реклама

реклама

Лікар, депутат Черкаської обласної ради від Партії регіонів Світлана Журба виходить з партії. Про це вона повідомила в коментарі «Прочерку».

– Виходжу з партії у звязку з подіями, які відбулися в державі. Заяву написала 20 лютого. Події розвиваються таким чином, що перебувати в цій партії зараз ганебно, – сказала вона.

Нагадаємо, що раніше фракцію Партії регіонів в обласній раді покинули Юрій Бієвець, Володимир Ходак, а також сам керівник фракції Анатолій Кузьмінський.

реклама

Коментарі  

 
+3 #20 думка 25.02.2014 11:44
Цитую Петро:
Світлана Журба, ганьба - це виростити такого сина як ваш Сергій Журба, який на посадді судді бреше, маніпулює фактами та законом, порушує закон, фальшує справи та виносить завідомо неправосудні рішення. Нехай вам буде соромно за такого сина. Ганьба вам та вашому сину!

гарна сімейка,зараз певно в "кровавому" Епіцентрі(який терміново став з народом)скупову ють тонни миючого,щоб змити кров,та тонни фарби,щоб перефарбуватись ...Не вийде.СЛАВА УКРАЇНІ !!!нічого не забуте,прощення нема!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #19 думка 25.02.2014 10:57
Цитую ДЖЕКО:
От я не розумію одного. Одні там виходять, інші. І всі говорять: Регіонали – це дуже погано, ганебно, бандити і в цьому дусі. Ну просто по людські це некрасиво і непорядно. Чому не сказати правду: вступили у свій час у партію, бо одних заставляли - грозили з роботи знять, інші хотіли захистити від закриття свій бізнес, інші таким чином захищали себе від «обкладання податями» та інші моменти. Чого ви боїтеся, кажіть правду. Чуш всяку несете. За годину прозріли.

ЗБЕРІГАЮЧИ ПОСАДИ ЧИ БІЗНЕС,ВОНИ ГОЛОСУВАЛИ ТА ПІДПИСУВАЛИ ПАПЕРИ ЯКІ ПРИЗВЕЛИ ДО КРОВІ УКРАЇНЦІВ.ВИПРАВДАННЯ ЇМ НЕМА.НІЧОГО НЕ ЗАБУТО,ВОНИ НА СПИСКУ....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 думка 25.02.2014 10:54
ПІЗНО,ТИ НЕ ВСТИГЛА НА ПОТЯГ-ПОРЯТУНКА,ТЕБЕ ЯК ЛІКАРА НЕ ХВИЛЮВАЛИ ПОБИТІ ДІТИ 30 -ГО ЛИСТОПАДА,ПОБИТ І ГРОМАДЯНИ 1-ГО ГРУДНЯ,НАПАДИ НА МАЙДАН ,ПРОБИТІ ГОЛОВИ ЛЮДЕЙ,ТИ СПОКІЙНО СИДІЛА В ПАРТІЇ ПР,КОЛИ ЛЮДИ ГИНУЛИ НА ГРУШЕВСЬКОГО,КО ЛИ ЛЮДЕЙ ВИКРАДАЛИ ТА КАТУВАЛИ,НАВІТЬ ТРИ ЖАХЛИВІ ДНІ ШТУРМІ ТА РОЗСТРІЛУ МАЙДАНА ТЕБЕ НЕ СХВИЛЮВАЛИ,.......,ТЕБЕ ХВИЛЮЄ ЧИ ВСТИГНЕШ ВТЕКТИ,НЕ ВСТИГНЕШ,ТОБІ НЕ ТІЛЬКИ НЕ МОЖНА ЗАЙМАТИСЬ ПОЛІТИКОЮ,ТЕБЕ І ЛІКАРСЬКОЇ ЛІЦЕНЗІЇ ПОЗБАВЛЯТЬ,ТИ НЕ ЛІКАР,І НЕ ЛЮДИНА.....ВСЕ ЛИШИЛОСЬ ПІД УЛАМКАМИ ПР,ВОНИ ТЕБЕ ПОХОВАЛИ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Monah 25.02.2014 01:45
Лікар повинен лікувати хворих людей, а не політикою займатися :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #16 Майже не байдужий 25.02.2014 00:28
Керівників, які не вступали в ПР знімали з посад, а на їх місце прислали б якесь малоосвідчине бидло з Донецька, як це сталось з дитячою обласною лікарнею. Надіюсь, цього не буде при новій владі, коли про людину судять тільки по її партійній приналежності.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 Петро 24.02.2014 19:09
Світлана Журба, ганьба - це виростити такого сина як ваш Сергій Журба, який на посадді судді бреше, маніпулює фактами та законом, порушує закон, фальшує справи та виносить завідомо неправосудні рішення. Нехай вам буде соромно за такого сина. Ганьба вам та вашому сину!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #14 Спостерігач 24.02.2014 14:49
А цій лікарці не соромно за свого сина Журбу Сергія - колишнього суддю Соснівського райсуду міста Черкаси, а тепер судді Апеляційного суду Київської області за порушення прав людей, маніпуляції з документами, фактами та законом та завідомо неправосудні рішення? Ганьба таким суддям, які до всього ж пов"язані з партією палачів українського народу! Журбу Сергія люструвати разом з іншими суддями!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Семьон 24.02.2014 14:24
Не будьте так агресивны.
Пока живы хохлы, будет существовать такая партия в Украине как - КПВ
К уди
В ітер
П одує
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Майдан 24.02.2014 13:50
ПОЛІТИЧНІ ФОЙДИ !
ГЕТЬ З КЕРІВНИХ ПОСАД!
ВОНИ ЗРАДИЛИ НАЦІЇ І КАЛІЧИЛИ ЛЮДЕЙ, ФАЛЬШУЮЧИ ВИБОРИ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #11 Loki 24.02.2014 13:33
Как быстро умудряются все они изменить себя. Вчера ведь ещё былы совсем другими, а сегодня уже оказывается что 96% черкащан активно боролись против 4% косных и абсолютно политически пассивных земляков!