Представники Правого сектору в Черкасах заявляють, що не впускатимуть завтра на робоче місце в. о. міського голови Віктора Білоусова. Про це вони повідомили на прес-конференції.

На переконання Правого сектору, Віктор Білоусов є нелегітимним, оскільки більшість відправила його у відставку.

Також вони констатували, що блокували вихід із зали, щоб депутати пішли на цей крок.

Водночас вони обіцяють впускати виконавчий комітет на роботу, який буде керувати містом до переобрання виконкому.


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #28 S Mikolaєnko 24.02.2014 09:53
quickly restore order
lustration spend chase BUT and UDAR
and bulatetskogo with karas
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #27 Дід Трохим 24.02.2014 09:02
Білоусовські тролі, та хай у вас хоть клава задимить од мінусувань, така судьба у Вікторов Фьодоровичів :lol: З речами - на виход і НАЗАВЖДИ! Хай займається питанням відновлення пам’ятника Леніну, з чого і починав. Якраз вчасно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #26 Черкащанка 24.02.2014 06:48
Цитую Отаман:
Якщо ці малолітні чужинці будуть і далі диктивути умови, зберу загон самооборони Черкас і вивезу їх з відповідними почестями ближче до рідної земельки. Десяток молодчиків вирішили, що настав їх час, не вгадали трохи

Дії правого сектору чомусь нагадали лихі 90-сті, нове б....ське угрупування.
Владу в місті повинні вибирати Черкащани, а не молодчики з правого сектору, а то вже абревіатура напрошується ПР пішов, ПС прийшов
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #25 Glory 24.02.2014 00:04
До побачення Білоус
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #24 Отаман 23.02.2014 21:56
Якщо ці малолітні чужинці будуть і далі диктивути умови, зберу загон самооборони Черкас і вивезу їх з відповідними почестями ближче до рідної земельки. Десяток молодчиків вирішили, що настав їх час, не вгадали трохи
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #23 Вітя Білоус, чао! 23.02.2014 20:22
Чиновник, який має всі передумови отримати персональну санкцію - рішення суду про заборону перебувати в громадському місці.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #22 Костя 23.02.2014 19:49
Цитую Вінниця під мікроскопом:
Цитую Маргоша:
Якщо Одарича знімав Тулуб і пропонував чималі суми (сотні тисяч за один голос)- значить добре він йому поперек горла став! Можливо й Одарич не раз помилявся, але краще за нього ніхто містом не керував. ... і зараз достойного конкурента не бачу. Жуковська? Радуцький? Арсенюк? Булатецький? Чернявський? Хтось з них набере більше голосів ніж Одарич на найближчих виборах? Сумніваюся...

Кандидат схожий на Володимира Гройсмана, набере голосів найбільше.


А назвіть кандидата, схожого на Гройсмана)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #21 Вінниця під мікроскопом 23.02.2014 19:39
Цитую Маргоша:
Якщо Одарича знімав Тулуб і пропонував чималі суми (сотні тисяч за один голос)- значить добре він йому поперек горла став! Можливо й Одарич не раз помилявся, але краще за нього ніхто містом не керував. ... і зараз достойного конкурента не бачу. Жуковська? Радуцький? Арсенюк? Булатецький? Чернявський? Хтось з них набере більше голосів ніж Одарич на найближчих виборах? Сумніваюся...

Кандидат схожий на Володимира Гройсмана, набере голосів найбільше.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #20 Маргоша 23.02.2014 19:20
Якщо Одарича знімав Тулуб і пропонував чималі суми (сотні тисяч за один голос)- значить добре він йому поперек горла став! Можливо й Одарич не раз помилявся, але краще за нього ніхто містом не керував. ... і зараз достойного конкурента не бачу. Жуковська? Радуцький? Арсенюк? Булатецький? Чернявський? Хтось з них набере більше голосів ніж Одарич на найближчих виборах? Сумніваюся...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 Василь Миколенко 23.02.2014 19:16
Це свідчить про те, що молодих, сміливих, партіотично настроєних молодих людей політичні шулери використовують для вирішення особистих кадрових питань, підставляючи під порушення ст.109 Кримінального кодексу України.!