Великі запаси безакцизної горілки викрили представники Правого сектору в Черкасах на автопідприємстві обласної ради. Ревізію здійснили у вівторок увечері в присутності директора АТП, інформує черкаський журналіст Валентин Чернявський, який у мережі Фейсбук виклав фото і відео з місця події.

Елітна горілка для чиновників, дешева - для тітушок?

Елітна горілка для чиновників, дешева - для тітушок?


На складі знаходиться як дешева, так і елітна горілка. Продукція «Златогор», «Перепелка», «Рада», «Кедр» - без акцизних марок, тобто нелегальна.

Дивіться відео ТУТ:

Також на складі є сувенірні пляшки «60 років Черкащини» - це горілка, яку розливали до ювілею області, що святкувався на початку цього року.

Представники Правого сектору жартують, що собі горілку не беруть, бо «не п’ють». А про склад на АТП обласної ради їм повідомили інформатори.

Дивіться відео ТУТ:

Як коментує представник Правого сектору Дмитро Кухарчук, ця горілка використовувалась зокрема і для споювання тітушок, які знаходились у приміщенні облдержадміністрації.

фото і відео - Валентин Чернявський

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-3 #29 Уманский Еврей 27.02.2014 03:53
Що це за ....... рудий? О, ........... дорвалися до горілочки. А де сало? З салом легше і швидше піде. Ой буде пиятика.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #28 Шо 26.02.2014 23:07
А может к Ходаку ломануться. Он же спонсор режима, регионал, изощренный садист (людей заставлял бегать целыми часами на стадионе). Ну и самое главное - у него на оптовой базе столько всего...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #27 ОТЕЦ 26.02.2014 15:46
Валик, ...... ......... не позорь семью, я думал о тебе лучше, прости :sad
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #26 ВОЛЯ АБО СМЕРТЬ 26.02.2014 15:17
Цитую федор принципиальный:
....,хамелеонам,....нет прощения,всех вязать,кто продал Украину,их место на лесоповале,а областные депутаты вчера похихикали,и продолжают сидеть своих креслах на работе,гнать взашей,место из

гнать,гнать,гна ть...!!!!СЛАВА УКРАЇНІ!!!(ТАМ ОДНІ ЮРОДІВІ СИДЯТЬ,ГРОМАДО, НЕ СПИ)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #25 ВОЛЯ АБО СМЕРТЬ 26.02.2014 13:21
Цитую О.ЧУПРИНА:
[quote name="ВОЛЯ АБО СМЕРТЬ"]Рєбята,пора шукати відповіді,коли почуємо імена винних в злочинах проти черкащан?Стимулюйте
УКРАЇНІ СЛАВА!Але гнилі закиди УДАРУ,щодо представлення очільника УМВС нардепом від нашої партії,робити не спіши.Дуже все це схоже на політичні інсинуації,що в даній ситуації небезпечно.

Героям Слава!!!Не знаю хто буде начальником,але той що призначенний,до статньо прославився.Що за свавілля,приїха в,призначив,а громаду спитав...Доречі,Турчінов ,як виплив на гребні,що за прикол?То вже не смішно,Майдан хтось спитав?Чую скоро всі политять в небуття...Люди вмирають за країну,а ці в навозі шебуршаться,пок идьки.Що в Криму робиться,аби опозиція ще позавчора за сепаратизм з десяток посадила,цього б не було.Я не розумію,вони тупі чи зрадники???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #24 жах 26.02.2014 13:14
Цитую Шо:
В погоне за дешевыми сенцациями местный "правый сектор" рискует превратиться в левый. :-)
Проверьте лучше намывчик у Селены, т.н. Царское Село. Как оформлялись бумаги, кто был первым владельцем участков, как проводились проверки и тд. и тп.
На основе этих материалов можно будет провести "люстрацию" представителей как и правящей (ПР) так и оппозиционной партий (БЮТ, НУНС).


Це дуже складно для них. Увірварватися в офіс ПР чи на якийсь склад куди легше
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #23 Дід Трохим 26.02.2014 13:13
Цитую Сіма:
В стране начинается гиперинфляция, сегодня доллар вышел на межбанке на 10 грн. 40 копеек. Не сегодня, завтра дефолт, а они счастливые бутылки с водкой нашли. Страна и тем более народ в такую ... катится, а они кто кого перещеголяет в критике уже бывшей власти.

К сожалєнію, 20 млрд грінов для стабілізації курса не найшли. Ну водка тоже харашо. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #22 Сіма 26.02.2014 12:43
В стране начинается гиперинфляция, сегодня доллар вышел на межбанке на 10 грн. 40 копеек. Не сегодня, завтра дефолт, а они счастливые бутылки с водкой нашли. Страна и тем более народ в такую ... катится, а они кто кого перещеголяет в критике уже бывшей власти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #21 Сеня 26.02.2014 12:33
Цитую !:
Цитую Сеня:
Міндоходів, міліцію викликали? А Бабич вчора в сесійній залі будинку рад був, треба було вчора йому в ....................................

Що ви, яка податкова міліція, у нас тепер на все є правий сектор і самооборона.

Шо да, то да, залишилося Народний суд створить по принципу "тройки"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #20 Сеня 26.02.2014 12:30
Цитую Ми:
Цитую Сеня:
Цитую Ми:
ПОВТОРЮЄМО ДЛЯ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ - ПОКИ КЕРІВНИКОМ АПАРАТУ ОБЛРАДИ БУДЕ МОВ-чан толку не буде вище не таке найдете

А хто його привів в обласну раду?


ЙОГО КАНДИДАТУРУ ЩЕ ТУЛУБ ПОГОДИВ

ТАК ДО ВІДОМУ. Мовчана привів Гресь разом з Томенком, а яким боком тут Тулуб, коли всими кадрами в ОДА і облраді займався Єдік