У вівторок Народна Самооборона зайняла офіс, який належав Черкаській обласній організації Партії регіонів, що поблизу Площі Богдана Хмельницького, пише сайт "Про головне".

Так, очільник обласної "Батьківщини" Анатолій Бондаренко повідомив, що Народна Рада вимагала ревізії офісу Партії регіонів, який розміщувався у приміщенні державної власності. Як виявилося, черкаські регіонали перебували у ньому навіть не уклавши жодних угод.

Самооборонці проревізували розкішне двоповерхове приміщення, у якому засідали регіонали, взяли народну власність під охорону та вирішили тимчасово розміститися у колишньому лігві черкаських регіоналів, аби не заважати роботі міської ради, у приміщенні якої перебували дотепер.

Фото ревізії самооборонцями офісу Партії регіонів.

 

 

 

 

 

 

 

 


реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #30 узк 27.02.2014 14:05
Цитую Крук:
Таке враження, що просто хлопцям потрібні фоточки у підтвердження своєї революційності. На Майдай спеціально ж їхати то затратно і довго.

ну так не всім же роблять вихідний на роботі і оплачують проїзд
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #29 Уманский Еврей 27.02.2014 03:46
Одну банду вигнали, прийшла інша банда. Так ту банду при Яника вибирали, а нову банду ніхто не вибирав. Щоб заборонити партію чи розформувати, треба було провести референдум, а не ось так з допомогою фашистів захопити владу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #28 Валерий 27.02.2014 00:23
Так и надо регионалам! Отобрать у них все награбленное и вернуть в бюджет! Бондаренко карьерист! Самооборона неостанавливайт есь! Верю в перемены! Коменты странно писимистические ! Народ поймите будет лучше! Это бела борьба добра со злом! Победило добро! Верьте и меняйтесь сами! Господь с вами!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #27 Эвромайданутий 26.02.2014 20:33
Цитую Марія Новак:
А самооборонці вже оформили документи оренди? Пане Бондаренко, 24 години Вам на те, щоб ви показали їх громаді!

Так-так хай покаже...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #26 ось так 26.02.2014 17:00
а ключі вони звідки взяли від кабінетів, чи їх залишили спеціально? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #25 Марія Новак 26.02.2014 16:19
А самооборонці вже оформили документи оренди? Пане Бондаренко, 24 години Вам на те, щоб ви показали їх громаді!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #24 адвокат 26.02.2014 16:08
Тепер бюджет міста отримає кошти за аренду. Хтось вірить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #23 Мефодій 26.02.2014 15:03
Цитую Нестор Іванович:
Партійні списки ПеР...нів оголосіть громаді.

Напевно не буде такого вони масово виходять з ПР і за гроші просять не згадувати їх імен як робиться з сільськими головами Черкаської області, а все стане на круги своя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #22 Крук 26.02.2014 14:53
Таке враження, що просто хлопцям потрібні фоточки у підтвердження своєї революційності. На Майдай спеціально ж їхати то затратно і довго.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #21 гробарь 26.02.2014 14:33
Очеретяну - в студию!