реклама

реклама

Останні події в Києві ще раз підтвердили, що на Майдані діють екстремістські сили котрі свідомо загострюють суспільно-політичну ситуацію та прагнуть втягнути мирних людей у жорстокі громадянські протистояння. Про це йдеться у зверненні голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба до черкащан з приводу подій, що відбулися в Україні 18 лютого.


«У той час, коли компроміс між владою та опозицією був знайдений, шляхи зняття політичної напруги були узгоджені, і подальша дискусія щодо шляхів розвитку країни мала переміститися в площину парламенту, представники руху «Правий сектор», ВО «Свободи» та інших радикально налаштованих організацій розпочали насильницькі дії із застосуванням зброї та засобів ураження в місті Києві», – йдеться у зверненні.

«Правий сектор» закликає людей виходити на Майдан з вогнепальною зброєю – в яких країнах це називається «мирним протестом»? Дії, що супроводжуються насильством, підпалами будівель, нищенням майна, що належить громадянам, не мають нічого спільного з поняттям «мирний протест», а містять усі ознаки насилля, жертвами якого можуть стати мирні люди. Кому це потрібно? Збройне протистояння вкотре показало, що опозиція не має впливу та не контролює тих людей, що перебувають на вулицях і площах Києва. Це не демократія і не мирний протест, і не «народне віче», це агресія що не бачить перешкод і не відповідає за свої дії, це ніщо інше, як спроба насильницького захоплення влади в Україні», – заявляє Сергій Тулуб.

Губернатор закликає не піддаватися на провокації та берегти дітей, яких екстремісти втягують у масові заворушення.

«Я так само як ви, з глибоким хвилюванням сприймаю ці події. Переконаний – це абсолютно не той шлях, який приведе нас до Європи. Я звертаюся до Президента України з проханням жорстко відреагувати згідно з чинним законодавством на дії екстремістів, які розхитують громадянський спокій в нашій країні ставлять під загрозу життя наших громадян», – йдеться в заяві Сергія Тулуба.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #30 так называемый 19.02.2014 15:37
Цитую Светлана:
Давно уже пора отреагировать и прекратить все эти псевдомайданы, дайте людям жить и спать спокойно свободовцы и правый сектор сродни ф....там, Президент должен как гарант защитить свой народ от обезумевших ...., ни в одной стране той же Европы не допустили бы разрушения админзданий и всего что творят эти так называемые митингувальники , ни одно государство не терпело бы то, что происходит в стране, почему Президент идет на поводу у Европы и не вводит санкции против всего этого беспредела?

вам нужно подарить портрет гаранта, но не голову а ягодицы, чтобы прикладываться было к чему, когда просите защиты
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #29 yszon din alt 19.02.2014 13:24
Цитую Таня:

Девушка, размешайте кашу в Вашей голове. Хана экономике наступила ДО Майдана ,когда уважаемое в*рьё без всяякого мирового кризиса выморило малый бмизнес и на 15% обрушило промпроизводств о, когда за 4 года увеличило госдолг на полтриллиона гривен, а когда перестали давать кредиты - заморозило счета местных Советов в Кащначействе и прекратило выплату зарплаты бюджетникам. Народу надоели тотальное беззаконие, ставшее едигнственным действующим законом,и повсеместная коррупция, условные сроки уб...ццами пожизенные невиновнфым. Мы УЖЕ получили "наслідки вбивств, каліцтв, падіння українського достоїнства, економіки" - ПОТОМУ народ и ВОССТАЛ! Можно и нужно упрекать лидеров наших протестов за глупость и непоследователь ность, своекорыстие и продажность. Других лидеров - не родили, такие уж есть. Но ПОВОД ли это для того, чтобы и дальше терпеть ложь, в...ровство и беззакония власти?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #28 yszon din alt 19.02.2014 12:52
Мирный протест закончился, когда внутренние войска и Беркут ЕЗАКОНО, в нарушение закона о милиции, БЕЗ решений какого бы то ни было органа власти, преградили дорогу НЕЗАПРЕЩЁННОЙ манифестации протеста, и ещё ДО того, как пострадал хоть один милиционер или солдат, по протестующим с крыш открыли огонь резиновыми пулями крупного калибра со стальным сердечником, которые предназначены для борьбы с лёгкой бронетехникой, и полетели российские светошумовые гранаты, которые в самой России разрешено использовать только при проведении спецопераций против вооружённых террористов, и категорически ЗАПРЕЩЕНО использовать при разгоне демонстраций. Гауляйтер оккупационной власти воров и убийц, лично виновный в беззакониях карателей из луганского Беркута в Черкассах - вполне солидарен с такими же ворами и убийцами с Банковой ,как он сам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #27 жаль 19.02.2014 12:07
Цитую 87:
Цитую жаль:
к предыдущему посту: да, Янык и ко наворовали. но посмотрите каждый на себя - не воруете ли вы, там где можно? не несете ли сами деньги за то чтоб "закрыли глаза" на что-то или "поскорее решили"?? не намекаете ли на своем рабочем месте на взяточке???
строить страну нужно начиная с себя.
имхо.
и брать оружие на "мирные протесты" тоже не нужно. Тулуб прав.

Не сравнивайте всех с собой и своей б...дой. Не все такие, слава Богу.


так я с вами сравниваю и с вашей двуличностью. или правда глаза колет?;)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #26 баба параска 19.02.2014 12:00
У боротьбі за владу опозиціонери і, як з’ясувалоя пізніше, лідери різних там угруповувань (н., "Правого сектору") поставили людські життя!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #25 черкащанка 19.02.2014 11:22
Цитую 87:
Цитую жаль:


Як кажуть, не було б попиту, не було б пропозиції. Підтримую пост "жаль". Така влада є віддзеркаленням нас. Якби зараз кожен не кричав, ні я не такий ні за що не повірю. Мова навіть не про хабарі, а про ставлення один до одного, ставлення до роботи. Гляньте що твориться в транспорті, в черзі будь-де - чи то в лікарні, чи то в магазині. Поки не зміниться наша свідомість, то ніколи ми не матимемо владу, яка б усіх задовольняла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #24 нікагда 19.02.2014 11:10
Цитую Оксана Колісник:
Сво**та! Це заява екстреміста і злочинця проти власного народу.

звісно набагато краще коли "триголовий змій" втілює в життя свої нереалізовані політичні амбіції кров"ю наших людей!
скільки ми ще будемо терпіти цих .....?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #23 Козак 19.02.2014 11:02
Оттам-то Милостиві Ми
Ненагодовану і голу
Застукали сердешну волю
Та й цькуємо... Лягло кістьми
Людей муштрованих чимало.
А сліз, а крові! Напоїть
Всіх імператорів би стало,
З дітьми і внуками втопить
В сльозах удових. А дівочих,
Пролитих нишком серед ночі,
А матерніх гарячих сліз,
А батьківських, старих, кривавих —
Не ріки — море розлилось,
Огненне море!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #22 Сіренький 18.02.2014 23:47
Какая отвратительная р....!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #21 87 18.02.2014 23:31
Цитую жаль: