77 депутатів Черкаської обласної ради проголосували за дострокове припинення повноважень голови облради Валерія Черняка, передає кореспондент «Прочерку».

 

Після голосування Валерій Петрович подякував усім за роботу та сів серед депутатів.

Зараз буду розглядатися питання щодо обрання нового голови обласної ради.

реклама

Коментарі  

 
+2 #14 Любомудр 27.02.2014 03:02
Цитую Stalker:
Цитую Оксана:
Валерій Черняк - людина з великої літери.


І літера ця "Г" !!!

Знаете, в каждом человеке заложено добра и зла в разных пропорциях. И если в господина Черняка положительного хотя бы 55 процентов, он запомнится черкасшанам позитивным человеком. А в нем (по делам его сужу) позитивного гораздо больше. А вот Вы сталкером как были, сталкером и останетесь (увы, как у Стругацких, в зоне, без веры, крадучись)!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 Stalker 26.02.2014 10:10
Цитую Оксана:
Валерій Черняк - людина з великої літери.


І літера ця "Г" !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Мефодій 26.02.2014 00:10
Цитую Оксана:
Валерій Черняк - людина з великої літери.

а очі такі жалісні, зараз заплачу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #11 Черкащанка 25.02.2014 21:57
А ТАКЖЕ КАК КРЫШЕВАЛ СВОИХ ЗНАКОМЫХ В ГОРИСПОЛКОМЕ.РЦитую незнайка:
Доктором был-доктором и останется Вряд ли когда-нибудь ему и его родственникам забудут в Черкассах КАК ВАЛЕРА ВО ВЛАСТЬ ХОДИЛ

асплата приходит.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 мама анархія 25.02.2014 21:44
Цитую Эвромайданутий:
I, що тепер ну хай дiтки пограються в полiтику, чи цей "правий сектор" ".....пiхота"гадае так просто,хай через 5 рокiв знiмемо iх...

такі я ви якщо і можуть повстати, то тільки з-за компа, а зняти - тільки пальчики з клави
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #9 федор принципиальный 25.02.2014 21:07
Не в видставку,конфи сковать все ими награбленное,а самих на лесоповал.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #8 Оксана 25.02.2014 21:04
Валерій Черняк - людина з великої літери.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 ПС 25.02.2014 15:51
Що було бачили, що буде побачимо. Але якщо взяли сьогодні владу,завтра дайте результат. І в першу чергу "Свобода", а ні - після завтра на політичний смітник. Не дамо звертати все на попередників і розкачуватись до нових виборів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #6 Нестор Іванович 25.02.2014 14:38
Про те, що його ніхто не обирав депутатом навіть не згадали. Мишина возня за портфелики обласним депутатам важливіша за істину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 ЛВВ 25.02.2014 14:25
Резиновый человек, пахнущий нафталином