозиція-то – просто супер. Дійсно, питання в тому, що будівлі над Дніпром – протизаконні і побудовані в обхід законодавства. А Кличку як нардепу, законотворцю якраз і звернути б на це увагу та оприлюднити цю інформацію і підняти питання про знесення цих будівель (і потім – проконтролювати ). Але, думаю, йому лише піар потрібний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 Кум 13.02.2014 09:26
Та ні - Кличко їде в Черкаси, щоб трохи потренуватись у виступах... Його як послухаєш - так плакати хочеться! Хай би уроки виступів взяв би, чи що...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Шурик 12.02.2014 18:05
Політика це не боксерський ринг )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 yszon din alt 12.02.2014 17:49
Цитую Мені не байдуже:
а Вікторія Нуланд дозвіл дала на відвідування нашого краю? :D

Вы невнимательно читали методичку. Согласно точным лубянским слухам, Нуланд недовольна неподконтрольно стью Кличко и предпочитает Яценюка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Мені не байдуже 12.02.2014 16:52
а Вікторія Нуланд дозвіл дала на відвідування нашого краю? :D