Активісти «Правого сектору» брати участь у першому штурмі обласної державної адміністрації 23 січня. Про це представники організації повідомили на прес-конференції, що відбулася сьогодні в мерії.

 

– Ситуація дещо незрозуміла. Штурм почали ми, але те, як далі почали розвиватися події, нам стало відомо, що там були задіяні певні провокатори, які вирішили перевести штурм в інше русло... Будівлю руйнували не ми. Штурм проводили ми, – повідомили активісти «Правого сектору».

Також там зазначили, що про штурм ОДА домовлялися з опозиційними політичними силами, але ті зрештою відмовилися від такої ідеї.

Що стосується другого штурму, що відбувся 27 січня, то в ньому представники «Правого сектору» участі не брали.

– На скільки ми знаємо, то Микола Булатецький повідомив, що їде Автомайдан у кількості 4 тисячі осіб. Коли я приїхав на другий штурм, то приїхало 120 автомайданівців, і якісь незрозумілі люди, які вийшли з облради, почали кидати «коктейлі Молотова». Ми до цього не причетні, – сказав один з активістів «Правого сектору».


реклама

Коментарі  

 
0 #17 12 27.02.2014 02:07
– На скільки ми знаємо, то Микола Булатецький повідомив, що їде Автомайдан у кількості 4 тисячі осіб. Коли я приїхав на другий штурм, то приїхало 120 автомайданівців , і якісь незрозумілі люди, які вийшли з облради, почали кидати «коктейлі Молотова». Ми до цього не причетні, – сказав один з активістів «Правого сектору».
Ребята! Найдите Мелю (в миру Мельников Игорь Петрович) и спросите у него, из-за какой п....лы беркутоиды устроили зачистку в городе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 Уманский Еврей 24.02.2014 03:36
цей правий сектор потрібно заарештувати і дати кожному ....по років 15 суворого режиму. Вони б....ти, а не борці за свободу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #15 Черкаський люд 24.02.2014 03:10
Гм.. Видно тут коментують і плюсіки ставлять ті, хто спустошував полиці в супермаркетах в той час, коли люди віддавали своє життя за ПРАВДУ.
Вистачає у нас жл..бів...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #14 позор черкащанам 24.02.2014 00:15
Давайте уже всех и все жечь!! Кто дает или берет взятки, кто в...рует в любой способ или прикрывает противозаконие, кто дает на лапу врачам, службовцам, учителям, профессорам, налоговикам, ментам, кто не платит налоги, кто уходит от налогообложения выплачивая минималку и остальное в конвертах, кто нарушает пдд, кто не платит за земью или в незаконный способ владеет движимым или недвижимым имвществом и так далее и тому подобное!! Только боюсь предположить, останутся единицы... Хотим справедливости, действия законов и порядка, хотим в европу - так может начать с себя?!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 черкащанка 24.02.2014 00:04
ну як завжди - і я не я, і корова не моя. нікого не нагадує? :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #12 Сіренький 23.02.2014 23:29
Ну прямо день сьогодні - тітушково-тулубовий. Адже адекватні люди таких оцінок не наставлять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #11 oleg 23.02.2014 21:45
Цитую УКРАІНКА:
ПРО ЯКИЙ РЕЗУЛЬТАТ РЕВОЛЮЦІЇ ВИ ГОВОРЕТЕ,БОРОТЬ БА ТІЛЬКИ ПОЧАЛАСЬ,СИСТЕМ А ЩЕ НЕ ЗМІНЕНА...ПИЛЬНУЙМО,ТРИМА ЄМОСЬ,БОРЕМОСЬ.СЛАВА УКРАЇНІ!!!(ЩОДО ОДА,ЯК НА МЕНЕ,ТО ХАЙ БИ ВОНА ВЩЕНТ ЗГОРІЛА,САТАНИН СЬКІЙ ДІМ,ПРОПИТАНИЙ КРОВ"Ю,БРЕХНЕЮ ТА КОРУПЦІЄЮ ЗА СТІЛЬКИ РОКІВ).УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!!!

А ще корупцією і брехнею пропитані - міська рада, районні ради, лікарні, райвідділки міліції, СБУ, прокуратура. Давайте всіх спалимо, а потім заново збудуємо. Чого ж ми дуже багата країна.
Щодо зміни системи - то хтось думає, що її змінять. Хто це робитиме? Максимум косметичний ремонт і зміна одних олігархів на інших, які деякий час крастимуть менше. Змінити систему зможе лише громадянське суспільство. Якщо хтось вважає, що воно в нас зявилося то згадайте про це через пів року.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #10 Черкащанка 23.02.2014 21:40
Цитую УКРАІНКА:
ПРО ЯКИЙ РЕЗУЛЬТАТ РЕВОЛЮЦІЇ ВИ ГОВОРЕТЕ,БОРОТЬ БА ТІЛЬКИ ПОЧАЛАСЬ,СИСТЕМ А ЩЕ НЕ ЗМІНЕНА...ПИЛЬНУЙМО,ТРИМА ЄМОСЬ,БОРЕМОСЬ.СЛАВА УКРАЇНІ!!!(ЩОДО ОДА,ЯК НА МЕНЕ,ТО ХАЙ БИ ВОНА ВЩЕНТ ЗГОРІЛА,САТАНИН СЬКІЙ ДІМ,ПРОПИТАНИЙ КРОВ"Ю,БРЕХНЕЮ ТА КОРУПЦІЄЮ ЗА СТІЛЬКИ РОКІВ).УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!!!

Шановна ви не хвора?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 УКРАІНКА 23.02.2014 21:25
ПРО ЯКИЙ РЕЗУЛЬТАТ РЕВОЛЮЦІЇ ВИ ГОВОРЕТЕ,БОРОТЬ БА ТІЛЬКИ ПОЧАЛАСЬ,СИСТЕМ А ЩЕ НЕ ЗМІНЕНА...ПИЛЬНУЙМО,ТРИМА ЄМОСЬ,БОРЕМОСЬ.СЛАВА УКРАЇНІ!!!(ЩОДО ОДА,ЯК НА МЕНЕ,ТО ХАЙ БИ ВОНА ВЩЕНТ ЗГОРІЛА,САТАНИН СЬКІЙ ДІМ,ПРОПИТАНИЙ КРОВ"Ю,БРЕХНЕЮ ТА КОРУПЦІЄЮ ЗА СТІЛЬКИ РОКІВ).УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #8 oleg 23.02.2014 21:04
Цитую NikolayK:
Шановні хлопці. Якщо штурм починали ви то і ви відповідаєте за те як він розвивається. Інакше ви ганьбите організацію до якої належите.

Підтримую повністю написане. Іще питання. А чому так довго не признавались. Чи якби результат революції був би іншим то й ніхто б не дізнався хто це зробив?
І чи відчуває правий сектор відповідальніст ь за покалічену дівчину, побитих і затриманих активістів?